Jak umówić się na sesje

OK! Wiesz już z czym chcesz pracować. Teraz wybierz najlepszą opcje współpracy dla siebie!  Poniżej przedstawiam  kilka możliwości:

 

 1. Umów się na bezpłatną konsultację przez Telefon/Whats up, Skype, na której porozmawiamy o twoich problemach i wspólnie dobierzemy najlepszą formę współpracy.
 2. Chcesz umówić się na 1 sesję bo masz jeden palący problem? Wykup pojedynczą sesję i miej w końcu problem z głowy! Od 01.01.2020 nowa cena 300zł/h.
 3. Pakiet w wybranej tematyce,  w którego w skład wchodzą 4 sesje w miesiącu i stałe wsparcie email, online,  telefon.  Wybór najlepszy jeśli potrzebujesz regularnej pracy i stałego wsparcia z ekspertem. Masz dość tego co się  dzieje obecnie w twoich  życiu, czujesz się gotowy/a na radykalną zmianę. Korzystałaś już z wielu  technik, jednak wciąż coś cię blokuje. Ta opcja gwarantuje ci natychmiastową zminę twojego życia. To : 4 spotkania w miesiącu po 60-90 min, cotygodniowe spotkania ma ZOOM, Skype, What’s UP, gabinet. Praca zdalna lub w gabinecie (do ceny doliczamy koszt gabinetu 30 zł /1h). Cena pakietu 1 miesięcznego  1600zł !
 4. Udział w SZKOLENIACH. Ta opcja najlepsza jest dla tych, którzy lubią samodzielne pracować ze sobą! Dokonała dla osób, które czują, że chcą na codzień  mieć narzędzie do pracy nad sobą i własnym życiem, życiem swoich bliskich. Chcą nauczyć się rozwiązywać  problemy z lekkością, poprzez pracę podświadomości. Chcą wiedzieć jak samodzielnie pracować ze sobą, bliskimi, dziećmi, zwierzętami  lub myślą o pomaganiu innym zawodowo np. psycholog, terapeuta, coach, pomoc socjalna, przedszkolanka, nauczyciel. Cena pojedynczego szkolenia 3 dniowego to 998 zł. brutto
 5. Pakiet 3 podstawowych kursów Cena 2994 zł brutto za 3 szkolenia. To 2 szkolenia po 3 dni i 1 szkolenie 2 dniowe gdzie uczysz się perfekcyjnie posługiwać metodą Theta Healing®.

  MOŻESZ TAKŻE NIC NIE ROBIĆ, NIC NIE ZMIENIAĆ I POZOSTAĆ TU GDZIE JESTEŚ, W TYM CZYM JESTEŚ.

  Chcesz wsiąść udział w szkoleniu jednak twoja katulana sytuacja finansowa nie pozwala ci na to, skontaktuj się ze mną i zapytaj o stypendium w zamian za pomoc przy kursach.

   


WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE!

 

Jak umówić się na sesję krok po kroku:

 1. Wybierz rodzaj sesji i dogodny termin dla siebie.
 2. Potwierdź rezerwację sesji  email na lizakosny@gmail.com oraz telefonicznie na 881338899
 3. Zrób przelew na konto 85114000260000543359005156 lub po sesji w gabinecie
 4. Wyślij  przelew z potwierdzeniem przelewu na email: lizakosny@gmail.com oraz dane do faktury: imię, nazwisko, adres, kod, email, jeżeli na firmę to nazwa firmy oraz NIP.
 5. Sesje realizowane są najpóźniej do 2 dni od zrobienia przelewu.
 6. W przypadku pracy w gabinecie, płatność za gabinet płacisz na miejscu a przelew robisz tylko za samą sesję, pakiet,.

W gabinecie do ceny doliczana jest cena gabinetu – 30 zł / 1 godz.

Z uwagi na to, że metoda Theta Healing® pracuje na odległość tak samo dobrze jak bezpośrednio,  osoby z dalszych zakątków Polski zapraszam na  sesje online (messenger , whats up, lub na telefon).

Ciepło pozdrawiam

Liza