Uncategorized

Jak nasze programy mentalne blokują naszą obfitość finansową.

Nasze decyzje finansowe, przekładają się na nasze prosperity, to ile zarabiamy, jak jesteśmy postrzegani na rynku pracy, jakie decyzje zakupowe podejmujemy, czy tracimy, czy zarabiamy pieniądze, to jak idzie nasz biznes, czy odnosimy w nim korzyści, czy ponosimy straty, czy jest rentowny, czy wciąż przynosi straty, każdy ten aspekt jest konsekwencja naszych podświadomych i ograniczających przekonań/wierzeń w obrębie pieniędzy i prosperity…to jakich Nawet to jakich pracowników czy osoby do zespołu zatrudniamy to także, wynik naszych programów mentalnych dotyczących prosperity.

Jeżeli mamy chęć poprawić swoją sytuację biznesową/ materialną pracą powinna zacząć się od nas samych, od naszej głowy a dokładniej od naszej podświadomości, dzięki czemu zaczniemy w końcu zarabiać pieniądze i donosić sukces…

Na pełny sukces w naszym prosperity składają się takie aspekty jak:
Zależność od naszej rodziny wyniesione z dzieciństwa
Przeszłe Traumy finansowe
Lęk przed odrzucenie społecznym
Lęk przed sukcesem i porażką.

Dopiero kiedy uwolnimy z podświadomego błędne i ograniczające nas przekonania, które blokują nas od pełnego finansowego powodzenia, nasz umysł staje się gotowy i wolny, a my możemy podejmować racjonalne decyzje w obrębie finansów… Możemy zacząć zarabiać bez tracenia pieniędzy.

Zbyt często słyszę od swoich klientek i klientów, jak to udaje im się zarabiać, jednak nigdy nie mają nic dla siebie i wszystko im się rozchodzi, Nasuwa się pytanie, czy po to zarabiamy, by tracić?
Raczej nie, zarabiamy, prowadzimy biznes, po to, by się bogacić i by żyć w obfitości, jednak 80% ludzi zamożnych prowadzi swój biznes z braku i leku przed brakiem pieniędzy, zamiast z obfitości i dla przyjemności.

Poniżej rozmowa z pewnym panem…

Ów młody człowiek, od lat marzy o prowadzeniu własnego biznesu:
Kiedyś chciał prowadzić własną pizzerię, a obecnie marzy mu się bycie terapeutą metody, która mu pomogła, samemu poprawić swoje relacje z bliskimi.

Na moje pytanie, czy chce, prowadzi kampanie biznesowe, mężczyzna ten, spina się i szybko odpowiada, że raczej nie, bo ma ochotę zachować swoje życie prywatne i boi się być rozpoznawalny. Boi się także odpowiedzialności i zdaje się sam nie wierzyć w we własne możliwości.
Słucham go uważnie i odpowiadam, że to co właśnie powiedział, jest wynikiem jego błędnych przekonań, jest tego w pełni świadomy, jednak lęk jest silniejszy od niego, opowiadam mu zatem swoją historię, jak przed przerobieniem finansowych blokad, kręciłam się w kółko i nie byłam w stanie podjąć żadnej racjonalnej decyzji finansowej w obrębie promowania mojego biznesu, opowiadam także jak zmieniła się moja perspektywa i pojawiło działanie, kiedy uwolniłam ze swojej podświadomości lęki przed sukcesem, konkurencją czy złymi relacjami z klientami…
Słucha z zaciekawieniem, jednak nadal widać w nim niepokój. Nie naciskam zatem mówię tylko, że jeśli kiedyś zmieni zdanie i zechce popracować ze sowimi programami w głowie to jestem dla niego, ponieważ wszystkie te ograniczające przekonania, hamują go w każdej dziedzinie życia i mają wpływ na każdy aspekt jego życia, na pracę, biznes,  zarobki i nawet na decyzje zakupowe, czy za remont płaci mniej, czy kupuje i co kupuje w sklepie, a każda z tych decyzji kończy się brakiem lub zyskiem pieniędzy na koncie i w portfelu…
Zdaje się, że zrozumiał. Jego oczy ożywiają się, po czym umawia się na sesje…. Pracujemy ze sobą 3 miesiące, po których rusza z kopyta i zaczyna prowadzić swoja indywidualna praktykę terapeuty, na którego się szkolił od przeszło 3 lat. Tak właśnie działają nasze programy w aspekcie finansów.

Zapraszam na sesje Theta Healing w obrębie finansów i prosperity, które gwarantują 2-3 krotny wzrost twoich dochodów, lepszą pracę, lepiej prosperujący biznes, lepsze decyzje!