fbpx

Mentoring Tantryczny

Co to jest Tantra Joga? 

TANTRA JOGA – Na dźwięk słowa „Joga” nasze skojarzenia często biegną w kierunku ascetycznych joginów, wyrzekających się doczesności na ścieżce duchowego samodoskonalenia. Z kolei tantra to duchowość zakotwiczona w materii i bazująca na 4 zasadzie Nijamy zwanej BRAHMACHARYA, która oznacza zachowanie boga w każdym aspekcie życia, wierność partnerowi, wspieranie sie wzajemne z partnerem i oddawanie się praktyce tantrycznej wolnej od EGO, czyli świadomym wyzbyciu sie pragnień EGO ( pożądania), dzięki czemu możliwe jest doświadczenia kompletnego zespolenia z partnerem i duchowego wzniesienia podczas aktu intymnego.

W tantra jodze przyjemność i świadomość zajmują ważne miejsce. Jednak tantra nie powinna być kojarzona przede wszystkim z seksualnością, bo to bardzo upraszczający i spłycający zagadnienie stereotyp. Świadome praktykowanie tantra jogi jest najszybszą bramą do oświecenia, o ile przekroczymy ją umiejętnie z odpowiednim przewodnikiem. Niezależnie od tego, kim jesteś, jaką religię wyznajesz, jaki zawód wykonujesz, z kim jesteś w relacji i jakie są twoje talenty, masz możliwość całkowitej realizacji swojego ludzkiego życia, sensualności człowieka, która skupia się na pogłębianiu świadomości w obszarze intymnym.

Tantra Joga  jest praktyką duchową na którym poznajesz jak działa twoja seksualność na poziomie energii i duchowości.
Każda sesja składa się z pracy mentorskiej w tematach tj.
duchowy wymiar relacje, miłość, intymności,
nauki asan jogicznych i medytacji
nauki tantrycznej medytacji jab/jum
pranajamy, medytacji, bandy, nijamy
oczyszczaniem energii
pracy z ciałem w skład której wchodzi: ćwiczenia uwalniające kontrole, uczące zaufania w relacji
naukę świadomego dotyku tantrycznego
uzdrowieniem seksualności poprzez masaż

Dzięki takiemu holistycznemu podejściu dochodzi do zburzenie europejskiego spojrzenia na temat seksualność powstałego przeważnie na bazie religii, braku odpowiedniej rzetelnej edukacji seksualnej, religii i filmów romantycznych/ erotycznych/ poronograficznych i ponownego jej ukształtowania, zrozumienia i zwiększenia świadomości o duchowym spojrzeniu na miłości i seksualność człowieka.

Regularne praktykowanie tantra jogi w moim gabinecie pogłębia świadomość duchową, świadomość ciała, świadomość energii w ciele, budzi świadomość, pomaga pokochać siebie, otwiera na głębsze relacje i zwiększa zaufanie w miłość.

Poprawia witalność organizmu, odmładza organizm, reguluje poziom energii życiowej i hormonów w organizmie, wpływa na zmiejszenie poprawę nastroju, poprawia ogólna kondycję organizmu, przywraca zdrowie, przyczynia się do zwiększenia odczuwania przyjemności z relacji intymnych z partnera/partnerem, uzdrawia relacje z ciałem, zwiększa pewność siebie i zaufanie do siebie, ciała i partnera,

.

Czego możesz się spodziewać?

Szacunek, zaufanie, praktyka, rzetelność, wrażliwość to najważniejsze cechy sesji mentoring’u i praktyki tantra jogi, które pozwalają rozwinąć w siebie takie wartości jak empatia, wrażliwość szacunek, zaufanie, akceptacja, miłość, współczucie, odwaga, uczciwość.
Sam przebieg pojedynczej sesji to czas w którym umysł, dusza i ciało zostaje potraktowane z odpowiednim szacunkiem, tak abyś podczas tego czasu odpuścił/odpuściła stress, napięcia i nabrał/nabrała na nowo zaufania do życia.

Sesja Mentoring Tantrycznego to połączenie duchowości i sensualności.

Sesja Mentoring’u Tantrycznego to połączenie duchowości i świadomości.

Wszystkie zawarte w sesji praktyki, pozwalają na uwolnienie blokad w postrzeganiu swojej zmysłowości i rozwinięcie naszych możliwości kochania siebie i partnera/partnerki, a także odczuwania przyjemności i radości życia.

Taka holistyczna sesja coachingu przynosi głębokie i natychmiastowe zmiany , a regularna praktyka poprawią relacje.

Doświadczamy zmiany w życiu osobistym i zawodowym tj: większa pewność siebie, uwolnienie negatywnych wzorców, uwolnienie wstydu, poczucia winy, uzdrowienie traumatycznych doświadczeń w lini rodu lub z osobistego życia.

Otwartość i ekspresja intymna jest w naszej duszy i sercu i składa się ze świadomości zbudowanej na podstawie doświadczenia i pracy nad samym sobą.

Aby jednak osiągnąć jej czystą formę często trzeba uwolnić się z programów, które zaburzają nasze postrzeganie miłości.

Kiedy uwolnimy nasze umyły z dominacji EGO i błędnych przekonań, uczymy się technik pracy energią na poziome ciała, możliwe są mistyczne doświadczenia i poszerzenia świadomości.

Co zawiera w sobie?

ELEMENTY KTÓRE ZAWIERA  MENTORIG TANTRYCZNY
Bezpłatną konsultacje
Mentoring w sferze duchowej relacji, bliskości, intymności
Praktykę jogiczną, mudr i pranayamy
Ceremonia CACAO
Tantryczną Jab/Jum
Masaż tantryczny i masaż lingam
Relaks i wyciszenie w dźwiękach tybetańskich miss.
Czas na rozmowę i wnioski
Medytacje uzdrawiające życie miłosne + 200 afirmacji

 

KORZYŚCI
poprawa relacji, poznanie świętej i duchowej dynamiki intymności, rozwinięcie ekspresji, zmysłowości, przyjemność, zwiększa świadomość swoich możliwości sensualnych, uwolnienie blokad energii na poziomie ciała, umysłu i duszy, zwieszenie uważności, zmiejszenie stresu, napięć, lęków, nauka kontrolowania energii seksualnej,  pogłębienie świadomości ciała, pogłębienie miłości do siebie, partnera, życia, zwierząt, przyrody, nauka pełnego przeżywania swojej sensualności, pomaga szybciej rozpoznawać potrzeby swojego ciała, rozbudzisz swoją intuicje, zmysłowość, przebudzić kundalini, przyśpiesza rozwój świadomości, uwolnienie z EGO, MAJA, i doświadczenie Samadhi.
 
Pojedyncza sesja trwa ok 4 godzin

Twój Nauczyciel

Liza Kośny

Nauczyciel Duchowy Tantra, Theta Healing, Joga, Terapeutka Ciała z 20 letnim doświadczeniem, Bioenergoterapeutką, Przewodnik Duchowy w Miłości.

Zapraszam Cię do świadomych i duchowych relacji i seksualnośc

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 11:00-21:00
Sob-Ndz: 11:00-18:00

Telefon

+48 881 338 899

Szybki kontakt!
+
Wyślij!