Czym jest Theta Healing®

Czym jest technika  Theta Healing®

Theta Healing® jest rodzajem medytacji, która poprzez aktywność fal mózgowych Theta uzdrawia ciało, umysł i duszę.

Theta Healing® jest prostym narzędziem do tworzenia życia o jakim marzysz. Techniki tej może nauczyć się każdy. Powstała ona 20 lat temu, kiedy to Vianna Stibal uzdrowiła siebie za pomocą fall theta.

Wprowadzając umysł w czysty stan Theta, jesteśmy w stanie za pomocą medytacji oraz skupioną intencję połączyć się ze Stwórcą Wszystkiego Co Jest i poprzez tą świadomość zmienić swoje życie.

Na kursach Theta Healing uczymy się krok po kroku procesu czytania intuicyjnego ciała, uzdrawiania, pracy z przekonaniami, uczuciami, dociekania oraz pracy z genami. Dowiadujemy się o koncepcji 7 planów oraz jak za ich pomocą zmieniać swoją rzeczywistość.

Uczymy się także niebywale szybkiej i najmocniejszej techniki pracy z przekonaniami jaką poznałam w przeciągu 20 lat mojego rozwoju osobistego!!!

Praca z przekonaniami jest niezbędna do przeżycia duchowej przemiany.

Najważniejszym celem kursów Theta Healing® jest nauka zapomnianych zdolności psychicznych, które posiada każdy człowiek.

Medytacja Theta Healing® oferuje możliwość połączenia się z boską świadomością, zanim zmaterializuje się ona we wszechświecie i przybierze jakikolwiek formę, dzięki czemu ty możesz użyć jej do nadania twojemu życiu formy, o jakiej marzysz.

Są różne powody dlaczego ludzie chcą uczyć się Theta Healing®. Niektórzy ludzie szukają wiedzy, inni są ciekawi a inny chcą się nauczyć jak mieć życie o jakim marzą przy pomocy Stwórcy Wszystkiego Co Jest.

Większość ludzi szuka możliwości rozwoju umiejętności, które są uśpione w ich umysłach. Można też uczyć się, by kontrolować swoje psychiczne umiejętności, które obecnie budzą się w nas wszystkich spontanicznie.

Dzięki metodzie Theta Healing® uczymy się jak nasze systemy przekonań tworzą trudne sytuacje w naszym życiu i jak poprzez zmianę tych przekonań, każdy z nas może zamanifestować zmiany dzięki połączeniu z boskością.

Uzdrawianie bowiem jest wynikiem tego że ludzie, którzy się uzdrawiają, bądź są świadomymi kreatorami swojego życia, mają po prostu inne systemy wierzeń myślowych. Ci ludzie nie akceptują tego, co inni uważają za niemożliwe i podążają własną ścieżką.