fbpx

O mnie

Czy można być szczęśliwym w miłości?

Wielu ludzi przychodzi na ten świat, intuicyjnie wiedząc, jak powinna wyglądać miłość i jak to jest być kochanym przez drugiego człowieka, jednak niewielu udaje się urzeczywistnić to pragnienie w prawdziwym życiu…

Aby prawdziwie czuć się dobrze z droga osobą, najpierw musimy poznać, zaakceptować i pokochać siebie, kolejno poznać nasz “kod miłości” – nasze potrzeby w związku i dopiero z tego miejsca wejść w szczęśliwy związek.


Prawdziwa miłość wymaga emocjonalnej i duchowej dojrzałości, by prawdziwie kochać trzeba odpowiednich narzędzi do pracy nad sobą i związkiem, słowem trzeba  wiedzieć jak to zrobić i mieć gotowy plan na miłość.


Wiele osób podświadomie czuje, że tak  wszechogarniające uczucie wobec drugiej osoby  może być ryzykowne dla tego wielu unika tego unika miłosnych relacji, niektórzy w ogóle nie wchodzą  w związki i pozostają wolnymi “elektronami” przez całe życie.

 

KIM JESTEM:

Z wykształcenia jestem Uzdrowicielką, Bioenergoterapeutką, Medium -Terapeutką. Nauczycielką Duchową Theta Healing, Joga, Tantra.

Od 25 lat  praktykuję w swoim gabinecie Channeling, Uzdrawianie Energetyczne i Duchowe, Medycynę Naturalną TMC i Ajurweda.

Uwielbiam holistyczne podejście do ciała, umysłu i duszy człowieka.

Fascynuje mnie świat duchowy i możliwość samouzdrawiania nas jako istot duchowych. 

Poprzez prace ze mną  mogę pomóc ci zrozumieć czemu w życiu twoim  tego czego doświadczasz, a następnie  uzdrowić twoje relacje karmiczne, dzięki czemu spotkasz pasującą bratnią dusze na życie lub uzdrowisz obecny związek partnerski

Jeśli masz dość turbulencji w relacjach, gasnącego życia intymnego, czy spotykania nieodpowiednich partnerów do życia, mogę obiecać, że praca ze mną poprzez świat duchowy, Żródło i świaodmosć boską, pozwoli ci uzyskać niesamowite zmiany w twoim życiu miłosnym i zawodowym już od pierwszego spotkania, a wciągu 1 miesiąca od rozpoczęcia naszej współpracy, nastąpia niesamowite zmiany,  które konsekwentnie stosowane doprowadzą do całkowitego uzdrowienia konfliktów w twoich relacjach.

Moja praca obejmuje pracę z duszą, świadomością, nadświadomością, podświadomością, karmą osobistą, rodową oraz pracę z poprzednimi wcieleniami co często doprowadza do natychmiastowego  uzdrowienia problemów.

W pracy z seksualnością zajmuję się holistycznie pracą z ciałem i w.w aspektami osobowości, gdyż nasza seksualność to temat bardzo złożony i połączony z naszymi relacjami z samym sobą, ciałem, problemami naszych przodków, karmą co skoleli  jest  podłożem konfliktów w partnerstwie tj.brak komunikacji w związku, brak bliskości, pojawiające się zdrady lub rozwody w relacjach.

Moje programy obejmują pracę indywidualną 1/1 oraz pracę z grupową w systemi szkoleń online/offline, które pozwalają samodzielnie stosować zdobytą wiedzę  w codziennym życiu.

Jeżeli chcesz całkowicie uzdrowić swoje problemy i cieszyć się życiem miłosnym przez całe życie, warto umówić się na sesję.

