Uncategorized

15 rzeczy które natychmiastowo podniosą twoją wibrację i wprowadzą cię w lepsze samopoczucie każdego dnia.

man meditating on the beach

Czasami przychodzi taki dzień, w którym po prostu wszystko się nam wali na głowę, czujemy się w tedy przytłoczeni, zagubieni, wypadamy z wibracji serca i spadamy w dół jak pikujący szybowiec. Te negatywne samopoczucie może być spowodowane jakimś głębokim procesem wewnętrznym lub po prostu zewnętrznymi okolicznościami. Tak czy siak warto jest w tedy jak najszybciej powrócić do swojej wysokiej wibracji i z powrotem wejść w przestrzeń serca.

Poniżej 15 najpopularnieszych sposobów które działają na mnie zawsze, sprawdź je i wdroż w  codzienne  życie, a jestem pewna że nie pozwolą ci nigdy spaść w dół.  Są to moje sprawdzone sposoby na fajne samopoczucie które stosuję od lat, dzięki czemu mam zawsze dobry nastrój, chodzę zawsze uśmiechnięta a ludzie pytają się mnie jak to robię.

1.Ćwiczenia fizyczne

Codzienne nawet 15 min. spaceru, jogi, tai chi, jazdy na rowerze, joging’u czy nawet  bujania się na huśtawce może w kilka minut zmienić nas stan emocjonalny i polepszyć nasze samopoczucie. Dzieje się tak za sprawą  wydzielania endorfin oraz oczyszczania się ośrodków energetycznych zwanych czakrami, które poprzez stress jak i choćby smog elektromagnetyczny mogą zanieczyszczać się.Tak naprawdę mapa do naszego zdrowia jest sprawny system energetyczny naszego ciała w który wchodzą czakry i kanały nadii. oraz meridiany.Zatem ruszajmy się mądrze  i przebywajmy jak najwięcej w ruchu, bowiem wszystko w życiu co żyje rusza się. Zatem jeśli chcemy mieć fajną energie w naszym ciele, wprawmy się sami w ruch. Najlepiej wśród zieleni.

2.Kontemplacja natury.

Bycie uważnym i obserwacja może przynieść niesamowite zmiany w naszym umyśle, w szczególności jeśli patrzymy na drzewa i przyrodę, które mają niesamowita świadomość i bardzo wysoką wibrację, Przebywanie w naturze także koi nasz system nerwy,  dla tego codzienny 15- 30 min spacer powinien być zapisywany każdemu człowiekowi bez recepty. -)

3.Ukochana Zwierzę.

Opiekowanie się zwierzętami, które kochamy i które kochają nas bezwarunkowo jest jednym z najsilniejszych remediów na podniesie wibracji. Sama obecność ukochanego zwierzęcia które przyjdzie do nas i położy się na kolanach, przytuli i swoim spojrzeniem przekaże nam swoja miłość sprawia że czujemy się wspaniale.

4.Wysoko wibracyjne myśli.

Aby je mieć trzeba świadomie wybierać to co się chce słyszeć. Dla tego jednym z najważniejszych rzeczy jakie warto sobie zafundować aby zawsze czuć się dobrze, to :
a) wyłącznie TV
b) czytanie pozytywnych lektur
c) słuchanie pozytywnych ludzi
d) eliminacja negatywnych ludzi
Te cztery triki sprawią że w twoim życiu zagości spokój.

Jest to szczególnie ważne gdy pracujemy z energią i lubimy manifestować w sowim życiu nowe rzeczy. Pamiętaj  że im więcej wysoko wibracyjnych myśli tym więcej możesz zamanifestować dobrych rzeczy w swoim życiu.

5.Pomaganie innych i służenie.

