fbpx

Coaching Miłości dla mężczyzn

 

Miłość, Seksualność i Duchowość są ze sobą ściśle połączone.

Aby stworzyć pełną miłości relacje, gdzie seks jest dopełnieniem i zarazem alchemią, partnerzy potrzebują wnieść do swojej relacji harmonie, wzajemnego zaufanie, szacunek, wdzięczności, przyzwolenie, autentyczność i obnażenie.

.

Większość z nas uczy się od małego budowania relacji, poprzez obserwacje rodziców tak jak „wygląda życie rodzinne, intymność i bliskość”  w rodzinie, tak będzie wyglądać nasz wzorzec w dorosłym życiu.

Dla większość z mężczyzn z którymi pracowałam nie były to najlepsze wzorce do naśladowania, często w dzisiejszych czasach są zdezaktualizowane i nie nadają się do odtworzenia, gdyż model związków jaki panował w latach 60-90 uległ diametralnej zmianie.

Obecnie większość kobiet jest coraz bardziej świadomych i coraz bardziej niezależnych emocjonalnie i materialnie, co stanowi dla mężczyzny nowe wyzwanie, aby się w tym odnaleźć.

Za zmianą modelu związków i świadomości kobiet, partnerki w związkach są coraz bardziej świadome i wymagające, wiedzą także co raz lepiej czego pragną w związku z mężczyzną i nie godzą się jak dawniej na to, co godziły się ich matki czy prababki.

 

Większość ludzi nie chce powielać starego wzorca relacji  opartego na dominacji ze strony mężczyzn  i uległości ze strony kobiet, nierzadko przepełnionymi problemami, uzależnieniami czy brakami emocjonalnymi.

Większość z nas ma ochotę na zbudowanie szczęśliwych relacji, które możemy przekazać następnie dzieciom.

 

Jakie wnioski na temat życia wyniosłeś z obserwacji swoich rodziców?
Jakie przekonania mieli na temat życia twoi rodzice, bliscy i ludzie żyjący wokół ciebie?
Czy żyło im się dobrze ze sobą?
Czy byli szczęśliwi w związku?
Czy byli ufni i serdeczni dla siebie??
Jak wyglądało ich codzienne życie?
Czy tata był obecny w związku z mamą?
I najważniejsze, jak wygląda twoje obecne życie?
W jakim stopniu przypomina ono to co widziałeś będąc dzieckiem?

.

To cały tajemnica naszego bardziej lub mniej udanych relacji…”kopiujemy” wszystko w życiu poprzez obserwacje naszych  bliskich a następnie edukacje szkolną, książki które czytamy, filmy które oglądamy, a potem powielamy te schematy w naszym życiu intymnym.

Sytuacja jest ok, kiedy nasze wzorce relacji są pozytywne, jednak komplikuje się, kiedy życie jakie wiedli nasi rodzice nie jest życiem, które chcemy my sami wieść.

Wtedy potrzebujemy najcześciej uwolnić się z błędnych i niewspierających nas wzorców zachowań, dzięki czemu zaczynamy tworzyć bardziej harmonijne i szczęśliwe relacje.

Praca na sesjach indywidualnych ze mną pomoże ci odkryć blokujące wzorce, które uniemożliwiają ci zbudowanie harmonijnych relacji z partnerką a następnie zastąpić je zdrowymi, pełnymi miłości i alchemii miłosnej relacjami dwójki kochających się osób.

Poznasz sekrety porozumienia, bliskość dzięki czemu zaczniesz tworzyć wspaniałe relacje, zrozumiesz siebie, własne potrzeby, dzięki czemu będzie ci łatwiej zrozumieć potrzeby swojej partnerki a następnie stworzyć harmonijne i pełne ciepła relacje dla was obojga oraz waszych dzieci.

Poznasz czym jest prawdziwa bliskość – emocjonalno – duchowo- fizyczna

.

Uwolnisz swoje ograniczenia, lęki, blokady w bliskosci.

.

Jeśli tego potrzeba uleczysz nadużycia i smutki dzieciństwa, które blokują cię obecnie w przeżywaniu pełnej bliskości i szczęśliwej miłości.

.

Zrozumiesz swoje dzieciństwo i jego wpływ na dynamikę twojej obecnej relacji.

.

Uwolnisz sie z nałogów i zachowań kompulsywnych, lęku przed bliskością, lęku przed byciem autentycznym sobą w relacji.

.

Poznasz swoją męską energię i moc, rozbudzisz świadomość swojego ciała, poznasz dynamikę swojej seksualności, nauczysz sie kochać w najlepszy możliwy sposób.

.

Poznasz w jak dotykać siebie i ciało swojej partnerki w sposób pełen miłości, czułości i świadomości

.

Stajesz się świadomym mężczyzną, partnerem i ojcem.

.

Sesja indywidualna:

.

PROCES:

12 spotkań

12 tygodni

każde spotkanie 2-4 godz.

każda sesja zwiera w sobie: uwalniania blokad mentalnych, oczyszczania energetycznego pracę z ciałem

Cena 3.600 zł. za  3 miesięczny coaching miłości mentalny 

Cena 7.600 zł za 3 miesięczny coaching mentalny + praca z ciałem

 

Możliwa płatność ratalna 3-6-12 rat 

Chcesz porozmawia i upewnić się, czy ten program  jest dla ciebie?

Napisz do mnie na info@lizakosny.com  i umów sie na bezpłatną konsultacje online.

Oferta dla singli i mężczyzn w związkach