fbpx

Czasami przychodzi taki dzień, w którym po prostu wszystko się nam wali, czujemy się w tedy przytłoczeni, zagubieni, wypadamy z kocheriacji serca i czujemy się podle.

Te negatywne samopoczucie może być spowodowane jakimś głębokim procesem wewnętrznym lub zewnętrznymi okolicznościami. Tak czy siak warto jest wtedy jak najszybciej powrócić do swojej wysokiej wibracji i z powrotem wejść w przestrzeń serca. 

Na takie właśnie momenty przygotowałam dla ciebie moje 15 sprawdzonych sposobów na podwyższenie wibracji i powrót do synchronizacji z sercem. 

Dzięki zastosowaniu ich poczujesz się lepiej, zaczniesz wibrować wyższą wibracją, a uśmiech znowu zagości na twoje twarzy.

Są to moje osobiste sposoby na „fajne samopoczucie” każdego dnia które stosuję od lat, dzięki czemu mam zawsze dobry nastrój,  chodzę zawsze uśmiechnięta a ludzie pytają się mnie jak to robię. Dzięki tym sposobom mogę śmiało powiedzieć, że NIE MAM GORSZYCH DNI. 

 1. Ćwiczenia fizyczne
  Codzienne nawet 15 min. spaceru, jogi, ćwiczeń tai chi, joging’u, treningu czy  jazdy na rowerze, bujania się na huśtawce może w kilka minut zmienić nas stan emocjonalny i podnieść nasze samopoczucie. Zatem ruszajmy się i przebywajmy jak najwięcej wśród zieleni. 
 2. Kontemplacja natury.
  Bycie uważnym i obserwacja może przynieść niesamowite zmiany w naszym umyśle, w szczególności jeśli patrzymy na drzewa i przyrodę, które mają niesamowita świadomość i wysoką wibrację, Przebywanie w naturze także koi nasz system nerwowy dla tego codzienny spacer powinien być zapisywany każdemu człowiekowi  na receptę. -)
 3. Ukochana Zwierzę.
  Opiekowanie się zwierzętami, które kochamy i które kochają nas bezwarunkowo jest jednym z najsilniejszych remediów na podniesie wibracji. Sama obecność ukochanego zwierzęcia które przyjdzie do nas i się przytuli sprawa że czujemy się wspaniale.
 4. Wysoko wibracyjne myśli.
  Aby je mieć trzeba świadomie wybierać to co się chce słyszeć. Dla tego jednym z najważniejszych rzeczy jakie warto sobie zafundować aby zawsze czuć się dobrze, to :
  a) wyłącznie TV 
  b) czytanie pozytywnych lektur
  c) słuchanie pozytywnych ludzi
  d) eliminacja negatywnych ludzi
  Te cztery proste nawyki sprawią że w twoim życiu zagości spokój. Pamiętaj im więcej wysoko wibracyjnych myśli tym więcej możesz zamanifestować dobrych rzeczy w swoim życiu.
 5. Pomaganie innych i służenie.
  Gdy pomagamy nasze myśli przekuwają się egocentrycznego świata na zewnętrzny. Przestajemy być “pępkiem świata” i zaczynamy dostrzegać innych, dzięki czemu nasza wibracja staje się bardziej wysoko wibracyjna. Pomyśl co lubisz robić i jakie masz wartości w życiu, a następnie według tych wartości dobierz dla siebie taką pomoc innym, która będzie cię wprawiać w fantastyczny nastrój. Ja dla przykładu uwielbia sprzątać ziemię, dla tego codziennie podnoszę śmieci które widzę na ziemi. Dodatkowo uzdrawiam charytatywnie zwierzęta jako wolontariuszka. Pomyśl co ty lubisz robić i w co wierzysz a następnie pomagaj innym!
 6. Dobre słowo dla innych.
  Bycie życzliwym, sympatycznych sprawia i ciebie i innych w dobry nastrój.  Ba∂z serdeczny dla innych, mów dzień dobry, życz innym miłego dnia – nawet pani siedzącej na kasie w markecie -) Zobacz jak taka życzliwość sprawi że i ona i ty poczujecie się dobrze -)