Gdy pomagamy nasze myśli przekuwają się egocentrycznego świata na zewnętrzny. Przestajemy być pępkiem świata i zaczynamy służyć innym, dzięki czemu nasza wibracja staje się bardziej wysoka. Pomyśl co lubisz robić i jakie masz wartości w życiu, a następnie według tych wartości dobierz dla siebie taką pomoc dla innych która będzie cię wprawiać w fantastyczny nastrój.  Ja dla przykładu uwielbiam sprzątać ziemię, dla tego codziennie podnoszę śmieci które widzę na ziemi. Dodatkowo uzdrawiam charytatywnie zwierzęta jako wolontariuszka. Pomyśl co ty lubisz robić i w co wierzysz a następnie pomagaj innym!

6.Dobre słowo dla innych.

Bycie życzliwym, sympatycznych sprawia i ciebie i innych w dobry nastrój. Badz serdeczny dla innych, mów dzień dobry, życz innym miłego dnia – nawet pani siedzącej na kasie w markecie -) Zobacz jak taka życzliwość sprawi że i ona i ty poczujecie się dobrze -)

7.Uśmiech.

Trudno mieć zły nastrój i uśmiechać się jednocześnie. Zatem zrób coś co sprawi że uśmiech pojawi się znowu na twojej twarzy. Posłuchaj dobrych kawałów lub zadzwoń do przyjaciółki i pośmiejcie się razem. Zafunduj sobie jogę śmiechu.

8.Pokarmy wysoko wibracyjne i napoje

Im bardziej przetworzony produkt tym niższe wibracje, im bardziej naturalny i surowy tym wyższe wibracje. Zatem jedz i pij jak najwięcej surowych pokarmów i pij świeżo wyciskane soki. Pamiętaj także o błogosławieniu pokarmu.

9.Cele życiowe / marzenia 

Posiadanie celów które chcesz zrealizować w swoim życiu, wprowadzi większy sens w twoim życiu, kiedy poczujesz się gorzej weź kartkę z celami i spójrz na to o czym marzysz oraz gdzie podążasz. To natychmiastowo przekieruje twoje myśli na bardziej pozytywne.

10.Wdzięczność.

Weź kartkę i napisz wszystko to za co jesteś wdzięczny/a spisz wszelkie wspaniałe jak i drobne rzeczy takie jak choćby uśmiech sąsiadki na ulicy, czy kolejny oddech -) Bądź wdzięczny i każdego dnia poświęć 5 min na spisanie tego za co jesteś wdzięczna. Dzięki czemu poczujesz się każdego dnia cudownie i zobaczysz ile już masz. Pamiętaj im więcej wdzięczności tym więcej powodów do wdzięczności.

11.Pozytywni ludzie.

Otaczaj się pozytywnymi ludźmi  i eliminuj toksycznych, bowiem ich myśli mogą sprawić że ty poczujesz się źle, lub nawet się rozchorujesz. Badania pokazują że tzw. toksyczni ludzie mogą wprawić nas w chorobę. Zatem miej wokół tylko ludzi którzy cie inspirują i  uskrzydlają..A tych wszystkich podcinaczy skrzydeł, ofiary losu, wiecznych pechowców i narzekaczy po prostu usuń ze swojego życia.

12.Świadomość słów i myśli.

W szkole niestety nie uczono nas, że to co doświadczamy w naszym życiu jest tylko i wyłącznie konsekwencją naszych myśli, przekonań i słów jakie codziennie wypowiadamy. Tak, myśl to energia, a skondensowane energie naszych myśli tworzy naszą rzeczywistość, która zależnie od tego o czym myślimy może być fajna lub negatywna. Ważne jest także by pamiętać, że energia podąża za uwagą, zatem to na czym się skupiamy to przyciągamy. Zatem jeżeli mamy ochotę na pozytywne rzeczy to zacznijmy utrzymywać uwagę na tym czego chcemy a nie na tym czego nie chcemy. To niestety jest jedną z najczęstszych pomyłek wśród moich klientów. Zatem kiedy mamy gorszy dzień skupmy się na pozytywnych myślach. Pomóc nam w tym mogą dobra książka i pozytywny wewnętrzny dialog.

