Uncategorized

Medytacja Theta Healing®

Ciągły stres, zabieganie, natłok obowiązków, szybki tryb życia to norma w dzisiejszych czasach. Tempo życia jest setki razy szybsze niż 100 lat temu, zwykły człowiek dostaje codziennie kilkanaście tysięcy więcej informacji w ciągu jednego dnia niż człowiek żyjący jeszcze 200 kat temu.

To wszechobecne szybkie życie niejednokrotnie doprowadza ludzi do niebotycznego stresu, nerwicy, depresji czy wypalenia zawodowego. Przytłoczenie codziennymi obowiązkami wraz ze stresem sprawia że jedynym ratunkiem dla wielu ludzi staje się kieliszek wina lub uspakajające lekarstwa zakupione w aptece, nierzadko też z przemęczenia  reagujemy kompletnie nieadekwatnie w kierunku innych ludzi, co powoduje dodatkowe  kłótnie i jeszcze więcej napiętej atmosfery. Typowy człowiek nie wie jak sobie z tym wszystkim radzić, nic dziwnego, przecież nikt nas w szkole nie uczył medytacji i uwalniania stresu.

Wiele osób pyta mnie czy regularne praktykowanie  medytacji może być lekarstwem na te nerwy  i czy może przynieść nam korzyści.

Moja odpowiedź jest zawsze Tak.

Medytacja była stosowana od setek lat przez ludzi jako forma wglądu w siebie, regularne stosowanie medytacji sprawia że stajemy się spokojni, umysł się wycisza, myśli znikają, tętno się spowalnia, praca organów uspokaja, serce zwalnia bieg, oddech z minuty na minute staje się coraz wolniejszy.

Nasze półkule mózgowe synchronizują się co polepsza naszą klarowność myślenia oraz zwiesza radość życia. Stajemy się wyciszeni, spokojni, regenerujemy się szybciej, dzięki czemu po wyjściu z zaledwie kilkuminutowej medytacji czujemy się jak po dobrym relaksie, śnie lub masażu a poziom stresu spada o połowę już w pierwszym dniu praktyki medytacji.

Świadomość przy tej częstotliwości pozwala na kontrolowanie bólu fizycznego, samo uzdrawianie, samoleczenie, a także manifestowanie swojego wymarzonego  życia.  

Podczas medytacji Theta Healing® naturalne łączymy się z wyższą świadomością przez niektórych nazywaną Stwórcą/Źródłem. To w tej świadomości która jest dostępna dla każdego możemy doświadczać spontanicznych uzdrowień lub po praktyce świadomie kierować swoim procesem uzdrawiania.

Jeżeli chodzi o medytacje w metodzie Theta Healing® do medytacji dołączamy intencje, oraz tzw. prośbę lub komendę, dzięki czemu możemy doświadczać natychmiastowych zmian, kreacji lub uzdrowień w naszym życiu.

Medytacja Theta Healing® w szybki sposób uczy nas połączenia z wyższymi świadomościami, dzięki czemu uzyskujemy możliwość spojrzenia na swoje życie z perspektywy stwórcy – wyższej świadomości ( nie mylić z wyższym ja)

Przy codziennym praktykowaniu medytacji Theta Healing®, powtarzanej wielokrotnie wchodzimy w stan theta w dosłownie kilka sekund i to w każdym miejscu co niestety nie udaje się przy typowych praktykach medytacji.

Uzyskujemy można powiedzieć pewnego rodzaju stan hipnotyczny, który umożliwia nam wejście z jednej strony w naszą podświadomość, a z drugiej strony połączenie z wyższą świadomością. Te dwie umiejętności szlifujemy na kursach Theta Helaing® już od pierwszego kursu, po którym każdy wychodzi z umiejętnością poprawnego wchodzenia w stan theta w zaledwie 1 minutę!
Przy pomocy narzędzi których się uczymy na kursach Theta Healing® możemy także przepracowywać naszą podświadomość, spojrzeć na nasze życie z wyższej świadomości , oraz wchodzić w przeszłe wcielenia czy rozmawiać z przodkami. Ale o tym innym razem.

Okej zatem idziemy do medytacji:

Proszę cię teraz usiądź wygodnie i podążaj za nagraniem z linku -)

https://www.youtube.com/watch?v=4dVZY2ef6Bw&feature=youtu.be

 

Ciepło pozdrawiam

Liza Kośny
Terapeutka i Certyfikowana Instruktora Theta Helaing©