fbpx

Masaż Orgazm Energetyczny

Poznaj usługę

Gdy odkrywamy naszą seksualność i zmysłowość, gdy uświadamiamy sobie swoje możliwości oraz uczymy się kierować własną energią seksualną, wtedy nasze życie staje się dostatnie i bogate w miłość, zdrowie, szczęście i moc.

Zapraszam w podróż, która służy nawiązywaniu intymnego kontaktu z sobą samym i odzyskiwaniu naturalnego stanu błogości. 

Jest to zaawansowana praktyka pracy z ciałem łącząca emocjonalne i seksualne rozbrajanie ciała z nauką otwierania kanałów energetycznych, prowadzenia energii i doświadczania energetycznego orgazmu całego ciała.

Poprzez intensywną pracę z ciałem będziesz uzdrawiać system przekonań zakodowanych w naszej podświadomości. Odblokowywać to, co nas zniewala i przygotować ciało na przyjmowanie pełnej rozkoszy.

Proces ten, nauczyłam się od Andrew Barnes’a w 2012 roku, i po dziś dzień praktykuje, gdyą jest tak skuteczny. Opiera się na wieloletnim doświadczeniu w pracy terapeutycznej w zakresie miłości i seksualności. Jest szybką drogą dotarcia do głębokich blokad znajdujących się w ciele, emocjach i sferze seksualności. Pozwala na ich skuteczne usunięcie.

Drugim etapem procesu (po rozbrojeniu ciała) jest otwieranie kanałów energetycznych i nauka prowadzenia energii. Jej swobodny przepływ powoduje ekstatyczne stany odczuwane w ciele, zwane tantrycznym orgazmem.

Razem z narodzinami otrzymujemy prawo do tego, aby cieszyć się własnym ciałem i seksualnością bez wstydu i winy oraz realizować pragnienia serca. To jest początek prawdziwej ścieżki wolności i wzrostu świadomości. Zaczynamy zdejmować kolejne warstwy uwarunkowań społecznych, które nas wiążą i wtłaczają w ograniczony kontekst doświadczeń i odczuwania przyjemności.

Po co ta praktyka?

Naturalnym stanem człowieka jest odczuwanie radości, błogości, miłości i mocy. Kto z nas nie chciałby czuć się tak na co dzień? Skoro jest to stan naturalny i przyrodzony, dlaczego zatem mało kto doświadcza go stale? Przeszkodą bywają nasze historie osobiste i doświadczenia życiowe z przeszłości.

Warto uświadomić sobie, że na pewnym poziomie każdy z nas opiera się naturalnemu stanowi błogości, chroniąc się przed potencjalnym zranieniem. Ten opór i środki ochronne przybierają formę psychicznego, fizycznego i seksualnego opancerzenia

Jak wygląda proces?

Podczas tego procesu pracy z ciałem:

  • usuniesz fizyczne i energetyczne blokady, co pozwoli na swobodny przepływ energii przez ciało i odczuwanie energetycznych multiorgazmów,
  • zyskasz dostęp do głębszego doświadczania miłości i intymności,
  • będziesz mocniej doświadczał życia i seksualności,
  • nauczysz się wzrastać i rozwijać poprzez miłość i błogość, zamiast poprzez cierpienie i lęk.

Podczas tego mocnego, intymnego i intensywnego procesu, będziesz prowadzony, wspierany, kochany i szanowany w swojej transformującej podróży, aby odnaleźć siłę do uwolnienia blokad i otworzyć na miłość. Proces ma na celu ukierunkowanie Twojego wzrostu na nowe poziomy ekspresji i wolności. Jest właściwy nawet dla bardzo doświadczonych tantryków.

ć

Dla kogo?

Osób zaawansowanych w praktyce tantrycznej, po odbyciu minimum 3 sesji masażu tantrycznego u mnie w gabinecie.  

Twój Terapeuta Ciała

Terapeutką Tantryczny,  Bioenergoterapeutką, Terapeutką Ciała.

Ukończyłam naukę u Andrew 

Zapraszam Cię do zmiany!

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 11:00-21:00
Sob-Ndz: 11:00-18:00

Telefon

+48 881 338 899

Szybki kontakt!
+
Wyślij!