Uncategorized

Jak działa Theta Healing® przykład z sesji.

Theta Healing® jest niesamowitym narzędziem do zmiany swojego życia poprzez zmianę samego tylko samego siebie. Następuje to w sposób naturalny i łatwy, ponieważ świat, który cię otacza, jest kopią/ odzwierciedleniem twoich podświadomych programów, które mogły powstać w twojej podświadomości w tym wcieleniu-dzieciństwie, mogą ciągnąć się w naszym rodzie od pokoleń jako programy naszych przodków. Mogą także, być wierzeniami grupowymi społeczności, w której obecnie żyjemy, lub są pozostałością jakiś odległych traum i dramatycznych doświadczeń, nas samych jako istoty duchowej.

Tak czy siak, kiedy zmieniamy siebie, zmieniamy świat, nigdy nie na odwrót.
Zatem na przykładzie mojej jednej z klientek opisze taką sesję Theta Healing® i jej zmianę:

Klienta przyszła do mnie z problemem irytowania się na swoje dzieci, partnera, kotkę.

Kiedy weszłyśmy w theta, zaczęłam szukać, dlaczego klientka doświadcza frustracji z powodu zachowania się jej kotki i obecnego partnera.

Podczas sesji, klienta uporczywie twierdziła, że to nie ona ma problem, tylko problem jest po stronie jej partnera, który pozwala kotce, cytuje: robić co chcą, oraz źle ją wychowuje.

Uświadomiłam i poinstruowałam klientkę, aby teraz na sesji skupiła całą swoją uwagę na samej sobie, i tym, co czuje w związku z zaistniałą sytuacją, a nie na ocenianiu innych czytaj: partnera czy kotki.

Dodałam także, że to, że zwierze czy dziecko zachowuje się źle w jej mniemaniu, jest powodem jej programów i że kotka/dziecko oraz sam partner, pokazują klientce tylko to, co ma w sobie sama do uzdrowienia. Kiedy to zrobi, kotka/dzieci same zaczną się zachowywać inaczej.
Dodałam także, że w życiu zawsze możemy działać na dwa sposoby:
Na siłę próbować zmieniać inych-ja nazywam to walić młotkiem po głowie, w społeczeństwie wygląda to tak: krzyczymy, kłócimy się, obrażamy na siebie, awanturujemy się…
Lub poprzez Theta Healing® zmienić siebie, czyli zobaczyć co w nas samych jest do uzdrowienia, co jest w nas zapalnikiem irytacji, złości czy jakiejkolwiek innej emocji, która w nas zagęszcza w związku z daną sytuacją.

Choć na świecie, do tej pory panował model obwiniania innych za to, co czuję, dożyliśmy czasów, kiedy możemy wybrać inaczej, możemy przestać obwiniać innych i tym samym przejąć pełną kontrolę nad swoim życiem, Poprzez poszukiwanie w sobie odpowiedzi na to, co nas spotyka w życiu, przestajemy być ofiarą danej sytuacji i zaczynamy wchodzić w rolę zwycięscy, osoby, która ma wpływ na swoje życie. (słowa Buddy — wszystkie odpowiedzi są w tobie, nabierają jeszcze większego znaczenia).

Dla mnie osobiście sposób, poszukiwania w sobie, zamiast kłócenia się na zewnątrz jest o wiele przyjemniejszy, bezbolesny i bezstresowy. Bo przecież, po co mam się złościć na ukochane dziecko, kota czy psa, lub partnera? Skoro mogę się nauczyć, że to ja tworzę swoją rzeczywistość i to ja tworzę wszystkie zdarzenia w moim życiu, aby się uzdrowić i nauczyć żyć inaczej. Taka jest bowiem natura duszy, uczyć się poprzez doświadczenia, tak dochodzi do rozwoju.

W typowej terapii mówimy tak:
Nie obwiniaj innych za to, co się dzieje, z twoim ciałem.
Nie obwiniaj innych, za to, co myślisz.
Nie obwiniaj innych za to, co czujesz.
Nie obwiniaj innych za decyzje, które podejmujesz.