Z poważaniem
Liza Kośny.
Terapeuta Duszy, Coach Miłości. Nauczyciel Duchowy Theta Healing, Joga, Tantra

 

Uprawnienia

OBECNIE :

Szkoła Terapeutów Ustawień Systemowych Berta Helinger’a
Studia Psychoterapii im. JUNGA w Łodzi  – specjalizacja Psychoterapia

TRAUMA I UZALEŻNIENIA 

2015 Instytut Terapii Psychosomatycznej SE- INTRO  ” Wprowadzenie do Somatic Experiencing.” akredytowany przez Somatic ExperiencingR Trauma Institute
2020 TRAUMA AND ADICTIVITES – TRAUMA I UZALEŻNIANIA  w szkole psychoterapii Lura Manson

SZKOLENIA ACCESS CONCIOUSNES:

2016  ACCESS BARS
2016 ACCESS.CONCIOUSNES :

2020 ACCESS CONCIOUSNES :
2020 BARS,
2020 ACCESS FUNDACION,
2020 BUINSSESS OF JOY,
2020 ACCESS FACELIFT

2019 SZKOLENIA INSTRUKTORSKIE THETA HEALING

Basic,
Advance,
Dig Deeper
Manifestacion & Abudance
Dzieci Tęczy

2017 – 2021 CYKL SZKOLEŃ UZDRAWIANIA ENERGIĄ – TERAPEUTA THETA HEALING :

Basic, Advance, Dig Deeper, Manifestacion & Abudance, Życie to Gra, Soul Mate, Ty i Twój Boski Partner, Relacje ze Światem, Anatomia, Intuicyjna, Healing Animals, 7 Planów, 2021 Ty i Stwórca, 2021 Ty i Twój Wewnętrzny Krąg

2018 ACCESS CONCOIUSNESACCESS
Bars Fundacion

UPRAWNIENIA PSYCHOTERAPEUTYCZNE i TERAPEUTYCZNE

2015 Instytut Terapii Psychosomatycznej SE- INTRO  ” Wprowadzenie do Somatic Experiencing.” akredytowany przez Somatic ExperiencingR Trauma Institute
2011 Szkolenie Aweaking Sesuality Energy – Andrew Barnes  cz. 1 i 2
2013  Europen Academy of somatic Education EASE SENSUAL HOLISTIC MASSAGE  with topic: Sensual Holistic ( Tantric) Massage Ritual, Genital Massage & Reflexology, Vaginal Mapping, Pelvic Floor Massage, Anal Massage, Breathwork & the Big Drew, Aspects of Sensual Holistic Massage, Ritual of Senses, Elemetns Massage:Mouth, Nose & Ears Massage.

 

 

 

 

 2019 SZKOLENIA INSTRUKTORSKIE THETA HEALING

Basic,
Advance,
Dig Deeper
Manifestacion & Abudance
Dzieci Tęczy

 

SZKOLENIA ACCESS CONCIOUSNES:

 

2016  ACCESS BARS
2016 ACCESS.CONCIOUSNES :

2020 ACCESS CONCIOUSNES :
2020 BARS,
2020 ACCESS FUNDACION,
2020 BUINSSESS OF JOY,
2020 ACCESS FACELIFT

 

TRAUMA I UZALEŻNIENIA

2015 Instytut Terapii Psychosomatycznej SE- INTRO  ” Wprowadzenie do Somatic Experiencing.” akredytowany przez Somatic ExperiencingR Trauma Institute
2020 TRAUMA AND ADICTIVITES – TRAUMA I UZALEŻNIANIA  w szkole psychoterapii Lura Manson

 

OBECNIE :

Szkoła Terapeutów Ustawień Systemowych Berta Helinger’a
Studium Psychoterapii im. JUNGA w Łodzi  – specjalizacja  „Terapeuta Uzależnień”

Media o mnie

Porozmawiajmy o naszej seksualności – artykuł w gazeta Vice

Obecne czasy charakteryzuje dualizm, jeżeli chodzi o kwestie ludzkiej seksualności. Z jednej strony emanujemy nią w środkach masowego przekazu, czujemy się wyzwoleni, bardziej niż kiedykolwiek. Z drugiej, cały czas towarzyszy nam duża doza wstydu, niekiedy konserwatywnego spojrzenia na kwestie intymne, co jest następstwem wielopokoleniowych, kulturowych nakazów i zakazów. Wstydzimy się siebie, nieraz nawet przed swoimi partnerami.

