fbpx

Niektórzy ludzie są zdziwieni, gdy mówię im, że intuicja  nie jest darem danym nielicznym, a naszym naturalnym “oprogramowaniem”, dostępnym dla każdego i tak jak każda nowa umiejetność wymaga poznania, praktyki i wiedzy.

Kiedy prowadzę kursy intuicyjnego uzdrawiania z moimi pacjentami, które nazywam autoterapią, już po 3 dniach szkolenia, kursanci widzą, że jest to możliwe dla każdego, a poziom zaawansowania, jest ściśle połączony z:

praktyką,

własną relacją z samym sobą,

dominującymi emocjami,

relacją z siłą wyższą jakkolwiek ją nazywasz,

Tego wszystkiego co ja robię w gabinecie na sesjach indywidualnych uczymy się na następnie na kursach, dzięki czemu pacjent ma możliwość:

pracy sam ze sobą w zaciszu własnego domu,

nie uzależnia się od psychoterapeuty,

odzyskuje wiarę w swoją siłę sprawczą,

Ale jak w ogóle możliwe jest uzdrawianie intuicyjne i dla czego jest tak skuteczne?

Wszystko co żyje, tętni energią, w której zawiera się informacja z czym zgadzaj się coraz więcej naukowców, lekarzy, terapeutów i  fizyków kwantowych.

Uczeni przyznają, że ciało fizyczne otoczone jest polem energetycznym, które nazywane jest aurą, Pole to jest zarówno ośrodkiem informacyjnym jak i niezwykle czułym ośrodkiem (“zmysłem”) postrzegania.

Zmysł ten sprawia, że nieustannie pozostajemy ” w kontakcie” ze wszystkim wokół nas, ponieważ odbieramy i wysyła informacje na poziomie energii światła.

I właśnie to odczytuje nasz intuicja, oraz terapeuta intuicyjny, który pracuje z pacjentem.

Osoby zajmujące się medycyną energetyczną uważają, że pole energetyczne zawiera energie danego człowieka  i jest jego odbiciem.

Otacza nas ono ze wszystkich stron, niosąc w sobie ładunek emocjonalny – informacyjny, stworzony na podstawie naszych doświadczeń wewnętrzne, zewnętrzne, życiowe osobiste jak i historie rodu. 

Ten czynnik informacyjny wpływa na nasze tkanki i  komórki, ciała.

I w taki sposób właśnie twoja historia życia staje się twoją biologią  a ekstremalnych warunkach chorobą. 

Każde doświadczenie wprowadza do naszego pola informację na temat dawnych i obecnych znajomości prywatnych i zawodowych, traumatyczne przeszycia i wspomnienia, wzorce przekonań, prawdy duchowe i przesądy. 

Emocje płynące z tych doświadczęń zostają zakodowane, w naszym układzie biologicznym i tworzą struktury komórkowe, które wytwarzają  energię odzwierciedlającą dominujące emocje.  

Z tych informacji energetycznych powstaje  język energii zawierający dosłowne informacje, które można odczytać za pomocą intuicji.

W taki oto sposób pracuje w moim gabinecie i tego właśnie uczę na kursach Theta Healing. 

Jakie informacje może dostarczyć pole informacyjne twojego ciała?

traumy osobiste i rodzinne, 

każde doświadczenie, które ma wpływ na dana sytuację nad która pracujemy w gabinecie,

Np.  na lekcji matematyki nauczyciel podczas tłumaczenia pierwiastków, wyżył się na uczniu na oczach całej klasy ośmieszając go i osądzając, że nigdy wcześniej nie spotkał takiego tępego ucznia i nie wróż mu szczęśliwego życia.

Pierwiastki same w sobie nie mają, żadnego ładunku emocjonalnego, ale cała sytuacji wokół pierwiastków, spowodowała, że dany uczeń, przestał wierzyć w siebie i swoje mocne strony, zaczął unikać przedmiotów ścisłych i do końca życia ma problem z podejmowanie nauki nowych zainteresowań, gdyż w podświadomości i polu informacyjnym, ma pamięć traumy opinii nauczyciela, jakim on to jest nieukiem i głupkiem.

Lekarz stwierdza chorobę nieuleczoną u pacjenta,  przez co wpływa na jego wiarę w możliwość uzdrowienia i wyleczenia się z danej sytuacji, w jego polu dochodzi do powstania informacji – to jest nie uleczalne, a na poziomie psychiki do traumy – umieram. 

Są to zaledwie dwa z milionów informacji jakie możemy nosić w sobie, które mają wpływ na nasze zdrowie, dobre samopoczucie, szczęście w miłości czy prosperity finansowe. 

W polu informacyjnym, przechowywane są także informacje naszego rodu i ich doświadczenia, oraz pozytywne doświadczenia. 

Przypomnij obie jak ktoś pochwalił cię za coś i od tamte pory kiedy pomyślisz o tej sytuacji, przeszywa cię pozytywna energia i fala pozytywnych uczuć  i myśli.

Doktor Candace Pert – neurobiolog  udowodniła , że neuropeptydy, substancje wywoływane przez emocje, to myśli przekształcone w materię.

Nasze ciało jest połączone z naszym umysłem i emocjami, te same komórki, które wytwarzają i odbierają w mózgu informacje, substancje chemiczne, obecne są w naszym ciele. 

Czasami nasze ciała wytwarzają substancje, za czym mózg zanotował jakiś problem lub mogą wytworzyć substancje, bez uzasadnionego i realnego  powodu np. strach /panikę/natrętne myśl, gdyż w pamięci informacyjnej naszego pola znajduje się nie uwolniona pamięć minionej traumy. 

Nasze ciała gromadzą nasze emocje przez cały czas, dla tego potrzebujemy nauczyć się jak uwalniać je i resetować nasze ciała, umysły i duszę. 

Zapraszam cię na sesje psychoterapii intuicyjnej i nadchodzące szkolenia z uzdrawiania i autoterapii intuicyjnej..

Przytulam 

Liz

Szybki kontakt!
+
Wyślij!