Terapia DDA czyli uzdrawianie dzieciństwa

Niekonwencjonalna terapia DDA – metoda THETA HEALING

 

Jako dziecko doświadczyłeś przekraczania granic fizycznych, psychicznych i emocjonalnych? Bliskie osoby zniszczyły twoje poczucie że jesteś ważny dla świata? Doświadczasz w życiu codziennym lęku i strachu? Czujesz się gorszy i masz niskie poczucie wartości ? Niesiesz w sobie pamięć nadużyć, przemocy i bolesnych ataków? Masz problem w bliskich relacjach? Boisz się zaufać i pokochać? Miłość cie przeraża? A może boisz się bliskości i na samą myśl o niej czujesz się sparaliżowany? Dotyk zamiast zbyć przyjemnością kojarzy ci się z przemocą? Masz problem z pozwalaniem sobie na przyjemność? Nie potrafisz przyjąć od innych miłości? Masz problem z przyjemnym przeżywaniem swojej seksualności?

Nie potrafisz czerpać zadowolenia z życia intymnego? Wciąż wiążesz się z problematycznymi partnerami? Masz tendencje do uzależnienia się od substancji lub innych osób? Uciekasz w pracę by odciąć się od miłości? Stosujesz przemoc choć przysięgałeś sobie że tego nigdy nie zrobisz?

 

Jeżeli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco potrzebujesz nauczyć się na nowo żyć w sposób zdrowy, zrównoważony, pełen miłości

W tej nauce pomoże Ci niekonwencjonalna terapia Theta Heaing,która trwale i bezpiecznie pomoże ci usunąć ból i cierpienie. Przywróci zapomniane uczucia , wprowadzi nigdy niedoświadczone emocje, wyciągnie z pamięci traumy nadużycia, naprawi połamaną duszę, nauczy cię co to znaczy być kochanym i bezpiecznym.

 

Skasuje wszelkie traumatyczne wspomnienia, dzięki czemu przestaniesz doświadczać w swoim życiu cierpienia, strachu i lęku

Terapia Theta Healing zmieni na zawsze twoje życie dzięki czemu w końcu zaczniesz żyć własnym życiem!

Cena sesji 300 zł /60 min