Lecz się.. Seksem! – artykuł na portalu „Chcemy być rodzicami”

Czym zajmuje się trener seksualności? Trener seksualności jest nauczycielem pracującym w obszarze ludzkiej seksualności, wspiera i motywuje osoby indywidualne, pary i grupy do odkrywania własnego potencjału erotycznego, tak by każdy mógł poznać swoje ciało, płeć i swoją seksualność, pomaga także w rozwiązywaniu problemów lub wątpliwości występujących w tym obszarze.

 

Wysokowibracyjna seksualność Body working w praktyce. -artykuł na „Portalu Zdrowia Seksualnego”

Orgazm energetyczny bez dotyku i bez ejakulacji – to możliwe. Praca z seksualnością człowieka – tym właśnie zajmuje się Instytut Seksualności Body working w praktyce to świadoma praca z ciałem, pod nim kryje się praca od świadomej pracy z masażem, terapią ciała aż po świadomy taniec np. movement medicine..

Często zadawane pytania

Co to jest ThetaHealing®?

Theta Healing® to technika, która koncentruje się na myślach i modlitwie. Theta Healing® uczy, jak korzystać z naszej naturalnej intuicji, opierając się na bezwarunkowej miłości Stwórcy wszystkiego, co jest, do wykonywania rzeczywistej „pracy”. Wierzymy, że zmieniając cykl fal mózgowych tak, aby obejmował stan „Theta”, można rzeczywiście oglądać, jak Stwórca wszystkiego, co jest, uzdrawia fizycznie i emocjonalnie

Czy to jest jak Reiki lub inne praktyczne metody leczenia?

Używamy energii Boga / Stwórcy / Źródła, aby współtworzyć zmianę lub transformację, podobnie jak wiele innych metod uzdrawiania energii. Jednak nie jest konieczne stosowanie rąk do ciała lub w jego pobliżu, aby zmienić ograniczające przekonania i uczucia, które mogą być związane z chorobą. Podczas sesji będziemy zadawać ci pytania, więc jest to terapia mówiona. Po prostu sięgamy do podświadomości i nakazujemy Stwórcy, aby dokonał niezbędnych zmian za pomocą jego przewodnictwa i energii.

Dlaczego nazywa się Theta Healing®

Nazwa jest używana, ponieważ dostępne są fale mózgowe theta, aby zmienić to, co już nie działa. Nie musisz chorować, aby skorzystać z sesji lub kursu. Słowo uzdrowienie jest synonimem zmiany i transformacji.

 

Ile sesji będę potrzebować?

Dzięki ThetaHealing® wiele pracy można wykonać w krótkim czasie. Ilość potrzebnych sesji różni się w zależności od osoby, co chcą osiągnąć. Wiele razy klienci doświadczają zmiany w ramach jednej sesji, jednak czasami systemy przekonań wokół problemu są bardziej złożone i wymagają głębszej pracy przekonań wykonanej w ciągu kilku sesji, aby osiągnąć pożądaną zmianę. Aby ustalić, ile sesji będziesz potrzebować z wyprzedzeniem, naprawdę zależy od negatywnych systemów podświadomości związanych z twoim problemem i od tego, jak szybko przeprogramują się w pozytywne i wzmacniające.

Co powinienem zrobić, aby przygotować się do sesji?

Pić dużo wody. Ważne jest, aby być w pełni nawodnionym, dzięki temu testy mięśni będą wyraźne i mocne. Podczas większości sesji potrzebne będą testy mięśni. Ważne jest również wejście na sesję z nastawieniem i intencją chęci pozytywnej zmiany i gotowości do pozytywnych zmian. Ważne jest, aby jasno określić, nad jakim problemem chcesz pracować podczas sesji, a jeśli masz pojęcie, w jaki sposób Twój problem Ci służy lub czego się uczysz w wyniku tego problemu, to szybko przyspieszy tempo twojego sesja.

