Uncategorized

Jak przetrwać przygotowania do świąt Bożego Narodzenia

Witaj.

Mam nadzieję, że u ciebie wszystko jest dobrze! Że żyjesz własnym życiem bez popadania w przesadną fiksację na temat świat oraz zwianych z nimi rzekomych wydatków, które media i przemysł promują ludziom, zapewniając, że staną się szczęśliwsi, bardziej kobiecy, lub męscy po zakupie tego czy tamtego np. Nowych perfum, lub nowego samochodu. W tym cały szaleństwie świątecznym większość ludzi zdaje się zapominać, że chodzi w nich o wewnętrzną przemianę. Duchową, poszerzenie świadomości oraz nawiązanie kontaktu z mocą i świadomością Stwórcy, który żyje w każdym z nas!

Jak co roku, w tym okresie może dużo się dziać u każdego człowiek a w życiu, mogą uwalniać się rzeczy i energie, które już ci nie śluzą. Końcówka roku to zawsze czas refleksji i przemyśleń nad minionym rokiem, obejrzenia tego, co Ci służy, a co już możesz zostawić za sobą. To czas, gdy dzień się skraca, zapada mrok na ziemi i jest to najlepszy czas, by uwalniać swoje cienie i ograniczenia, oczyścić się mentalnie, energetycznie i fizycznie z energii kończącego się roku.

Do 24.12.2019 cały świat wchodzi w wewnętrzną ciszę, jeśli podążasz zgodnie z rytmem natury, możesz czuć większą chęć odpoczynku i siedzenia w spokoju. Mogą się także aktywować tzw. własne cienie i negatywne wzorce zachowań. Nie dziwi się zatem, że mogą pojawiać się, mniej przyjemne zdarzenia w życiu Warto jest także, pracować nad uwalnianiem się z przymusu rozwijania się poprzez trudne i bolesne sytuacje życiowe.

Pomimo całego szaleństwa świątecznego, postarajcie się ten czas poświecić na swój osobisty rozwój, wygospodarujcie codziennie czas i przestrzeń na krótkie zawierzenie się bogu, poprzez poranną i wieczorną modlitwę lub medytację np.:

Ojcze Niebieski/ Matko Ziemio co każdemu daliście życie, zawierzam się wam i proszę o opiekę, ochronę i wasza obecność w każdej sytuacji życiowej. Proszę was o obecność w każdej mojej myśli, czynie i słowie.

Taka krótka modlitwa/medytacja ukierunkuje was zawsze do odpowiedniej energii i podnieść wasze wibracje. Pamiętajcie, że macie wolną wolę i to wy decydujecie w której „drożynie gracie” -) poprzez codzienną intencję, możecie, w prosty sposób zadecydować gdzie podążacie. I zmienić bardzo dużo w swoim życiu.

Nauczycie się także oddawać wszystko bogu, poprzez krótką modlitwę np.

Ojcze/Matko oddaje ci to (wymień lub pomyśl, co), Proszę Ty się tym zajmij…

Świadomość Boga naprawdę wie, co robi i ma zrobić, by ci pomóc. Zaufaj jej -), A jeśli masz lęk lub opór przez zawierzeniem i zaufaniem bogu, gdyż np. kościół i media zraziły cięi nie jesteś w stanie na stan dzisiejszy spojrzeć na Ojca/Matkę/boga/boginię w sposób niekościelny, może to już najlepszy czas na zrobienie z tym porządku i uwolnienie tego ?

W tym czasie także w szczególności otaczaj się dobrymi wibracjami i dobrymi ludźmi, słuchaj codziennie pozytywnej muzyki, dźwięków solfiagio, mantr i dźwięków (np. misy, gongi-pomogą ci przejść ten czas w sposób łagodny i stanąć w czystej prawdzie ze sobą. Te dźwięki także pomogą twemu ciału podnieść wibrację i zharmonizować twoje czakry…

Może także pojawić się potrzeba zmienienia stylu odzywania na bardziej czysty i prosty pokarm, podążaj za tym, jak prowadzi cię ciało, ona jest mądre i naprawdę wie, co potrzeba mu do szczęścia. A jeśli w twojej głowie pojawiają się leki dotyczące jedzenia czy kalorii, to pamiętaj, że wszystko to jest tylko programem systemu i można się z tego uwolnić. -) Wszystko, co stożył bóg ojciec/matka na tej ziemi jest nam potrzebne i ma swoje właściwości a ciało i jego świadomość wie i czuje, co mu jest potrzebne. Pamiętaj bóg nie człowiek. -) Mam n
a myśli naturalnie występujące produkty w naturze, a nie specyfiki wymyślone przez system-)