 7. Uśmiech. 
  Trudno mieć zły nastrój i uśmiechać się jednocześnie. Zatem zrób coś co sprawi że uśmiech pojawi się znowu na twojej twarzy. Posłuchaj dobrej muzyki lub zadzwoń do przyjaciółki i pośmiejcie się razem.
 8. Pokarmy wysoko wibracyjne  i napoje.
  Im bardziej przetworzony produkt tym niższe wibracje, im bardziej naturalny i surowy tym wyższe wibracje. Zatem jedz i pij jak najwięcej surowych pokarmów i pij świeżo wyciskane soki. Pamiętaj także o błogosławieniu pokarmu.
 9. Cele życiowe
  Posiadanie celów które chcesz zrealizować w swoim życiu, wprowadzi większy sens w twoim życiu, kiedy poczujesz się gorzej weź kartkę z celami i spójrz na to o czym marzysz i przypomnij sobie „gdzie biegniesz”.
 10. Wdzięczność.
  Weź kartkę i napisz wszystko to za co jesteś wdzięczny/a spisz wszelkie wspaniałe jak i drobne rzeczy takie jak choćby uśmiech sąsiadki na ulicy, czy kolejny oddech -) Bądź wdzięczny i każdego dnia poświęć 2 min na spisanie tego za co jesteś wdzięczna. Dzięki czemu poczujesz się każdego dnia cudownie!
 11. Pozytywni ludzie.
  Otaczaj się pozytywnymi ludźmi wokoło i eliminuj toksycznych, bowiem ich nastawienie do życia może sprawić, że ty poczujesz się źle. Badania pokazują że tzw. toksyczni ludzie mogą wprawić nas w chorobę. Zatem miej wokół tylko ludzi którzy cie inspirują i wprowadzają w dobry nastrój. A tych wszystkich pesymistów, podcinaczy skrzydeł, wiecznych pechowców i narzekaczy po prostu usuń ze swojego życia.
 12. Świadomość słów i myśli.
  W szkole niestety nie uczy się nas, że to co doświadczamy w naszym życiu jest tylko i wyłącznie konsekwencją naszych myśli, przekonań i słów jakie codziennie wypowiadamy.
  Tak, myśl to energia, a skondensowane energie naszych myśli tworzy naszą rzeczywistość, która zależnie od tego o czym myślimy może być fajna lub negatywna.  Ważne jest także by pamiętać,  że  energia podąża za uwagą, zatem to na czym się skupiamy to przyciągamy. Zatem jeżeli mamy ochotę na pozytywne rzeczy to zacznijmy utrzymywać uwagę na tym czego chcemy a nie na tym czego nie chcemy. To niestety jest jedna z najczęstszych pomyłek wśród moich klientów. Zatem kiedy mamy gorszy dzień skupmy się na pozytywnych myślach. Pomóc nam w tym mogą dobra książka i pozytywny wewnętrzny dialog. Medytacja Theta Healing®
  Najłatwiejszym sposobem który udało mi się odkryć jest po prostu medytowanie w stanie theta. Jest tak proste i skuteczne że nigdy nie przestanie mnie to zadziwiać. Już 5 minut dziennie medytacji wpłynie na wyrównanie twojej energii, zharmonizowanie  półkul mózgowych, spowolnienie oddechu i pracy serca, uspokojenie gonitwy myśli, ponadto siedzenie w stanie theta ma właściwości samoregeneracji i samoleczenia. Pozwala spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy – w theta nazywamy ten stan spojrzenie oczami boga/buddy, dzięki czemu dystansujemy się do wszystkiego. Ponadto medytacja Theta Healing® uzdrawia nasze ciało czyli jest najtańszym środkiem ‚leczniczym”. 
 13. Porządek i piękne rzeczy wokoło.