Jak znaleźć uzdrowiciela, który jest dla mnie odpowiedni?

Każdy uzdrowiciel jest inny. Twoja intuicja poprowadzi cię do właściwego praktyka, który pomoże ci pokonać obecne wyzwania. Im więcej treningu Theta Healing ma praktykujący, tym więcej doświadczenia mają na celu ułatwianie głębokiej wiary w pracę nad innymi i im więcej uzdrowienia zrobili na sobie, co pomoże im lepiej przygotować się do sesji.

Czy ThetaHealing® jest religią?

Theta Healing® to metoda uzdrawiania energii i rozwoju osobistego, która powoduje pozytywne zmiany w twoim życiu. To  nie jest religia  ani żadna praktyka religijna. Jednak wiara w twórczą energię, która porusza się przez wszystkie rzeczy, sprawia, że ​​Theta Healing jest łatwiejsze i bardziej dostępne dla ciebie. Praktyk uzdrawiania Theta akceptuje jakąś wyższą Świadomość lub coś większego w naturze niż oni sami. Można to nazwać Boginią, Bogiem, Uniwersalną Inteligencją, Źródłem, Energią Wszystkich Istot, Uniwersalną Miłością lub dowolnym innym imieniem. Doceniamy i doceniamy prawo każdego do własnych przekonań i praktyk duchowych.

Theta Healing® nie jest „uzdrawianiem wiarą” – działa niezależnie od tego, czy wierzysz w wyższą inteligencję, czy nie, o ile uważasz, że możesz leczyć i że naprawdę chcesz leczyć.

Co to jest aktywacja DNA?

Budzi nasze DNA do naszego najwyższego potencjału. Aktywacja DNA pozwala nam przetrwać trucizny środowiskowe stworzone przez człowieka, a także przyspiesza nasze zmysły psychiczne. Jako gatunek ewoluujemy i budzimy uśpione części naszego duchowego DNA. Aktywacja DNA staje się teraz częścią zbiorowej świadomości Ziemi. Aktywowano wystarczającą liczbę osób, tak aby zdarzyło się to spontanicznie, bez pomocy praktyka. Większość ludzi już się intuicyjnie aktywowała. Aktywacja DNA zajmie tylko kilka sekund, zanim praktykujący będzie świadkiem.

DNA Theta Healing® brzmi technicznie. Co to znaczy?

Kiedy praktykujący pracuje z tobą i twoimi przekonaniami, pracuje z „kodem” lub „programowaniem” przechowywanym w DNA. Twoje DNA nie tylko przechowuje twoje fizyczne atrybuty, takie jak kolor włosów, pigment skóry lub płeć. Przechowuje także zachowania niezbędne do naszego przetrwania, takie jak odruch walki lub ucieczki. DNA jest także magazynem twoich przekonań i uczuć. A pole energetyczne wokół DNA przechowuje wspomnienia przodków. Praktykujący są szkoleni, aby intuicyjnie „widzieć” DNA podczas współpracy z tobą i być świadkiem, że Stwórca wprowadza zmiany „programu” na wszystkich poziomach.

Czy ludzie podpisują umowę na praktykę i nauczanie Theta Healing®?

Tak, studenci muszą podpisać umowę z Theta Healing® Institute of Knowledge. Ma to na celu utrzymanie czystości pracy. Gdy ludzie uczęszczają na kurs ThetaHealing®, tego oczekują. Nasi nauczyciele mogą uczyć dowolnej modalności, jakiej potrzebują, po prostu wymagamy, aby nauczając ThetaHealing®, uczyli ThetaHealing® tylko w tych dniach, w których odbywa się kurs. Wymagamy, aby nie mieszali modalności podczas nauczania kursu. Podobnie, praktykujący muszą przestrzegać etyki w swojej praktyce.

Chcę wziąć udział w zajęciach theta, ale nie mam teraz pieniędzy. Czy można uzyskać stypendium?