13.Medytacja Theta Healing®

Najłatwiejszym i najskuteczniejszym sposobem który udało mi się odkryć jest po prostu medytowanie w stanie theta. Jest tak proste i skuteczne że nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Już 5 minut dziennie medytacji wpływa na wyrównanie energii, zharmonizowanie półkul mózgowych, spowolnienie  pracy serca, uspokoi gonitwę myśli, ponadto siedzenie w stanie theta ma właściwości samoregeneracji i samoleczenia. Pozwala spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy – w theta nazywamy ten stan spojrzenie oczami stwórcy, dzięki czemu dystansujemy się do wszystkiego. Ponadto medytacja Medytacja Theta Healing® uzdrawia nasze ciało, umysł i duszę i jest najtańszym środkiem samouzdrawiania, jest łatwa, przyjemna, szybka, nie sposób się w niej zgubić lub znudzić ( stosuje od 3 lat) a co najwazniejsze jest skuteczna. Gdy dodamy do tego narzędzia tj, 8 sposobów dokopywania się oraz umiejętność uzdrawianie mamy potężne narzędzie do zmiany swojego życia!

14.Porządek i piękne rzeczy wokoło.

Miej zawsze porządek wokół siebie i otaczaj się pięknymi przedmiotami, wszystko co ci się nie podoba, nie lubisz, jest ci juz nie potrzebne, po prostu wyrzuć lub oddaj potrzebującym. Zostaw sobie tylko to co kochasz i co sprawia że patrząc na to czujesz się dobrze. To tyczy się także ubrań!

14 Muzyka
Piękna muzyka wokół ciebie sprawi że poczujesz się wspaniale. Zadbaj o to by muzyka której słuchasz wprawiała cię w dobry nastrój i podnosiła na duchu.  Niech otacza cię od rana i także kończy z tobą dzień. Ja na przykład rano słucham mant a wieczorem muzyki relaksacyjnej.

 

15.Uzdrowienie sytuacji.

Myślę że to jeden z najważniejszych punktów na tej liście. Wielu ludzi myśli że nie ma kompletnie wpływu na swój nastrój a tym bardziej na to co ich spotyka w życiu. Nic bardziej mylnego. 
Bowiem wszystko czego doświadczamy w naszym życiu jest wynikiem naszych podświadomych myśli i przekonań. Jest to jedno z najważniejszych praw w świecie rozwoju osobistego, które w jednej chwili wyciąga nas z pola ofiary i wkłada w pole osoby która ma wpływa na swoją rzeczywistość. W Theta Healing® mamy 8 sposobów dokopywania się czyli pracy nad każdą sytuują życiową, od zwykłej drobnostki poprzez lęk, fobie, czy pracę z chorobą, mamy także narzędzie do manifestowania przyszłości oraz prace z niemożliwym, czyli uczenie naszego umysłu że wszystko jest możliwe w co uwierzymy. Kiedy mamy takie narzędzia, zawsze możemy wejść w medytacje Theta Healing® i sprawdzić dla czego czujemy się źle, lub dla czego coś takiego nas spotkała. Możemy także sprawdzić jakie mamy przekonanie które przyciągnęło do nas to zdarzenie i także rozpoznać lekcję która dla nas z tego płynie, dzięki czemu już więcej się nam to nie przydarzy w życiu.

Mam nadzieje że od dziś będzie ci łatwiej pozostać w dobrym nastroju!

Pamiętaj także, że te wskazówki działają jeśli ty działasz!

Zatem najlepiej jeśli je wydrukujesz, powiesisz na lodówce i wdrożysz w życie.

Pamiętaj także że to ty jesteś twórca swojego życia. Zatem to ty poprzez swoje codzienne myśli i wybory tworzysz swoją rzeczywistość.

Codziennie przez kolejne 30 dni rób te rzeczy z listy a zobaczysz jak zmieni się twoje życie.

Po 30 dniach napisz do mnie email na lizakosny@gmail.com i podziel się zmianami, najfajniejsze 3 listy zostaną nagrodzone -)

Poniżej medytacja wdzięczności do codziennego praktykowania!

Pozdrawiam
Liza