Pozwól, że pokażę Ci jak urzeczywistnić swoje marzenia i odkryć prawdziwe  pragnienia duszy!

Kiedy bowiem, odkryjesz to czego prawdziwie pragniesz, zaczniesz wysyłać spójny komunikat do Wszechświata a on odpowie ci spełnieniem marzeń!

IMG-3753

Każda z nas ma swoje marzenia i każda zasługuje na ich spełnienie! Błędem jest zrezygnować z marzeń. Kiedy bowiem odpuszczamy swoje marzenia, zdradzamy siebie, a to przynosi tylko cierpienie.

 

Tu nie chodzi o życie, które wygląda dobrze na zewnątrz. Chodzi o to, by  naprawdę szczęśliwą i żyć w zgodzie z samą sobą, a nie tak jak inny nam mówią. Dopiero tutaj zaczyna się osobiste szczęcie…

Odkąd tylko pamiętam pomagałam ludziom w rozwiązywaniu ich życiowych problemów i osiągnięciu marzeń! Inspirowałam ich i motywowałam do sięgania po więcej. Zawsze wierzyłam, że wszystko jest możliwe, a nasze ograniczenia są tylko w głowie. Zawsze także uwielbiałam inspirować do bycia  prawdziwą sobą – szczęśliwą i spełnianą.

Dzś uczę tego zawodowo! Jest to moją pasją i życiową drogą która daje mi prawdziwe spełnienie.

Wspieranie kobiet w byciu pewniejszymi siebie, szczęśliwymi kobietami,  jest tym co daje mi satysfakcje. Uwielbiam patrzeć jak kobiety stają się szczęśliwe, spełnione, zaczynają rozumieć kim są i jaką mają moc  Patrzenie na to jak  zaczynają żyć życiem swoich marzeń, sprawia że moje serce tańczy z radości.  Wspaniałe jest obserwować ten proces!

Kobiety są fantastyczne, mają w sobie potencjał do osiągnięcia wszystkiego czego pragną, a towarzyszenie im w drodze na szczyt .jest  najwspanialszym darem jaki mógł  mnie spotkać.

Pomoc w  odnalezieniu twojego szczęścia jesteś mega ekscytujące

Uczenie kobiet polaczenia ze swoją mocą i pokazywanie jak mogą kreować życie o jakim  marzą jest naprawdę niesamowite.

Choć bez odpowiedniego wsparcia może zająć dużo czasu, który można wykorzystać na fantastyczne życie.

Może tez być kosztowne, gdyż  szkolenia, warsztaty i kursy kosztują.

W momencie, gdy zrozumiesz, że zawsze tworzysz, zmieni się twoje życie, wtedy już nie będziesz chciała zwlekać, a twoim nadrzędnym planem, stanie się nauczenie się jak tworzyć  świadomie i tylko to to czego pragniesz!

Gdy odkryjesz swoje negatywne przekonania, zrozumiesz swoje postępowanie i zobaczysz jak to co robiłaś było zależne od twoich przekonań i niejednokrotnie sprzeczne z prawdziwymi pragnieniami. Może zmienisz całe swoje  życie i zaczniesz robić to co naprawdę kochasz. Pozwól mi nauczyć cię jak działa świadoma manifestacja!

Kiedy zaczniesz słuchać swojego serca, zaczynie się Twoja prawdziwa przygoda.

Moje wartości:
Rodzina, Miłość, Ludzie
Zwierzęta, Ekologia, Wegetarianizm
Podróże,
Radości,
Pasją,
Muzyka i dobra książka,
Odkrywanie tajemnic podświadomości,
Tantra,
Zdrowy styl życia,
Medycyna wysoko wibracyjna,
Uzdrawianie,
Dokonywanie cudów i niemożliwego

Dowiedz się jak słuchać swojego serca, zamiast umysłu, umysł bowiem, może myśleć tylko w takim stopniu, w jakim ma punkty odniesienia z przeszłości. Twoje serce wie, dlaczego przybyłaś na tę  planetę i co naprawdę cię uszczęśliwia.

Nigdy nie rezygnuję z tego, co kocham. Głęboko wierzę, że  Wszechświat zawsze zadba o mnie, stawiając na mojej drodze wszystko czego potrzebuję by spełnić swoje marzenia i zrealizować plan mojej duszy, jeśli tylko żyje zgodnie z samą sobą. Z tobą będzie tak samo!

Nigdy nie rezygnuj z marzeń.

 

Obecnie zajmuję się pomaganiem  ludzi  w transformacji ich życia do życia ich marzeń.  Spełniam się w tym całkowicie – ponieważ robię to co kocham !.
Pomagam kobietom i mężczyznom w odkrywaniu kim są i czego prawdziwie pragną. Dotychczas pomogłam  setkom cudownych ludzi, ciesząc się każdą chwilą spędzoną  z nimi. Dzisiaj  mogę pomóc  Tobie żyć  życiem twoich marzeń!.