Tak, oferujemy pełne i częściowe stypendia na nasze kursy. Jest on podawany 10% osób uczęszczających na zajęcia, które w innym przypadku mogą nie być w stanie sobie pozwolić na udział w zajęciach. Są to stypendia, dlatego prosimy o pomoc instruktorowi w przygotowaniu pokoju i sprzątaniu. Zasadniczo musisz ubiegać się o stypendium z 3-4 miesięcznym wyprzedzeniem.

Czy mogę trenować jako Theta Healer podczas ciąży?

Tak, możesz. Tak jak w przypadku każdej terapii lub leczenia, zaleca się jednak odczekać do pierwszego trymestru.

Rekomendacje

Lizę poznałem całkiem niedawno i nie zdawałem sobie sprawy, że zmieni ona moje postrzeganie świata w tak krótkim czasie. Skierował mnie do niej mój serdeczny kolega, kiedy okazało się że moje „zdolności”randkowe czerpią z niewłaściwych źródeł. Wtedy poznałem Lizę. Sympatyczna, roześmiana, pełna empatii i cudownej Energi. Pomogła mi uzdrowić moje relacje Zajęliśmy się też przeszłością. Potem poszedłem na kurs, wspaniały proces, który pozwolił mi poznać, zrozumieć siebie i dały narzędzia na codzień do działania. Świat również zaczął się zmieniać :)(To jest cudowna zmiana. Bo czasem porostu wiesz, że jesteś we właściwym miejscu, z właściwymi osobami.) I chcesz więcej

David.

Rekomendacje

Bardzo dziękuję za prowadzenie mnie i mojej siostry na kursach Theta Healing® przez Lizę. Po szkoleniu i zaledwie 2 sesjach indywidualnych – nasza relacja z siostrą po 40 letnim okresie pretensji i braku zrozumienia stała się pełną miłości relacją dwóch dojrzałych kobiet, ROZMAWIAMY ZE SOBĄ, I TO ROZMAWIAMY SPOKOJNIE. Zaczyna się tworzyć po raz pierwszy w życiu więź siostrzana. Pracujemy oczywiście każda nad sobą, Theta Healing® pierwsza technika wśród baaaardzo wielu, które stosowałam, dala 100% efektów. Dziękuje Lizie, za pokazanie nam tej metody i nauczenie nas połączenia ze Świadomością Wyższą.

Hania

Rekomendacje

Po raz pierwszy trafiłam do Liza bez konkretnego celu ani pomysłu co chcę poprawić w moim życiu, a było tego mnóstwo – nieporozumienia z rodzicami, nieudane związki, w tym wieloletni związek w którym byłam fizycznie, mentalnie i emocjonalnie niszczona. Zaczęłyśmy od przebaczania. Były łzy, ale nie było efektu wow. Na nasze drugie spotkanie przyszłam z bardziej sprecyzowanym celem do osiągnięcia – sypał się mój związek, który wydawał mi się wspaniały, przynajmniej w porównaniu do poprzedniego, więc chciałam to naprawić. Chciałam miłości, namiętności, akceptacji. Miałam na myślę mój ówczesny związek, ale dostałam o wiele więcej. Tydzień po drugiej sesji Theta Healing mój partner zerwał ze mną, musiałam się wyprowadzić bo mieszkaliśmy w jego mieszkaniu. Wtedy myślałam, że to straszna porażka, ale z perspektywy dziewięciu miesięcy widzę, że Stwórca miał dla mnie kogoś lepszego, a nawet wielu lepszych ludzi. Otóż jestem w związku ze wspaniałym człowiekiem, zmieniłam pracę, a mój nowy zespół i szef są fantastycznymi ludźmi, pracuje z nimi z przyjemnością. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że jest to możliwe na takim poziomie. Trzecia sesja dopiero za mną, ale jakakolwiek rewolucja rozpocznie ten nowy etap zmian, podejdę do tego z otwartym sercem i umysłem bo wiem, że ThetaHealing® ma moc. Liza, dziękuję Ci za pomoc i dziękuję Stwórcy, że postawił Cię na moje drodze.