Czyli weź pełną odpowiedzialność za to, co cię spotyka w życiu i zacznij siebie zmieniać, a nie innych.

Klientka złagodniała i skupiła się bardziej na sobie samej.
A ja zaczęłam szukać w jej podświadomości programów, których konsekwencją były zachowania kotki, niezrozumienie ze strony partnera, oraz jej wewnętrzna irytacja.

Pierwszy program, który znalazłam, dotyczył:
Muszę wszystko kontrolować.
Kolejno przyszły, muszę siebie kontrolować.
Nie pozwalam innym na bycie sobą.
Nie pozwalam sobie na bycie sobą.
Muszę wszystkimi rządzić.

Jak widzimy, wszystkie dotyczyły niej samej, a nie innych. Poszukała genezy tych programów. Pousuwałam je, a następnie: zapytałam się klejnotki, czego się z tego uczy?

Klientka po chwili odpowiedziała: żeby pozwolić być innym sobą, takimi, jacy są i nadal ich kochać.

Bingo!

Zapytałam się, czy możemy już zakończyć tę lekcję i czy czuje, że Stwórca/Wyższa Świadomość, może już ja tego nauczyć?

Zgodziła się spokojna:

Wydałam komendę, zakończenia lekcji i poprosiłam o wprowadzenie nowych pozytywnych przekonań, dotyczących akceptacji innych takimi, jacy są, akceptacji samej siebie taką, jaka jest, bycia sobą, kochania innych, kochania bez potrzeby rządzenia innymi i kilkanaście innych.
Zapytałam, po co się tego nauczyłaś? Odpowiedziała: aby było żyć łatwiej.
Sprawdziłam, czy klienta może żyć łatwo i czy życie może być łatwe dla klientki.
Wynik był pozytywny, co mnie bardzo ucieszyło.

Choć sesja wydawała się na skończoną: poczułam, ukucie w trzustce/ czasami, gdy coś jest bardzo ukryte w podświadomości, ale klient jest gotowy na uzdrowienie, dostaję sygnał w swoim własnym ciele, jako pozostałość po latach uzdrawiania ludzi poprzez dotyk. Zapytałam się Stwórcy: co to? A świadomość pokazała mi, że klienta boi się utraty majątku…
Sprawdziłam: boję się utraty majątku. Test ciała pokazał tak… Więc racji tego, że miałam jeszcze chwilę do zakończenia sesji, zaczęłam szukać, dlaczego klientka boi się utraty majątku.

Wyciągnęłam, programy po pokole i nauczyłam klientkę, jak żyć bez strachu przed posiadanie i utratą majątku jak kobieta.

Sprawdziłam, jak jej to służyło i upewniłam się, że programy, zostały usunięte.
Zajęło to może 8 min, cała sesja 60 min.

Normalną terapią odpuszczenie kontroli, zajęłoby pani lata-zażartowałam, a tutaj w godzinę przerobiłyśmy temat…

Klienta się uśmiechnęła, wyglądała na zadowoloną, frustracja zniknęła.

Zapytałam: jak się czuje?
Odpowiedziała. Super!

Czułam to i wiedziała, jednak zawsze lubię potwierdzić to u osób, z którymi pracuję.

Zakończyłyśmy sesję, poleciłam pani lekturę do czytania, wyznaczyłyśmy termin kolejnej wizyty i klienta opuściła gabinet.

Tak wygląda praca w Theta Healing®, szybko, łatwo i przyjemnie, bez obwiniania kogokolwiek i czegokolwiek, bo tu nie chodzi o winę, lub dobrze, źle, tylko o zrozumienie, dlaczego tak postępuje, czego się z tego uczę, uwolnienie siebie od tych schematów, usunięcie tego i odzyskanie wolności na ten temat.

Jeżeli podoba ci się jak pracuje metoda Theta Healing®, zapraszam cię na swoją własną sesję indywidualną lub kursy Theta Healing®, jeżeli uważasz, że ten post jest wart podzielenia się z innymi, proszę, zrób to.…

Dobrego dnia!
Liza

Photo by Toa Heftiba on Unsplash