fbpx

MASAŻ TANTRYCZNY

Tantra jest starożytną sztuką uhonorowania sensualności człowieka, która wywodzi się z Buddyzmu i Hinduizmu.

Poprzez pełen szacunku dotyk, odpowiednie techniki oddechowe i pracy z energią, dochodzi do uzdrowienia postrzegania własnej intymności i poszerzenia świadomości o przepływie energii kundalini w ciele oraz jej uzdrawiających właściwościach.

Regularne praktykowanie masażu tantrycznego pogłębia świadomość, zwiększa witalność organizmu, odmładza ciało, reguluje poziom hormonów w ciele, wpływa na zmiejszenie wahań nastroju, poprawia ogólna kondycję organizmu, przywraca zdrowie i ogólnie przyczynia się zwiększenia odczuwania przyjemności z relacji intymnych solo lub z partnera/partnerem. uzdrawia także relacje z własnym ciałem, pomaga pokochać siebie.

Dotyk, czułość, szacunek to najważniejsze cechy sesji masażu tantrycznego , które pozwalają rozbudować w siebie takie cechy jak tolerancja, akceptacja, miłość, współczucie, empatię, odwagę, a także uzdrowić kobiecość i męskość. Sam przebieg sesji to czas w którym ciało zostanie czule dotykane, tak abyś podczas tego dotyku odpuścił/odpuściła stress, napięcia i nabrał/nabrała na nowo zaufania i energii do życia.

Sesja Masażu Tantrycznego to połączenie duchowości z sensualności.

Sesja składa się z oczyszczania energetycznego, coachingu intuicyjnego w obrębie relacji intymnych, masażu  całego.

Wszystkie te techniki pozwalają na uwolnienie i rozwinięcie naszego odczuwania przyjemności fizycznej i odnalezienie zgubionej radości życia, a także połączenie z wyższą świadomością w jodze tantrycznej.

Taka holistyczna sesja masażu przynosi głębokie zmiany i daje natychmiastowe efekty, za którymi idą zmiany w życiu osobistym i zawodowym tj: większa pewność siebie, większa świadomość własnego ciała, uwolnienie negatywnych wzorców, blokad, uwolnienie wstydu w obrębie intymności, uzdrowienie traumatycznych doświadczeń w lini rodu lub osobistym doświadczeniu.

Otwartość i ekspresja intymna jest w naszej głowie i jest świadomością zbudowaną na podstawie doświadczenia i pracy nad samym sobą. Aby osiągnąć jej czystą formę trzeba uwolnić się z programów, które zaburzają w nasze postrzeganie aktu intymnego jako polaczenia duchowego dwójki osób.

Kiedy uwolnimy nasze zmysły z błędnych przekonań i uczymy się technik zarządzania energią kundalini na poziome ciała oraz ducha, w czasie świadomego aktu intymnego, doświadczymy głębi duchowej zbliżenia, możliwe są wtedy mistyczne połączenia duchowe.

Nasz potencjał obudzi się, przybędą siły witalne, odmłodniejemy, staniemy się pewni siebie a co najważniejsze świadomi w akcie seksualnym.

ELEMENTY KTÓRE ZAWIERA SESJA UZDRAWIANIA TANTRYCZNEGO W SKRÓCIE

1. Rozmowę o Twoich potrzebach w sferze relacji, bliskości, intymności i wspólna praca nad nimi
2..Oczyszczanie energetyczne/ harmonizowanie czakr,
3. Wspólną medytacje Serca
4. Rytuał Tantryczny
5. Masaż Tantryczny
6. Masaż miejsc lingam/joni
7. Relaks i wyciszenie w dźwiękach miss i gongów.
8. Czas na ewentualne pytania i odpowiedzi

MASAŻ‘ LINGAM – ’INTYMNY MĘSKI‘’ jest uhonorowaniem męskiej mocy, przeznaczony dla mężczyzny, który marzy o byciu czułym i empatycznym kochankiem. Uczy zmysłowości i inteligencji emocjonalnej tak potrzebnej w dzisiejszych czasach, ma także właściwości lecznicze, pomaga przy problemach z prostatą, pomaga zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem, odbudować z nim kontakt i poznać jego prawdziwe potrzeby, pomaga także przy problemach z przedwczesnym wytryskiem, czy nadmierną wrażliwością okolic intymnych,.

MASAŻ JONI – „INTYMNY KOBIECY” jest poświęcony uhonorowaniu i odblokowaniu kobiecej energii sensualnej, przeznaczony dla kobiet które marzą o odzyskaniu w pełni swojego przyjemności, a także osiągnięciu pełnego potencjału erotycznego. Ma także właściwości lecznicze tj. pomaga pozbyć się bolesności miejsc intymnych, odblokowuje stress i usuwa napięcie z miednicy, Pomaga wrócić do pełni sprawności po porodzie.

KORZYŚCI:

poprawa życia intymnego, zwiększa pewności siebie, poprawa relacji, pomaga poznać własną dynamikę przyjemności. zwiększa świadomość swoich możliwości sensualnych, zwiększa pewność siebie , pomaga wyzbyć się wstydu  i poczucia winy, pogłębia zmysłowość, uczy kontrolowania energii kundalini, pogłębia świadomość ciała, uczy miłości do samego siebie, uczy pełnego przeżywania swojej przyjemności, pomaga poznać dynamikę swojego ciała, pomaga pokochać swoje ciało, nauczysz się rozpoznawać potrzeby swojego ciała, rozbudzisz swoją intuicje, zmysłowość, erotyczność, sensualność.

DLA KOGO MASAŻ TANTRYCZNY:

Dla osób, które pragną zbudować pełne miłości, radości i wzajemnego szacunku relacje, pragną odblokować swoją przyjemność fizyczną, wejść na wyższy poziom relacji intymnych, poprawić swoje relacje ze swoim ciałem i uzdrowić swoją cielesność. Marzą o głębokim intymnym związku z partnerką/partnerem.

Doskonałe także dla osób ze stłumioną energią, oziębłością płciową, kobiet które doświadczyły bolesnych porodów, osób po rożnego rodzaju nadużyciach osób które potrzebują uwolnić swój pełen potencjał radości życia.

Czas sesji 120 min

Cena 600  zł

 

link do płatności

:https://akademia-milosci.elms.pl/s/coachingtantryczny.html

Cena 6 godzinnej CEREMONII TANTRYCZNEJ 1200 zł – zapytaj o szczegóły +48 881 33 88 99 TYLKO dla osób, które były minimum na 1 sesji Tantry Basic