Uncategorized

Jak łączymy się w pary kochanków…

Czy można zbudować związek marzeń? Wyjść szczęśliwie za mąż i prawdziwie kochać, aż się nam znudzi to życie i postanowimy opuścić to ciało?

Wielu ludzi marzy o swojej pasującej bratniej duszy, o związku, w którym na skrzydłach miłości przejdą ze swoim partnerem przez życie, jednak choć tylu marzy, nie wielu prawdziwie wierzy i czuje się godnym, spotkania swojej pasującej bratniej duszy… Dzisiaj z początkiem stycznia, postanowiłam napisać jak według techniki Theta Healing® łączymy się w pary i znajdujemy swoją najbardziej pasującą bratnią duszę poprzez manifestację, czyli świadomą materializację swoich myśli i pragnień w stanie theta i za pomocą mocy stwórcy zmaterializowanie jej w życiu fizycznym… Jeżeli zatem interesuje cię zbudowanie związku pełnego miłości radości i czułości, wzajemnego szacunku, jeśli czujesz się gotowy/gotowa wyskoczyć z iluzji to ten artykuł jest dla ciebie… Zapraszam do czytania.

Jednym z najważniejszych warunków, by stworzyć udany związek, jest poznanie i pokochanie samej/samego siebie, dowiedzenie się czego pragnę i czego chcę od życia, Dopóki bowiem nie wiesz, czego chcesz, nie możesz o to prosić i ani tego otrzymać. Kiedy nie wiesz, co lubisz, co jest dla ciebie ważne, i jakiego rodzaju partnera/partnerki pragniesz wszechświat zwany Stwórcą, nie jest w stanie ci tego dać. Rządzi on się bowiem prawem przyciągania, które odpowiada na twoje dominujące wibracje i połączone z nim myśli. Zatem jeśli chcesz przyciągnąć do swojego życia prawdziwe pasująca bratnią duszę, potrzebujesz wiedzieć jakiego życia sama/sam pragniesz, czy marzysz o kompanie, czy bratniej duszy, czy boskim partnerze na życie, który będzie dzielił z tobą twoją misję życiową.

Kolejno potrzebujesz, zastanowić się kogo pragniesz i jakie cechy charakteru, twoja bratnia dusza, boski partner ma mieć.

Następnie zastanowić się co sama/sam masz do zaoferowania od siebie swojej bratniej duszy.

W międzyczasie potrzebujesz przepracować w sobie jak najwięcej blokujących programów i przekonań, które mogą powstrzymywać cię od znalezienia tej właściwej osoby…
Jako ludzi przyciągamy się bowiem na poziomie wibracji i przekonań, a nie chemii fizycznej jak to próbuje wmówić nam media. Można powiedzieć, że nasza atrakcyjność fizyczna jest następstwem lub wynikiem naszych programów, które dzielimy z ewentualnym partnerem/partnerką.

Dla tego, jeśli chcemy przyciągnąć naprawdę fajną pasująca bratnią duszę na życie, potrzebujemy zrobić same/sami ze sobą jak największy porządek w przekonaniach, aby dzielić jak najwięcej pozytywnych przekonań z naszą bratnią duszą, W przeciwnym wypadku przyciągniemy bratnią duszę, z którą zamiast miłości stworzymy pole bitwy i cierpienia…

Dobrego dnia kochani…

 

a poniżej Mantra Miłości

Mantra to wibracja zamknięta w słowach i dźwiękach, wznosi ona nasz umysł i chroni go przed negatywizmem tego świata, oczyszczając nasz umysł, czakry i subtelne ciała duchowe. Warto słuchać i powtarzać mentalnie lub na głos dźwięki ulubionej mantry. Są one bowiem, pomostem łączącym nas z boskością a każda z mantr ma swoje indywidualne właściwości uzdrawiające. Mantra miłości jest po to by przyciągać jak najwiecej miłości do naszego życia i otworzyć nasze serce na miłość. Zapraszam do słuchania i medytowania z tą mantrą. Hari OM ! Namaste!

Liza