fbpx

WEEKENDOWY KURS DLA PAR

KURS TANTRYCZNY DLA PAR

Zapraszam serdecznie na Warsztat  Masażu Tantrycznego dla Par w dniach 15-16.02.2020 r.

Tantra i masaż tantryczny jest starożytną sztuką celebrowania kobiecości i męskości, która jako jedna z nielicznych dróg rozwoju duchowego docenia intymność i zmysłowość człowieka. Poprzez dotyk i odpowiednie techniki przepływu energii pozwala  na poznanie jakim duchowym doświadczeniem może być połączenie fizyczne dwójki kochających się ludzi. Praktykowanie Tantry uczy jak zaakceptować i pokochać samego/samą siebie i pogłębić swoją miłość do partnera/partnerki.

Dotyk, czułość, szacunek to najważniejsze wartości Masażu Tantrycznego, które pozwalają wydobyć z siebie takie cechy jak tolerancja, akceptacja, miłość, współczucie, empatia, odwaga…a sam warsztat  tantryczny to czas w którym nauczysz się jak szanować ciało swoje jak i swojego partnera/partnerki, nauczysz się jak rozpieszczać i czule dotykać siebie i partnera/partnerkę, tak abyś podczas tego warsztatu  nauczyła/nauczył się jak odpuszczać stress, napięcia i nabrał/nabrała na nowo energii do życia. Nauczysz się także jak dotyk i miłość może uzdrowić waszą intymną relację i jak użyć masażu do uzdrawiania i pogłębiania waszej intymnej relacji.

Przez całe 2 dni kursu, przejdziesz przez proces uzdrawiania swojej relacji z samym/samą sobą, swoim ciałem i swoją sensualnością, co zaowocuje polepszeniem się twoich osobistych relacji z partnerką/partnerem i otoczeniem.

Podczas kursu odbudujesz swoje połączenie z wewnętrzną mocą, a na życie intymne spojrzysz jak na portal do mistycznych uniesień.

Warsztat  zaczniemy od  rozmowy o waszych potrzebach, porozmawiamy o tym czym jest tantra i masaż tantryczny, omówimy jego właściwości prozdrowotne.

Przez cały kurs będziemy rozmawiać odnośnie relacji, intymności, miłości

Nauczysz się

rytuału tantrycznego który w sposób delikatny przygotuje Cię do odbierania i dawania masażu.

Przez cały warsztat  delikatnie z miłością będziesz uczony/uczona sztuki dotyku tantrycznego.
Nauczysz się rytuału  obmywania gorącymi ręcznikami, otulania zmysłowym dotykiem pawich piór i świątynnego  namaszczania gorącym olejem. Wszystkiemu będzie towarzyszyć praca z oddechem która pozwoli ci uwolnić napięcia z ciała, odblokować zablokowaną energię i połączyć się ze swoją Mocą.

Poprzez świadomy i pełen miłości dotyk doświadczysz  uzdrawiających właściwości bezwarunkowej miłości, uwolnisz  zablokowane w ciele emocje i podświadome psychiczne blokady dotyczące sfery intymnej.

Warsztat  ten pozwoli Ci poznać prawdziwą bliskość, intymność i czułość, opartą na szacunku i przyzwoleniu do bycia sobą.

Podczas Warsztatu nauczysz  się jak w objęciach celebrować partnera w swoim dotykiem, otaczać wibracją bezwarunkowej  miłości.

Dzięki połączeniu sfery duchowej, emocjonalnej i fizycznej uzyskasz pełną harmonię i wrócisz do domu gotowym do zbudowania swojej relacji na nowo.

Warsztat masażu tantrycznego to 2 intensywne dni w których cały ten czas poświęcisz sobie i swojemu partnerowi/partnerce.

ELEMENTY KTÓRE ZAWIERA KURS MASAŻU TANTRYCZNY: W SKRÓCIE

– wprowadzanie do tantry (wykład)

– naukę  medytacji serca ( ćwiczenia)

– podstawy oddechu tantrycznego ( ćwiczenia )

– podstawy przepływu energii w ciele człowieka (wykład)

– omówienie ośrodków energetycznych w ciele człowieka i ich wpływ na nasze życie

– naukę harmonizowania czakr ( ćwiczenia )

– pracę z zaufaniem w parach ( ćwiczenia)

– elementy komunikacji bez przemocy ( ćwiczenia)

– omówienie uzdrawiających aspektów masażu tantrycznego ( wykład )

– naukę rytuału tantrycznego w parach ( ćwiczenia i praktyka )

– naukę masażu właściwego tantrycznego  w parach ( ćwiczenia i praktyka )

– naukę masażu miejsc intymnych w parach ( ćwiczenia i praktyka )

– naukę relaksacji i wyciszenia poprzez dotyk i masaż

– mnóstwo przestrzeni na pytania i odpowiedzi

KORZYŚCI z WARSZTATU

poprawa życia intymnego, zwiększa pewności siebie, poprawa relacji z partnerem/partnerką, większe zrozumienie pleć przeciwnej, zrozumienie własnej dynamiki sensualności, zwiększa przyjemność, wyzbycie się wstydu i poczucia winy w obrębie sensualności i ciała, pogłębienie i rozbudzenie zmysłowości w związku,  pogłębia świadomość ciała, nauczenie się miłości do samego siebie, nauka poczucia bezpiecznie będąc sobą  w relacji, nauka pełnego przeżywania swojej intymności, poznasz techniki dotyku, który już zawsze zadowoli twoją partnerkę.

dla kobiet: pokochasz swoje ciało, nawiążesz kontakt ze swoim ciałem na nowo, nauczysz się rozpoznawania potrzeby swojego ciała, rozbudzisz swoją intuicje, zmysłowość, erotyczność sensualność, poznasz techniki dotyku, masażu intymnego który pozwoli zadowolić swojego partnera.

DLA KOGO  KURS   MASAŻU  TANTRYCZNEGO:

Dla par, które pragną  poznać i uzdrowić swoją intymność, wejść na wyższy poziom relacji, poprawić relacje ze swoim ciałem i uzdrowić swoje życie intymne. Marzą o głębokim intymnym związku z partnerką/partnerem.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Kurs odbywa się na zamówienie i jest prowadzony indywidualnie.

Cena warsztatu 2 dni – 2500 zł

ZAPISY

Zapisy na kurs proszę kierować na email: info@lizakosny.com lub pod numer +48 881 33 88 99.