fbpx

Healy

Poznaj produkt

HEALY, jest urządzeniem Medycznym & Wellnes Wellnes, działającym na 2 sposoby. Healy zapewnia  zdrowie w aspekcie  duchowym i fizycznym.

Łączy w sobie to co najlepsze, jest mały, połączony z twoim smartfonem a jego najważniejszym elementem jest CZUJNIK KWANTOWY  czyli czystej technologi TIME WAVER, który za pomocą specjalnych algorytmów analizuje twoje częstotliwości w polu bioenergetycznym, by następnie  

Zaaplikować jedną z 144 000 częstotliwości przywracających zdrowie i równowagę w twoim ciele, i to wszystko w czasie rzeczywistym!

Healy Resonance

Healy może działać na dwa sposoby: 

Pierwszy to aplikowanie mikroprądów o odpowiedniej sile, które ma stymulować nasze komórki.Natężenie jest na tyle niskie, że jest kompletnie nieodczuwalne dla naszego ciała i całkowicie bezpieczne, a na tyle skuteczne by działać. Drugim sposobem jest aplikowanie częstotliwości, które harmonizują nasze pole bioenergetyczne, w którym zawarte są wszytskie informacje i przyczyny naszych dolegliwości oraz problemów życiowych tj. problemy ze zdrowiem, w relacjach czy biznesie.

Obie te metody sprawiają, że Healy w swojej skali jest urządzeniem niezwykle wszechstronnym. Healy to technologia , której możesz zaufać.

HEALY TO URZĄDZENIE MEDYCZNE KLASY 2A ORAZ SPEŁNIA WSZYSTKIE

WYMAGANE TESTY I KONTROLE.

Więcej informacji

Sama technologia komunikacji wysokiego poziomu między Healy a twoim smartfonem, została opatentowana, co więcej Healy jest urządzeniem opracowanym, we współpracy z lekarzami i naukowcami, stworzonym w Niemczech. Technologia TIME WAVIER wykorzystuje naukowe badania w temacie splątania kwantowego elektronów i na podstawie twojego zdjęcia aury, daty i miejsca urodzenia, skanuje twoje biopole.  Mając powyższe dane pracuje z twoim biopolem, uwalniając blokady, które trzymają cię w np. chorobie ( depresja, stress, lęki, nowotwory , cukrzyca czy inne..) Najnowszy produkt Healy to Sukces & Life Coach, który używa pola globalnego do transformowania przyczyn twoich problemów w biznesie, relacjach, zdrowiu.

Częstotliwości mini prądów jak w medycynie, fizjoterapii czy kosmetyce, pracują na poziomie komórkowym, stymulując twoje komórki zwiększając wydzielanie ATP nawet o 500 %, co wpływa na harmonizację pracy twoich mitochondriów, dzięki czemu twoje komórki mają znowu moc i siłę do oczyszczania się z zanieczyszczeń , usuwania toksyn i odnawiają się w zdrowy sposób jak nowe.

HEALY jest połączony z aplikacją w twoim smartphone, wiec możesz mieć go zawsze przy sobie i na bierząco sprawdzać stan swojego zdrowia lub poprawić samopoczucie.

HEALY to ponad 120 programów  w takich obszarach zycia jak: dobre samopoczucie, nauka, ból, praca, sen, równowaga psychiczna, meridiany, organy, aura, czakry, fitness, programy ochronne, piękno, skóra, substancje cyfrowe, ponad 1000 remediów homeopatycznych, eliksirów np. Krople Bacha, eliksiry z kryształów, przywracające dobre samopoczucie i wspierających cię na codzień w rozwoju i procesach transformacji.

HEALY to produkt, który na bierząco skanuje i harmonizuje twoje ciało, dzięki czemu wracasz do zdrowia i zawsze czujesz się świetnie! HEALY to także urządzenie do terapii zwierząt domowych, dużych i dzikich. Dzięki HEALY Ty i Twoja rodzina będzie zdrowa! Zapraszam na sesje HEALY osoby poszukujące zdrowia i dobrego samopoczucia oraz do współpracy biznesowej osoby poszukujące nowych możliwości rozwoju i uczciwej formy zarabiania pieniędzy.

Na czym polega elektrostymulacja mikroprądami?

Elektrostymulacja mikroprądami (MET) to zabieg z wykorzystaniem impulsów elektrycznych o bardzo niskim natężeniu. W przeciwieństwie do elektrostymulacji nerwów motorycznych (EMS) i nerwów czuciowych (TENS) mikroprądy działają tylko na poziomie komórek i nie powodują stymulacji nerwów. Mikroprądy stymulują komórki organizmu do reakcji elektrycznych i chemicznych. Reakcje te wywołują napięcie elektryczne ich błon i wzrost energii komórkowej. Komórki pobudzone za pomocą mikroprądów stają się bardziej aktywne w procesach zwalczania dolegliwości i niekorzystnych zmian chorobowych. Mikroprądy stosowane są m.in. w dolegliwościach bólowych, obrzękach, stanach napięć emocjonalnych, czy zaburzeniach snu. Stymulację mikroamperową wykorzystuje się w urządzeniach do leczenia fibromialgii, migreny i nerwobólów.

Kim jestem?

Z wykształcenia jestem Terapeutką , Coach’em, Instruktorką i Fascylitatorką  metody Theta Healing®, Access Concoiussness, Access Bars, Access Facelift,  Bioenergoterapeutką, Terapeutką Ciała, Trenerką Personalną.

Specjalizuję się w tematach: Świadome relacje & miłość, pozytywne relacje z ciałem, uzdrawianie traum i dzieciństwa, blokady przed sukcesem & marzeniami, transformowanie biznesów w biznes nowych czasów. Jestem także autorką prowadzonych medytacji otwierających na miłość, dostatek i spełnienie.

