fbpx

PŁACĘ

Szukasz metody, która pozwoli Ci skutecznie programować swoją podświadomość na sukces, dostatek i miłość? Metody, która skutecznie pozwoli ci stworzyć to czego pragniesz w swoim życiu? Metody, która pomoże ci rozwinąć zaufanie do swojej intuicji?Jesteś gotowa/y by wprowadzić więcej harmonii do swojego życia?

Odkryj technikę pozwalającą zwiększyć pewność siebie w każdym aspekcie Twojego życia.
Technikę, która pozwala odblokować i zwiększyć prosperity w Twoim życiu.
Technikę która pozwala rozwijać się w bezpieczny i skuteczny sposób.
Uwolnić się od ograniczających przekonań myśli, pozbyć się toksycznych ludzi z Twojego życia.
Poznaj metodę, która pomogła tysiącom ludzi odzyskać równowagę w życiu.
Naucz się skutecznego manifestowania tego czego pragniesz w swoim życiu. Odkryj magię życia!

 

Każdy z nas ma  możliwości  do dokonywania zmian w swoim życiu.
Każdy z nas może odblokować twórcze moce i zacząć w pełni korzystać ze swojego naturalnego potencjału.
Jednak najczęściej nasze zdolności jak i samo połączenie się z mocą, przyblokowane są urazami z przeszłości  i błędnymi przekonaniami, które powstały na wskutek doświadczeń życiowych..Niewybaczone urazy, gniew, smutek są po przeciwnej stronie do energii czynienia cudów..

Aby je w pełni skutecznie  odblokować, potrzebujesz wiedzieć jak to zrobić!

.

Jeśli zatem chcesz dowiedzieć się jak możesz w bezpieczny i skuteczny  sposób odzyskać dostęp do swojego pełnego potencjału i w końcu tworzyć, to czego pragniesz w swoim życiu, zapraszam Cię na szkolenie na którym nauczę cie osobiście i na żywo:.

jak skutecznie uwolnić urazę, gniew, żal,
jak odblokować swój pełen potencjał,
jak uwolnić blokady w urzeczywistnieniu twoich  marzeń,
jak zacząć tworzyć to czego pragniesz w swoim życiu,
jak wejść w  stan głebokiej medytacji i połączyć się z boską świadomością wszystkiego co istnieje..

Jeśli zatem od dłuższego czasu szukasz metody która pozwoli ci rozwijać się samodzielnie w zaciszu swojego domu, metody, która umożliwi ci pracę samej ze sobą, zamiast ciągłego chodzenia do kolejnych terapeutów, coachów czy uzdrowicieli, metody która w bezpieczny i skuteczny sposób, pozwoli ci świadomie tworzyć to czego pragniesz i która nauczy cię pracy z energią pola i bezwarunkowej miłości Źródła, zwiększy twoją intuicje, zapisz sie na to szkolenie!


Dla kogo TAK to szkolenie:

 • dla osób, o otwartych umysłach,
 • nastawionych na TAK do życia,
 • osób, poszukujących rozwiązań,
 • osób zainteresowanych rozwojem osobistym,
 • osób, zainteresowanych  pracą z energią,
 • osób, które pomimo wielu technik i kursów nie rozwiązały swoich problemów

  Dla kogo NIE to szkolenie

 • pesymistów,
 • osób, które obwiniają wszystko i wszystkich innych, zamiast szukać rozwiązań w sobie,
 • osób, które  nie chcą wdrożyć poznanych narzędzi w  swoje życie,
 • osób, nie szukających  zmiany w życiu,
 • osób, nie wierzących w moc wyższą, jakkolwiek ją pojmujesz,
 • osób, nie wierzących w marzenia,

 

„Odblokuj swój pełen potencjał i zacznij tworzyć życie swoich marzeń!”

.

Czego nauczysz sie na SZKOLENIU dokładnie?
.

Na  SZKOLENIU poznasz podstawy uzdrawiania, czytania podświadomości i  pracy z przekonaniami, rozwiniesz swoją intuicję oraz wewnętrzne widzenie, dzięki czemu STANIESZ SIĘ ŚWIADOMĄ tego co aktualnie tworzysz  w swoim życiu i dowiesz się jak tworzyć świadomie to czego chcesz.  

