fbpx

TECHNIKA THETA HEALING® to metoda samorozwoju i uzdrawiania energią dla wszystkich.

Theta Healing® to szybko rozwijająca się metoda rozwoju osobistego i uzdrawiania energią. Poprzez szereg narzędzi i technik praktykujący ma dostęp do ograniczających przekonań i uczuć zgromadzonych w podświadomości i może je natychmiast zmienić w wzmacniające. Odbywa się to dzięki energii Wszystkiego Co Istnieje  – energii we wszystkim. Uzdrowiciel robi to poprzez fale mózgowych theta. Kiedy zmieniamy to, w co wierzymy, zmieniamy nasze samopoczucie, co prowadzi do dokonywania różnych wyborów i podejmowania nowych działań. Stąd zmiana naszych wyników i naszego życia.

Korzystając z fali mózgowej theta, uzdrowiciel może połączyć się z Energią Wszystkiego Co Istnieje, zidentyfikować problemy i być świadkiem uzdrowienia oraz zidentyfikować i zmieniać ograniczające przekonania. Odkryj wiarę i poczucie mocy, które mogą zmienić myślenie związane z każdą sytuacją życiową. ThetaHealing jest zasadniczo  fizyką kwantową. Korzystając z fali mózgowej theta, która do tej pory uważana była za dostępną tylko podczas głębokiego snu lub medytacji na poziomie jogina, praktykujący jest w stanie połączyć się z Energią Wszechrzeczy – energią we wszystkim – aby zidentyfikować problemy i być świadkami uzdrowień na ciele fizycznym oraz w celu identyfikacji i zmiany ograniczających przekonań.

 

„Kształtują nas nasze myśli; stajemy się tym, co myślimy. ”

Budda

Vianna Stibal – założycielka Theta Healing®

W 1995 roku Vianna Stibal założyła Theta Healing®. Vianna jest Naturopatką, masażystą, intuicyjnym uzdrowicielem, artystą i pisarzem. Swoją wiedzę uzdrawiającą dodała do swoich sesji z klientami i podczas zajęć, które prowadziła.

U Vianny, matki trojga małych dzieci, zdiagnozowano śmiertelną chorobę. Wszystko, czego próbowała za pomocą medycyny konwencjonalnej i alternatywnej, zawiodło. Vianna „odczytuje” dla swoich klientów od wielu lat, jednak dzięki połączeniu z „Stwórcą wszystkiego, co jest”, nauczyła się, że może być także świadkiem uzdrowień fizycznych. Zadając pytanie „Co to spowodowało?”.

Ta technika wykorzystuje falę Theta i Gamma oraz łączy się z mocą Twórcy Wszystkiego Jest i wykorzystuje ją do osiągnięcia natychmiastowego uzdrawiania. Poprzez tysiące klientów odkryła nie tylko niesamowity sposób łączenia się z twórczą energią, która porusza się we wszystkich rzeczach, ale że ta energia może natychmiast zmienić przekonania i uczucia związane z chorobą.

Pytając „Co to spowodowało?”, Otrzymujemy szereg przekonań i uczuć, które są utrzymywane w osobie, które objawiają się w ciele lub umyśle. Co następnie umożliwia transformację. ThetaHealing® najlepiej opisać jako sposób na uzyskanie jasnych odpowiedzi.

Vianna zawsze pyta Stwórcę, jak pomóc swoim klientom. Niektóre poprawiły się dzięki prostym uzdrowieniom. Inni nie, a Stwórca powiedział jej, że wierzą, że powinni być chorzy. Niektóre wierzenia były genetyczne, a inne historyczne. Stwórca pokazał jej Pracę Wierzenia Czterech Poziomów, a następnie Pracę z uczuciami. Rezultaty były niesamowite, ludzie przybyli zewsząd, aby się uleczyć i uczyć tej metody. Vianna wierzy, że Stwórca jest prawdziwy i bez względu na to, jaką jesteś religią, możesz się z nim połączyć.

Kim lub czym jest Stwórca?

Theta Healing® często używa tego terminu

„Twórca wszystkiego, co jest”

lub

’Stwórca'

który obejmuje; Energia wszystkiego, co istnieje, Uniwersalna inteligencja, Źródło, Boskość, Uniwersalna miłość, Zbiorowa świadomość. Ta energia jest wszędzie wokół nas i wewnątrz nas. Theta Healing® nie jest oparty na żadnej religii. Doceniamy i doceniamy prawo każdego do własnych przekonań i praktyk duchowych. Wszyscy możemy uzyskać dostęp do tej niesamowitej mocy i wykorzystać ją do współtworzenia naszego doświadczenia życiowego.