Może także pojawić się chęć ćwiczeń, gdyż ciała będzie miało naturalną potrzebę uwolnienia energii i blokad na poziomie energetycznym. Idź za tym, poćwicz jogę, tai-chi lub dynamiczną medytację OSHO-rekomenduje formy, które pracują holistycznie z ciałem i duszą oraz energią ciała. Pamiętaj, że nie ilość a jakość ćwiczeń jest ważna. Zatem zrób 2-3 razy w tygodniu z zaangażowaniem zamiast codziennie byle jak…

Spacer, chodź jak najczęściej na spacery i łono natury, kontakt z naturą pozwala nam zachować połączenie z matką ziemią i pokorę tak bardzo potrzebna ludziom w dzisiejszych czasach. Kiedy jesteś, połączona/ny z naturą łatwiej jest ci dbać o nią.

Nie wiem jak u was, ale u osób, które obecnie do mnie przychodzą do gabinetu, bardzo dużo się pracujemy w obrębie kobiecości, męskości finansów, związków, odzyskiwania połączenia z własną mocą, odzyskiwania naturalnego połączenia z boską mocą.

Tak czas na ziemi, że ludzie się budzą i chcą powracać do mocy najwyższej Przestać korzystać z pośredników, czy innego rodzaju substytutów boskich, a zacząć bezpośrednio przyjmować obfitość od samego Stwórcy. Może i ty tak obecnie tez czujesz?


Jeżeli tak to zapraszam do wspólnej pracy, do grudniowego uwalniania i odzyskiwania siebie i swojej utraconej mocy. Poprzez uwalnianie ograniczeń w obrębie każdego aspektu twojego życia.

Na ostatnim kręgu, znaczna część kobiet, mówiła, o swoich niespełnionych potrzebach w związkach i relacjach z mężem, Jestem ciekawa, jak jest u was? Czy także doświadczacie niezrozumienia lub przejawów słownej agresji w związkach, np. docinek w kierunku waszej kobiecości czy ciała? Lub odmawiania rozwoju e strony partnera?

Jeśli tak, to wart jest z tym popracować, wszystko co nas spotyka, jest zewnętrznym prejawem, naszych wewnętrznych programów. Ale o tym pewnie już pamiętacie z ebook!

Podsyłam wam na dobry dzień, tydzień mantrę obfitości -)

Mam nadzieje, że się wam spodoba…

Mam także, nadzieję, że ten czas do 24.12.2019 będzie dla was dobrym czasem i że wczorajsza pełnia 12.12.2019 dała wam ogrom mocy do zmiany i transformacji.

Ach nie będzie mnie prawdopodobnie przez jakąś chwilę na /fb i ista… Więc kontaktujcie się ze mną poprzez email: lizakosny@gmail.com lub telefonicznie: 881 33 88 99 Na pewno dam wam znać, jak tylko zrobi się we mnie przestrzeń na media -)

Zapraszam was także, na moje cotygodniowe medytacje:

2-godzinne spotkania ze świętymi dźwiękami miss i gongów praz medytacją Theta Healing i jej uzdrawiającymi i oczyszczającymi energiami, które odbywają się w każdą sobotę o 19 -21 w Warszawie w Akademi Mocy na ul. Mokotowskiej 52a/3 Wstęp 50 zł.

A także:
Na masaże uzdrawiające lomi lomi nui
Masaże dźwiękiem miss i gongów
Uzdrawianie kobiecości, męskości, seksualności poprzez prace nad sobą w tantrze.
Sesje Uzdrawiania THeta Healing
Kursy uzdrawiania i transformacji życia Theta Healing
Warsztaty tantryczne dla par.

Dajcie znać czy będziecie -)

Ok, Cieszcie się tymczasem przed świątecznym, a to, co uznacie za zbędne, uwolnijcie w najlepszy możliwy sposób. Tak, aby nie miało już na was wpływu w przyszłości, czyli w nowym roku 2020!!

Ciepło was pozdrawiam i życzę wszystkim dobrego czasu!
Liza

 

 

 

 

prezent mantra obfitości