Poznasz czym jest:

moc myśli i słów,
prawidłowa praca w falach theta,
koncepcji 7 planów,

Nauczysz się:

harmonizowania i oczyszczania czakr, łączenia z boską świadomością, natychmiastowego uzdrawiania, intuicyjnego skanowania ciała, skutecznego uwalniać  blokujących przekonań w zaledwie 30 sekund, wpajania uczuć, programowania swojej podświadomość na dobrobyt, miłość, szczęście, zdrowie, rozmawiania ze swoimi aniołami, przewodnikami, mistrzami duchowymi, oczyszczania energetycznego siebie, bliskich, domu, biura, manifestowania bratniej duszy lub świadomego dokonywania zmian w obecnym związku, skutecznego manifestowania swoich marzeń, czytania przyszłości i zmieniania jej poprzez pracę ze swoją podświadomością, Poznasz także jak dokonać aktywacji genów młodości i witalności, oraz naprawy genów za pomocą boskiej świadomości,

.

 

-80% SZKOLENIA TO PRAKTYKA  I PRACA W GRUPACH DO 20 OSÓB, co daje możliwość bardzo kameralnej pracy i porozmawiania z każdym uczestnikiem indywidualnie,
-CAŁOŚĆ SZKOLENIA JEST PROWADZONA PRZEZE MNIE  OSOBIŚCIE NA ŻYWO I DOSTOSOWANA DO AKTUALNYCH POTRZEB ŻYCIOWYCH UCZESTNIKÓW,
-PODCZAS SZKOLENIA KAŻDY UCZESTNIK MA MOŻLIWOŚĆ PRACY ZE MNĄ NA FORUM, 

.

 

W cenę szkolenia wliczony jest:
Certyfikat Instytutu THiNK,
Skrypt PDF`manual
Książka

PŁACĘ

..

 

CO DAJE SZKOLENIE PODSTAWOWE?

-daje ci możliwość bezpiecznej i skutecznej przemiany swojego życia na lepsze, bardziej harmonijne i pełne miłości -skutecznego manifestowania tego czego pragniesz,
– możliwość życia życiem swoich marzeń,
– odkrycia swoich blokujących przekonań w osiągnięciu szczęścia, miłości,  dobrobytu, zdrowia,
– bezpieczną możliwość pracy ze sobą, bliskimi, przyjaciółmi,
– bardziej skutecznej pracę ze swoimi obecnymi klientami,
– możliwość uzyskania nowego zawodu,

.

Jeśli jesteś psychologiem, coachem, terapeutą lub wykonujesz inny zawód związany z pomaganiem ludziom to doskonałe narzędzie do otrzymania szybkiej zmiany u twoich klientów.  

GDZIE: ONLINE

DATA: 25-27/06/2021

W GODZINACH pt 10-17 sob i nie. 10-17 

.

CENA :
1000 zł

.

Powtórka 50%

.

Stypendium  jeżeli  jesteś w trudnej  sytuacji życiowej, napisz info@lizakosny.com

Podczas SZKOLENIA odbędą się 15 minutowe przerwy,
Gdzie odbywa się szkolenie:  online na platformie ZOOM.

ZAPISUJE SIĘ NA SZKOLENIE: kliknij PŁACĘ

.

 

.

 

W ciagu 10 min.  od dokonania opłaty rejestracyjnej zostanie przesłany do ciebie  email ze wszystkimi informacjami potrzebnymi do logowania na szkolenie wraz z materiałami  i wszelkimi informacjami dotyczącymi logowania na platformie zoom.

Książka wysyłana jest pocztą PO SZKOLENIU

a razie pytań skontaktuj się z biurem pod numer:

+48 881 33 88 99 z zagranicy Whats UP na ten sam numer!

