fbpx

HEALY – RESONANS

Healy jest urządzeniem medycznym przeznaczonym do leczenia przewlekłego bólu, włókniakomięśniaków, bóli kostnych i migren, jak również do wspomagającego leczenia chorób psychicznych, takich jak depresja, lęk i związane z nimi zaburzenia snu, ale nie tylko. Posiada dużo szerze zastosowanie terapeutyczne.

Urządzenie Healy wykorzystuje mikroprądy, które oddziałują stymulująco na komórki ciała.

Każda komórka lub grupa komórek, które budują tkankę organizmu, ma własną częstotliwość drgań, którym towarzyszy rezonans.

Optymalne dostosowanie pasma impulsów mikroprądowych do częstotliwości drgań komórek jest kluczowe dla zabiegu z użyciem mikroprądów.

Aparat Healy to certyfikowane urządzenie, które wykorzystuje podprogowe dawki mikroprądów, dzięki czemu stymulacja jest prawie niewyczuwalna.

Healy wyposażony jest w programy o zróżnicowanych częstotliwościach.

Aparat – po zsynchronizowaniu go ze smartfonem – dobiera częstotliwość do miejsca, które poddawane jest stymulacji.

W celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do stosowania mikroprądów przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultować się z lekarzem, gdyż wyrób ten może nie być odpowiedni dla Ciebie.

Mobilny charakter aparatu Healy pozwala użytkownikowi na stosowanie urządzenia w dowolnym momencie i dogodnym dla niego miejscu.

.

Na czym polega elektrostymulacja mikroprądami?

Elektrostymulacja mikroprądami (MET) to zabieg z wykorzystaniem impulsów elektrycznych o bardzo niskim natężeniu. W przeciwieństwie do elektrostymulacji nerwów motorycznych (EMS) i nerwów czuciowych (TENS) mikroprądy działają tylko na poziomie komórek i nie powodują stymulacji nerwów.

Mikroprądy stymulują komórki organizmu do reakcji elektrycznych i chemicznych. Reakcje te wywołują napięcie elektryczne ich błon i wzrost energii komórkowej. Komórki pobudzone za pomocą mikroprądów stają się bardziej aktywne w procesach zwalczania dolegliwości i niekorzystnych zmian chorobowych.

Mikroprądy stosowane są m.in. w dolegliwościach bólowych, obrzękach, stanach napięć emocjonalnych, czy zaburzeniach snu.

Stymulację mikroamperową wykorzystuje się w urządzeniach do leczenia fibromialgii, migreny i nerwobólów.

Zapraszam na zabiegi do gabinetu w Warszawie, Krakowie i Trójmieście.

.
Urządzenie można także zakupić do własnego domowo-rodzinnego użytku lub  gabinetu kosmetycznego, medycznego, medycyny naturalnej:

Czym jest Healy więcej:
W razie pytań pisz lub dzwoń pod mój numer 881-33- 88 -99
Z chęcią odpowiem na każde pytanie.