Oczyszczanie z duchów, klątw…

Rozpoczynając przygodę z wchodzeniem w stan Theta, wchodzimy w stan przypominający sen, w którym możemy zobaczyć energie zazwyczaj niewidoczne gołym okiem.Wraz z rozwojem zdolności psychicznych wielu z nas zaczyna odbierać metafizyczne i duchowe energie, które mogą pojawić się jako duchy. Część z nich jest dobra, jednak część nie.

Wyróżniamy w nich zagubione duchy, które po śmierci opuściły ciało, jednak nie wiedzą gdzie iść dalej trzeba je odesłać w światło.Każdy duch ma wolną wolę, jednak każdy duch podlega prawu odprowadzenia do światła, kiedy wykwalifikowany uzdrowiciel wskaże mu drogę.Często zagubione dusze, które zgubiły drogę do światła, lub nie zdążyły przejść po śmierci ciała fizycznego przez okres 9 dni przez wrota prowadzące do światła, pozostają tutaj i traktują osoby o wyższej świadomości jako szanse na odprowadzenie tak jak ćmy lgną do świata, duchy zagubione lgną do światła osób o wyższej częstotliwości, aby te mogły je odprowadzić. Duchy zagubione żywią się naszą energią i ważne jest, aby je jak najszybciej odesłać, w przeciwnym razie mogą doprowadzić do choroby ciała. U osób uzależnionych popęka aura umożliwia podczepienie setek czasami zagubionych duchów i duchów alkoholu czy narkotyków. Przez które jest ciężko sobie uzależnionej porzucić nałóg.

Istoty Upadłe są bardziej złośliwe od zagubionych duchów, jednak i one podlegają prawu natury, które każe im być posłuszne na wezwanie odesłania do Stwórcy.

Opętanie podlegają częściej osoby ze zdiagnozowaną chorobą psychiczną. Osoby uzależnione.

Haki parapsychiczne powstają podczas emocjonalnego związania z daną osobą. Kiedy komuś współczujesz, nawiązujemy z nią więź energetyczną. Mogą powstać na bazie nienawiści, złości lub obsesyjnej miłości trzeba je złamać dzięki czemu uwalniamy się trwale od toksycznej relacji.

Ataki psychiczne są to sformułowane myśli innych osób. Naturalnie pozbywamy się części tych myśli jednak część nich może prowadzić do ataku psychicznego. W większość przypadków osoba, która spowodowała atak, nie zdaje sobie nawet sprawy, że rani osobę. Szczególnie niebezpieczne są bliskie osoby, na których atak jesteśmy mniej odporni z racji otwarcia się sercem na ich osobę.

Przysięgi, Zobowiązania, Klątwy

Klątwy mogą być różne, pokoleniowe, narzucone przez czary, niektórzy zdają sobie z nich sprawę a inni w ogóle. Klątwa może spowodować chorobę i rozpad całego życia. Na klątwy są podatne osoby noszące w sobie winę, strach i negatywne schematy, które umożliwiają zaakceptowanie klątwy.

Implanty

Możliwe także jest oczyszczanie miejsc tj: domy, mieszkania, ziemi.

Cena sesji 300 zł. /60 min

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Duchy zagubione, Istoty Upadłe, Opętania, Haki Parapsychiczne, Klątwy i Implanty