„Źródłem wszelkiego stworzenia jest czysta świadomość. . .

czysty potencjał szukający ekspresji od manifestacji do manifestu.

 

A kiedy zdamy sobie sprawę, że nasza prawdziwa Jaźń ma czystą świadomość, dostosowujemy się do mocy, która przejawia wszystko w naturze. ”

Deepak Chopra

Co definiujemy jako uzdrowienie?    

Uznajemy uzdrowienie za proces zmiany i transformacji. Możesz uzyskać dostęp do własnej zdolności organizmu do leczenia i transformacji. Wraz z rosnącym dowodem naukowym, że toksyczne emocje mogą przyczyniać się do chorób, oraz świadomością, że emocje, uczucia i siła myśli mają bezpośredni wpływ na nasze zdrowie fizyczne, rośnie zainteresowanie zmianą wpływu umysłu na ciało w celu zapewnienia optymalnego zdrowia. Wiara i odpowiednia Praca daje ludziom możliwość usuwania i zastępowania negatywnych emocji, uczuć i myśli pozytywnymi, korzystnymi. Theta Healing® jest zgodny z koncepcjami wolnej woli, wspólnego tworzenia i świadczenia.

 

„To samo ciało, które wywołuje chorobę, jest w stanie ją wyleczyć”

Brandon Bays

 

W jaki sposób Theta Healing® może mi pomóc?

Gdy praktykujący pracuje z tobą i twoimi przekonaniami,  odkrywasz wzorce samozabezpieczenia w swoim życiu. Uświadomisz sobie lekcje życia i ich znaczenie dla ciebie, abyś mógł iść do przodu w swoim życiu.

Cokolwiek umysł może sobie wyobrazić, może osiągnąć

”W. Clement Stone

 

Tworzymy własną rzeczywistość

Jesteś odpowiedzialny za wszystko, co wydarzyło się w twoim życiu, a także masz moc, aby to zmienić. Jeśli nadal obwiniasz innych, zawsze będziesz czuć się zablokowany i pozbawiony kontroli. Przyjmując odpowiedzialność, zyskujesz uprawnienia do wprowadzania pozytywnych zmian w swoim życiu i tak, jak naprawdę tego chcesz.

Jeśli ciągle martwisz się brakiem pieniędzy, nigdy nie będziesz mieć ich wystarczająco dużo. Jeśli uważasz, że nie jesteś w stanie osiągnąć swoich celów, nigdy tego nie zrobisz. Jeśli uważasz, że nie ma dla Ciebie wystarczających możliwości, nigdy nie znajdziesz odpowiedniej okazji. Jeśli nie uważasz, że możesz iść do przodu w życiu, nigdy nie będziesz w życiu. Jeśli uważasz, że masz nadwagę, zawsze będziesz miał nadwagę. Jeśli nie uważasz, że możesz, to nigdy nie będziesz.

Dlaczego?

Ponieważ twoja podświadomość zawsze pracuje nad informacjami, które wysyłasz, a jeśli informacje te są negatywne, będziesz miał tylko negatywną rzeczywistość. Twoja podświadomość stanowi 90% tego, kim jesteś. Kontroluje nie tylko tętno i oddech, ale także Twoje przekonania i emocje. Być może w podświadomości istnieje wiele przekonań, że nie jesteś świadomy lub jesteś w konflikcie z tym, czego chcesz świadomie.

Jak wyglądałoby twoje życie bez tych myśli?

„Potrzebuję więcej pieniędzy”

„Życie jest trudne”

„Jestem zbyt gruba”

„Nienawidzę mojej pracy”

„Mój partner mnie nie docenia”

Wiele naszych myśli powtarza się, aż stają się wiarą, a potem nawykiem. Utwierdzają się w podświadomości.

„W wieku trzech lat 90% przekonań Twojego dziecka zostało już ukształtowanych”.

CZY MASZ SIŁE, BY MYŚLIĆ POZYTYWNIE CAŁY CZAS?

Dzięki Theta Healing® możesz zmienić ograniczające przekonania w wzmacniające. Zamiast mieć nadzieję na coś w swoim życiu, możesz nauczyć podświadomość, jak to jest mieć, a następnie przyciągnąć tę energię do swojego życia.

 

„Ludzie często mówią, że pozytywność nie trwa.

Cóż, kąpiel też nie, dlatego zalecamy ją codziennie ”

Zig Ziglar

 

Ważne, przeczytaj nasze oświadczenie.

Theta Healing nie zastępuje profesjonalnej diagnozy medycznej ani leczenia i zachęcamy do wizyty u lekarza w sprawie wszelkich dolegliwości fizycznych.