  Miej zawsze porządek wokół siebie i otaczaj się pozytywnymi przedmiotami, wszystko co ci się nie podoba, nie lubisz, jest ci juz nie potrzebne, po prostu wyrzuć lub oddaj potrzebującym. Zostaw sobie tylko to co kochasz i co sprawia że patrząc na to czujesz się dobrze. To tyczy się także ubrań! 
 14. Medytacja Theta Healing®
  Medytacja jest jednym z najbardziej mocnych narzędzi jakie udało mi się znaleść na tym świecie. Szybko uspakaja myśli, wycisza umysł, spowalnia prace serca. Harmonizuje pólkule mózgowe. Uzdrawia i 5 min dziennie sprawia  że zaczynamy czuć się fantastycznie, a procesy samoleczenia uruchamiają się w naszym ciele. Medytacja Theta Helaing® jest szczególną medytacją którą juz prezentowałam w poprzednim artykule, jest łatwa, przyjemna, szybka, nie sposób się w niej zgubić lub znudzić ( stosuje od 5 lat) a co najważniejsze jest skuteczna. Pozwala nam z ‚’lotu ptaka” spojrzeć na nasze życie, a wraz z 10 sposobami dokopywania Theta Healing®  i umiejętnościami uzdrawiania które uczymy się na kursach mamy niezawodne  narzędzie do zmiany swojego życia i samopoczucia w zaledwie 30 minut.
 15. Uzdrowienie sytuacji.
  Myślę że to jeden z najważniejszych punktów na tej liście, wielu ludzi myśli, że nie ma kompletnie wpływu na swój nastrój a tym bardziej na to co spotyka ich w życiu.
  Nic bardziej mylnego.
  Wszystko czego doświadczamy w naszym życiu jest wynikiem naszych podświadomych myśli i przekonań. Jest to jedno z najważniejszych praw w świecie rozwoju osobistego, które w jednej chwili wyciąga nas z pola ofiary i wkłada w pole osoby która ma wpływa na swoją rzeczywistość. W Theta Healing® mamy 10 sposobów dokopywania się czyli pracy nad każdą sytuują życiową, od zwykłej drobnostki poprzez lęk, fobie, czy pracę z chorobą, mamy także narzędzie do manifestowania przyszłości oraz prace z niemożliwym, czyli uczenie naszego umysłu że wszystko jest możliwe. Kiedy mamy to narzędzie, zawsze możemy wejść w medytacje Theta Healing® i używając tych narzędzi sprawdzić dlaczego czujemy się źle lub dlaczego coś nas spotkała. Możemy także sprawdzić jakie mamy przekonanie które przyciągnęło do nas to zdarzenie i także rozpoznać lekcję która dla nas z tego płynie, dzięki czemu już więcej to się nam nie przydarzy w życiu. 
 16. Moje ostanie odkrycie to Healy! Urządzenie medyczno – wellness, które za pomocą niezauwżallcyh i nie odczuwalnych dla nas częstotliwości prądów zmienia nasze samopoczucie, harmonizuje biopole dzięki czemu wracamy do zdrowia i zawsze czujemy się dobrze. Chcesz wiedzieć o Healy więcej? Czytaj tutaj ——>

Mam nadzieje, że moje sposoby na dobre samopoczucie od dziś będą ci towarzyszyć zawsze i dzięki nim łatwiej ci bedzie pozostać w dobrym nastroju i zdrowiu. 

Pamiętaj także, że te wskazówki działają jeśli ty działasz! 

Zatem najlepiej jeśli je wydrukujesz, powiesisz na lodówce i wdrożysz w życie. 

Pamiętaj także, że to ty jesteś twórca swojego życia. Zatem to ty poprzez swoje codzienne nawyki, myśli i wybory tworzysz swoją rzeczywistość. 

Codziennie przez kolejne 30 dni rób te rzeczy z listy a zobaczysz jak zmieni się twoje życie. 

Po 30 dniach napisz do mnie email  na lizakosny@gmail.com  i podziel się zmianami.

Poniżej medytacja wdzięczności do codziennego praktykowania!

Pozdrawiam

Liza

Szybki kontakt!
+
Wyślij!