 

PROWADZĄCA:

Liza Kośny

Terapeutka i Trenerka Theta Healing®, Terapeutka i Coach Miłości,  specjalizuję się w tematach: relacje intymne dla singli i par, terapia traumy i wewnętrznego dziecka, zdrowy stosunek do ciała, uwalnianie wagi, zdrowy styl życia, choroby psychosomatyczne, zaburzenia odżywiania. Medycyną  energetyczną zajmuje się od przeszło 10 lat.

Kontakt ze mną:

www.lizakosny.com
+48 88 33 88 99

.

 

Stwórz swoje życie z miłością, radością i obfitością!

 

.

PŁACĘ

 

 

                                  REKOMENDACJE

Masz wątpliwości czy warto i czy to działa?  Przeczytaj opinie moich klientek i klientów.

Moi drodzy to działa!!! Tak to działa mimo że wydaje się wam to niemożliwe, absurdalne czy też abstrakcyjne!!! Metoda Theta Healing to połączenie duchowości i nauki, takie jest moje zdanie na ten temat. To wszystko jest oczywiście procesem który należy przejść by zrozumieć i zaufać jednak do tego wszystkiego uwierzcie mi potrzebujecie przewodnika.  Mówię to dlatego że miałam okazję rozmawiać z kilkoma osobami które same czytają, próbują i zaczynają wątpić .  Od 2-ch mies. pracuję z Lizą na prywatnych sesjach i tyle się już zmieniło. Każdy dzień wygląda prawie idealnie choć codziennie pojawiają się nowe sytuacje, wychodzą coraz to nowe i coraz głębiej zlokalizowane przekonania które nie pozwalały mi rozwijać się dalej ale to właśnie Liza mi pomaga, to właśnie Ona pokazuje drogę, sposoby jak to wszystko zrozumieć, zmienić/uzdrowić. Zapewniam, jej podejście mnie zaskoczyło mega pozytywnie! Zawsze mogłam do niej napisać, zadzwonić i na bieżąco pokazywała jak sobie pomagać a gdy pojawiały się głębsze przekonania natychmiast podejmowała działania, przesuwałyśmy na wcześniej termin kolejnych sesji. No i tego właśnie potrzebowałam i myślę że wielu z was również.  Wiem co mówię ponieważ jeszcze przed kontaktem z Lizą miałam średnią przyjemność uczestniczyć na szkoleniu T H u innej osoby . Gdyby nie moją chęć poznania i zrozumienia to zapewniam że byłby to pierwszy i ostatni kontakt z tą metodą dlatego podkreślam fakt iż odpowiedni przewodnik jest na wagę złota. Droga Lizo, bardzo dziękuję za to że pojawiłaś się na mojej drodze ze swoją wiedzą, metodą TH i sposobem podejścia. Dzisiaj nie wyobrażam sobie by żyć jak dawniej, bez tej metody, bez tej świadomości.

Spróbuj a nie pożałujesz, by cieszyć się w pełni tym szczęściem które Cię otacza.
Otwórz Oczy, Umysł i Serce i poczuj TO!!!
Ja już mam „Mam tę moc, mam tę moc” 🥰💪
kiedy to pisałam to właśnie tak się poczułam
https://www.youtube.com/watch?v=5BSY_bsfIvk&ab_channel=DisneyFilmy #lizakosny #intuicyjneuzdrawianie ##rozwój # moc #kreacja #access #thetahealing #podświadomość #motywacja #inspiracja #lizakosny #mentoring #coaching #uzdrawi

Obszar załączników

 

