fbpx

Masaż Tantryczny

Masaż tantryczny

Zgubiłeś/aś się w swej seksualności a bliskość fizyczna przestała cię bawić?
Akt miłości stracił na znaczeniu w twoim życiu? Dawno oddaliliście się od siebie z partnerem? Masz problemy z libido?? Obowiązki domowe przyćmiły twoja namiętność? Gdy wracasz do domu marzysz tylko o spaniu?

Jeżeli to co piszę jest ci bliskie, zapraszam cię na sesje Masażu Tantrycznego które przypomną ci czym jest zmysłowość, bliskość, namiętność.
Poprzez pełen szacunku dotyk i w bezpiecznej atmosferze poznasz swoją zmysłowość i rozbudzisz na nowo przyjemności zmysłów.

Dotyk, czułość i szacunek to najważniejsze cechy masażu tantrycznego dzięki którym doświadczysz pełnego wyciszenia, relaksu i poczuci bezpieczeństwa. Masaż Tantryczny pomoże ci zatrzymać się i zwolnić tępo życia, zregenerować swoje ciało i duszę, sprawi że odradzasz się na nowo, zwiększając w sobie akceptację, miłość, spokój…

Masaż tantryczny to czas w którym twoje ciało i dusza będzie czule rozpieszczane tak abyś odpuścił / odpuściła napięcia i nabrał /a na nowo energii do życia

Przebieg Masażu Tantrycznego:


Przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki, przywitam cię rytuałem tantrycznym, który pozwoli zapomnieć o codzienności i delikatnie przeniesie cię w przestrzeń serca z której to rozpoczniesz swoją podróż do prawdopodobnie nieznanej ci jeszcze przestrzeni życia.

Poprzez pełen miłości dotyki doświadczysz działania uzdrawiającego bezwarunkowej miłości, uwolnisz zablokowane w ciele emocje i podświadome blokady dotyczące sfery intymnej. Masaż tantryczny przypomni ci kim naprawdę jesteś, czym jest prawdziwa bliskość i czułość, przywróci wiarę w miłość i szacunek dla ciała. W czasie masażu poczujesz się jak w objęciach ukochanej osoby, otoczony wibracją miłości połączysz się ze swoja mocą. Dzięki połączeniu sfery duchowej, emocjonalnej i fizycznej uzyskasz pełną harmonię.

Sesja masaż tantrycznego trwa120 min, jest to czas gdzie poświęcasz go tylko i wyłącznie sobie. Może być doskonały prezentem dla bliskiej osoby!

Korzyści z masażu tantrycznego:


Głęboki relaks, wyciszenie, odbudowa poczucia bezpieczeństwa, poprawa życia intymnego, zwiększenie pewności siebie i otwartości na bliskość, uwolnienie ze wstydu i poczucia winy, obudzenie wrażliwość w ciele, zwiększenie wrażliwość na bodźce zmysłowe, pogłębienie świadomość ciała i miłości do samego siebie, pełniejsze przeżywanie bliskości, większa łatwość w rozpoznawaniu potrzeb swojego ciała, rozbudzenie zmysłowość i sensualności.

Praca obejmuje pracę z oczyszczaniem energetycznym, uzdrawianiem energetycznym, harmonizowaniem czakr, koncert miss i gongów ect.

cena 600zł /120 min

Masaż tantryczny z uzdrawianiem seksualności metodą Theta Healing obejmującą: prace z przekonaniami, nadużyciami, blokadami w sferze seksualnej

cena 800zł/180 – 240 min