fbpx

Coraz więcej ludzi choruje i coraz więcej słyszy diagnozę nieuleczalne, Każdego dnia, ludzie na całym świecie dowiadują się że będą chorzy do końca życia na: cukrzyce, nadciśnienie, raka, zespól jelita drażliwego i wiele innych chorób.

.

W zachodniej medycynie ukierunkowanej na leczenie, zamiast propagowania zdrowych nawyków oraz uczeniu pacjenta jak dbać samemu o swoją energię ciała, umysłu i ducha, oferuje się magiczne tabletki na wszystko wraz z dożywotnią potrzebę ich zażywania. Pacjent słyszy także, że większość chorób jest nieuleczalnych.

Zupełnie inne podejście do zagadnienia choroby prezentuje Medycyny Holistyczne tj: medycyna naturalna, tradycyjna medycyna chińska, ayurweda, naturoterapia, medycyna germańska, które wychodzą z założenia, że choroba jest uleczalna i jest informacją o tym co chce powiedzieć twoje ciało.

.

Moja praktyka  jako uzdrowicielki i naturoterapeutki, wielokrotnie pokazała, że choroby można cofnąć poprzez umiejętne harmonizowanie ciała i jego energii.

.

Wiele osób może uratować swoje zdrowie  jeśli podejdą do terapii holistycznie: czyli zastosują wszystkich naturalnych lekarzy aby wesprzeć swój system immunologiczny.

.

Jeśli zatem, probowałaś już wszystkiego i nadal coś nie działa, może to już czas na holistyczną terapie?

.

Na sesjach:

odkrywamy prawdziwe przyczyny twoich dolegliwości na poziomie psychosomatycznym i energetycznym.

odnajdujemy jakie role pełni choroba w twoim życiu,

uwalniamy ograniczające przekonania blokujące cię w powrocie do zdrowia,

uczymy się zdrowych nawyków żywieniowych i zdrowego stylu życia,

dobieramy odpowiednie żywienie i suplementy,

.

Dzięki tym wszystkim działaniom Ty zaczynasz powracać do zdrowia i  wiesz już do końca życia jak dbać o twoje zdrowie

.

Zadaj mi pytanie na info@lizakosny.com lub zadzwoń +881 33 88 99