Po raz pierwszy trafiłam do Liza bez konkretnego celu ani pomysłu co chcę poprawić w moim życiu, a było tego mnóstwo – nieporozumienia z rodzicami, nieudane związki, w tym wieloletni związek w którym byłam fizycznie, mentalnie i emocjonalnie niszczona. Zaczęłyśmy od przebaczania. Były łzy, ale nie było efektu wow. Na nasze drugie spotkanie przyszłam z bardziej sprecyzowanym celem do osiągnięcia – sypał się mój związek, który wydawał mi się wspaniały, przynajmniej w porównaniu do poprzedniego, więc chciałam to naprawić. Chciałam miłości, namiętności, akceptacji. Miałam na myślę mój ówczesny związek, ale dostałam o wiele więcej. Tydzień po drugiej sesji Theta Healing mój partner zerwał ze mną, musiałam się wyprowadzić bo mieszkaliśmy w jego mieszkaniu. Wtedy myślałam, że to straszna porażka, ale z perspektywy dziewięciu miesięcy widzę, że Stwórca miał dla mnie kogoś lepszego, a nawet wielu lepszych ludzi. Otóż jestem w związku ze wspaniałym człowiekiem, zmieniłam pracę, a mój nowy zespół i szef są fantastycznymi ludźmi, pracuje z nimi z przyjemnością. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że jest to możliwe na takim poziomie. Trzecia sesja dopiero za mną, ale jakakolwiek rewolucja rozpocznie ten nowy etap zmian, podejdę do tego z otwartym sercem i umysłem bo wiem, że ThetaHealing® ma moc. Liza, dziękuję Ci za pomoc i dziękuję Stwórcy, że postawił Cię na moje drodze.Joasiawywiad z Joasią online link –

 

Lizę poznałem całkiem niedawno i nie zdawałem sobie sprawy, że zmieni ona moje postrzeganie świata w tak krótkim czasie. Skierował mnie do niej mój serdeczny kolega, kiedy okazało się że moje „zdolności”randkowe  czerpią z niewłaściwych źródeł. Wtedy poznałem Lizę. Sympatyczna, roześmiana, pełna empatii i cudownej Energi. Pomogła mi uzdrowić moje relacje  Zajęliśmy się też przeszłością. Potem poszedłem na kurs, wspaniały proces, który pozwolił mi poznać, zrozumieć siebie  i dały narzędzia na codzień  do działania. Świat również zaczął się zmieniać :)(To jest cudowna zmiana. Bo czasem porostu wiesz, że jesteś we właściwym miejscu, z właściwymi osobami.) I chcesz więcej 😜David.Wywiad z Davidem  https://www.youtube.com/watch?v=ewoZjUH_5Pc

 

Wywiad z Elą kursantką  https://www.youtube.com/watch?v=8oWcXhqi21s&t=10s

Z Lizą znam się już od kilku lat i to właśnie jej pomoc była krokiem milowym w moim rozwoju osobistym i zrozumieniu samego siebie.
Nauczyciel, przewodnik, uzdrowiciel, piękna osóbka, którą kocham serduchem. Jeżeli nie wiem, jak sobie ze sobą poradzić, to znaczy, że czas na spotkanie z Lizą. Do tej pory nie jestem w stanie jednoznacznie zrozumieć działania tej techniki, aczkolwiek nie tyle one potrzebne mi są do szczęścia, co efekty – a te widoczne są momentalnie. Przez długie lata borykałem się z poczuciem żalu i nienawiści do swojego ojca. Mimo tego, że mówiłem przed nim, przed sobą i przed innymi, że wszystko jest w porządku i nie boli mnie jego obraz we wspomnieniach, tak każdorazowo zapalała się we mnie niewielka iskra, która z każdą minutą pochłaniała mnie coraz bardziej i sprowadzała do poziomu pokrzywdzonego. Praca z Lizą i jak ręką odjął.Miłosz

Bardzo dziękuję za prowadzenie mnie i mojej siostry na kursach Theta Healing® przez Lizę. Po szkoleniu i zaledwie 2  sesjach indywidualnych – nasza relacja z siostrą po 40 letnim okresie pretensji i braku zrozumienia stała się pełną miłości relacją dwóch dojrzałych kobiet,  ROZMAWIAMY ZE SOBĄ, I TO ROZMAWIAMY SPOKOJNIE. Zaczyna się tworzyć po raz pierwszy w życiu więź siostrzana. Pracujemy oczywiście każda nad sobą,  Theta Healing® pierwsza technika wśród baaaardzo wielu, które stosowałam, dala 100% efektów. Dziękuje Lizie, za pokazanie nam tej metody i nauczenie nas połączenia ze Świadomością  Wyższą.Hania

 

” Jesteś Twórca swojego życia, Tworzysz cały czas!
Poznaj jak tworzyć skutecznie to czego pragniesz”