Joasia

Rekomendacje

Moi drodzy to działa!!! Tak to działa mimo że wydaje się wam to niemożliwe, absurdalne czy też abstrakcyjne!!! Metoda Theta Healing to połączenie duchowości i nauki, takie jest moje zdanie na ten temat. To wszystko jest oczywiście procesem który należy przejść by zrozumieć i zaufać jednak do tego wszystkiego uwierzcie mi potrzebujecie przewodnika. Mówię to dlatego że miałam okazję rozmawiać z kilkoma osobami które same czytają, próbują i zaczynają wątpić . Od 2-ch mies. pracuję z Lizą na prywatnych sesjach i tyle się już zmieniło. Każdy dzień wygląda prawie idealnie choć codziennie pojawiają się nowe sytuacje, wychodzą coraz to nowe i coraz głębiej zlokalizowane przekonania które nie pozwalały mi rozwijać się dalej ale to właśnie Liza mi pomaga, to właśnie Ona pokazuje drogę, sposoby jak to wszystko zrozumieć, zmienić/uzdrowić. Zapewniam, jej podejście mnie zaskoczyło mega pozytywnie! Zawsze mogłam do niej napisać, zadzwonić i na bieżąco pokazywała jak sobie pomagać a gdy pojawiały się głębsze przekonania natychmiast podejmowała działania, przesuwałyśmy na wcześniej termin kolejnych sesji. No i tego właśnie potrzebowałam i myślę że wielu z was również. Wiem co mówię ponieważ jeszcze przed kontaktem z Lizą miałam średnią przyjemność uczestniczyć na szkoleniu T H u innej osoby . Gdyby nie moją chęć poznania i zrozumienia to zapewniam że byłby to pierwszy i ostatni kontakt z tą metodą dlatego podkreślam fakt iż odpowiedni przewodnik jest na wagę złota. Droga Lizo, bardzo dziękuję za to że pojawiłaś się na mojej drodze ze swoją wiedzą, metodą TH i sposobem podejścia. Dzisiaj nie wyobrażam sobie by żyć jak dawniej, bez tej metody, bez tej świadomości. Spróbuj a nie pożałujesz, by cieszyć się w pełni tym szczęściem które Cię otacza. Otwórz Oczy, Umysł i Serce i poczuj TO!!! Ja już mam „Mam tę moc, mam tę moc” kiedy to pisałam to właśnie tak się poczułam

Z mojego bloga

Jak działa Psychoterapia Intuicyjna .

Niektórzy ludzie są zdziwieni, gdy mówię im, że intuicja  nie jest darem danym nielicznym, a naszym naturalnym "oprogramowaniem", dostępnym dla każdego i tak jak każda nowa umiejetność wymaga poznania, praktyki i wiedzy. Kiedy prowadzę kursy intuicyjnego...

Jak zawsze być zdrowym, szczęśliwych i młodym…

Wiele osób wkręciło się w iluzję choroby oraz przekonanie, że choroba jest to naturalny stan i konsekwencja życia, który towarzyszy człowiekowi z wiekiem i czasem. Nigdy nikt im nie powiedział, a nawet jak powiedział, nie uwierzyli, że c można być zdrowym, że ciało,...

Jak odzyskać zdrowie w 7 dni.

Wielu ludzi wciąż wierzy, że nie ma wpływ na swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Żyją oni w przekonaniu że nie mają żadnego wpływu na swoje życie. W dzisiejszy artykule postanowiłam napisać jak w 7 dni odzyskać zdrowie i z każdym kolejnym czuć się coraz lepiej....

Umów się na konsultację

Zmień swoje życie. Rozpocznij już dziś.

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 11:00-21:00
Sob-Ndz: 11:00-18:00

Telefon

+48 881 338 899

Szybki kontakt!
+
Wyślij!