fbpx

Wiele osób zastanawia się nad cudami, jednak nie wiele ich doświadcza, a jeszcze mniej je zauważa.
Czym zatem są cuda i czy każdy z nas może ich doświadczać w swoim życiu?

Osobiście wierzę w cuda, i uważam że może każdy ich doświadczyć. Jak dla mnie są one naszym naturalnym stanem bycia, a to co nas oddziela od ich pełnym doświadczeniem w życiu, to brak wiary w cuda oraz uraza w sercu którą żywimy do ludzi.

Post ten postanowiłam napisać po rozmowie jaka się wywiązała ostatnio z jednym z moich klientów.
Otóż mój serdeczny pacjent przyszedł do mnie w sprawie biznesowej. Miał fantastyczny kontrakt do podpisania, jednak dziwnym trafem kontrakt od kilku tygodniu się opóźniał.
Nauczany kilkumiesięczną pracą ze mną, postanowił przyczyn swego opóźnienia poszukać w stanie theta.
Zatem przyszedł, opowiedział o swojej sytuacji, po czym weszliśmy w theta i zaczeliśmy dociekać co jest przyczyną wszelkich opóźnień.

Gdy dotarliśmy do przyczyn konfliktu, poprosiłam go o przeprowadzenie procesu wybaczania, na co on wywrócił wymownie oczami i cicho aczkolwiek wymownie powiedział ZNOWU???

I w tedy to opowiedziałam mu o znaczeniu wybaczania w procesie uzdrawiania 🙂

Odkąd tylko pamiętam, każda technika duchową którą stosowałam, skupiała się na wybaczaniu odpowiedziałam.
Każdy z nas ma coś do wybaczenia, i każdy z nas ma taką „”urazowa pietę achillesową’’, która siedzi w nas jak cierń i nie pozwala nam doświadczać cudów w naszym życiu, blokując naszą moc i pełen potencjał.

Kiedy mamy cierń urazy w sercu potrzebujemy wybaczania, nie po to by uwolnić kogoś ale po to by uwolnić sobie.
Przebaczenie bowiem nie jest dla kogoś darem, a darem dla samego siebie.

Znasz Jezusa, zapytałam? Kiwną głowa -)
Jezus mógł uzdrawiać i czynić cuda nie dla tego, że był kimś niezwykłym, nie dla tego też, że miał więcej mocy niż ty czy ja, nie dla tego, że był utalentowany, lub niezwykły, lub wybrany. Jezus tak jak każdy wielki mistrz tego świata, mógł czynić cuda z czystości serca swego.
Mógł wskrzeszać umarłych, lub manifestować cuda, gdyż w jego sercu była czystość i brak jakiejkolwiek urazy. Kiedy mamy taką czystość serca, wszystko materializuje się w naszym życiu jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, wszystko o czym pomyślimy dzieje się w trybie natychmiastowym. Doświadczamy cudów i spełniania najskrytszych marzeń, gdyż nic ani nikt nie blokuje naszej MOCY.
Zatem sam/sama teraz pomyśl do kogo jeszcze żywisz urazę i wybacz mu,lub jej i pozwól jej lub jemu odejść.
Uwolnij swój potencjał, bowiem jak to pisze Kurs Cudów za każdym wybaczaniem stoi cud. A za każdym cudem połączenie z boskością, i odblokowanie twojej osobistej mocy, którą w końcu każdy na tym świecie ma, skoro tutaj jest…
Jak można wybaczyć?

Poniżej jeden z wielu sposobów znanych na tym świecie.
Weź kartkę papieru i długopis, zamknij oczy i pomyśl komu chcesz wybaczyć. Następnie napisz tak jakbyś rozmawiał z ta osobą, o co masz do niej żal i urazę, a także na co jesteś zły i co cię tak bardzo zabolało w w relacji z nią. Pisz dotąd, aż poczujesz że napisałaś/napisałeś wszystko, a wtedy napisz Wybaczam.

Kiedy skończysz, podrzyj kartkę i wyrzuć ją, możesz także spalić jej kawałki (wszystko zależy od ciebie). Jedynie o czym pamiętaj, to o tym, że wybaczenie jest dla ciebie, nie ma potrzeby byś informowała/ informowała osobę zainteresowaną o fakcie wybaczania lub abyś wysyłał jej/jemu list z urazami.

Czasem będziesz potrzebować napisać coś do kogoś kilka lub kilkanaście razy, niezrażań się, pisz dotąd , aż nie będziesz więcej potrzebowała/potrzebował , aż żal i uraza zniknie, pozostawiając czystą miłość w twoim sercu, tak będzie, gdyż ta metoda zawsze działa.

pozdrawiam Liza

Szybki kontakt!
+
Wyślij!