Zapraszam Cię do zmiany!

Często zadawane pytania

Co to jest ThetaHealing®?

ThetaHealing® to technika, która koncentruje się na myślach i modlitwie. ThetaHealing® uczy, jak korzystać z naszej naturalnej intuicji, opierając się na bezwarunkowej miłości Stwórcy wszystkiego, co jest, do wykonywania rzeczywistej „pracy”. Wierzymy, że zmieniając cykl fal mózgowych tak, aby obejmował stan „Theta”, można rzeczywiście oglądać, jak Stwórca wszystkiego, co jest, uzdrawia fizycznie i emocjonalnie

Czy to jest jak Reiki lub inne praktyczne metody leczenia?

Używamy energii Boga / Stwórcy / Źródła, aby współtworzyć zmianę lub transformację, podobnie jak wiele innych metod uzdrawiania energii. Jednak nie jest konieczne stosowanie rąk do ciała lub w jego pobliżu, aby zmienić ograniczające przekonania i uczucia, które mogą być związane z chorobą. Podczas sesji będziemy zadawać ci pytania, więc jest to terapia mówiona. Po prostu sięgamy do podświadomości i nakazujemy Stwórcy, aby dokonał niezbędnych zmian za pomocą jego przewodnictwa i energii.

Dlaczego nazywa się Theta Healing®

Nazwa jest używana, ponieważ dostępne są fale mózgowe theta, aby zmienić to, co już nie działa. Nie musisz chorować, aby skorzystać z sesji lub kursu. Słowo uzdrowienie jest synonimem zmiany i transformacji.

 

Ile sesji będę potrzebować?

Dzięki ThetaHealing® wiele pracy można wykonać w krótkim czasie. Ilość potrzebnych sesji różni się w zależności od osoby, co chcą osiągnąć. Wiele razy klienci doświadczają zmiany w ramach jednej sesji, jednak czasami systemy przekonań wokół problemu są bardziej złożone i wymagają głębszej pracy przekonań wykonanej w ciągu kilku sesji, aby osiągnąć pożądaną zmianę. Aby ustalić, ile sesji będziesz potrzebować z wyprzedzeniem, naprawdę zależy od negatywnych systemów podświadomości związanych z twoim problemem i od tego, jak szybko przeprogramują się w pozytywne i wzmacniające.

Co powinienem zrobić, aby przygotować się do sesji?

Pić dużo wody. Ważne jest, aby być w pełni nawodnionym, dzięki temu testy mięśni będą wyraźne i mocne. Podczas większości sesji potrzebne będą testy mięśni. Ważne jest również wejście na sesję z nastawieniem i intencją chęci pozytywnej zmiany i gotowości do pozytywnych zmian. Ważne jest, aby jasno określić, nad jakim problemem chcesz pracować podczas sesji, a jeśli masz pojęcie, w jaki sposób Twój problem Ci służy lub czego się uczysz w wyniku tego problemu, to szybko przyspieszy tempo twojego sesja.

Jak znaleźć uzdrowiciela, który jest dla mnie odpowiedni?

Każdy uzdrowiciel jest inny. Twoja intuicja poprowadzi cię do właściwego praktyka, który pomoże ci pokonać obecne wyzwania. Im więcej treningu Theta Healing ma praktykujący, tym więcej doświadczenia mają na celu ułatwianie głębokiej wiary w pracę nad innymi i im więcej uzdrowienia zrobili na sobie, co pomoże im lepiej przygotować się do sesji.

Czy ThetaHealing® jest religią?

Theta Healing® to metoda uzdrawiania energii i rozwoju osobistego, która powoduje pozytywne zmiany w twoim życiu. To  nie jest religia  ani żadna praktyka religijna. Jednak wiara w twórczą energię, która porusza się przez wszystkie rzeczy, sprawia, że ​​Theta Healing jest łatwiejsze i bardziej dostępne dla ciebie. Praktyk uzdrawiania Theta akceptuje jakąś wyższą Świadomość lub coś większego w naturze niż oni sami. Można to nazwać Boginią, Bogiem, Uniwersalną Inteligencją, Źródłem, Energią Wszystkich Istot, Uniwersalną Miłością lub dowolnym innym imieniem. Doceniamy i doceniamy prawo każdego do własnych przekonań i praktyk duchowych.

Theta Healing® nie jest „uzdrawianiem wiarą” – działa niezależnie od tego, czy wierzysz w wyższą inteligencję, czy nie, o ile uważasz, że możesz leczyć i że naprawdę chcesz leczyć.

Co to jest aktywacja DNA?

Budzi nasze DNA do naszego najwyższego potencjału. Aktywacja DNA pozwala nam przetrwać trucizny środowiskowe stworzone przez człowieka, a także przyspiesza nasze zmysły psychiczne. Jako gatunek ewoluujemy i budzimy uśpione części naszego duchowego DNA. Aktywacja DNA staje się teraz częścią zbiorowej świadomości Ziemi. Aktywowano wystarczającą liczbę osób, tak aby zdarzyło się to spontanicznie, bez pomocy praktyka. Większość ludzi już się intuicyjnie aktywowała. Aktywacja DNA zajmie tylko kilka sekund, zanim praktykujący będzie świadkiem.

DNA Theta Healing® brzmi technicznie. Co to znaczy?

Kiedy praktykujący pracuje z tobą i twoimi przekonaniami, pracuje z „kodem” lub „programowaniem” przechowywanym w DNA. Twoje DNA nie tylko przechowuje twoje fizyczne atrybuty, takie jak kolor włosów, pigment skóry lub płeć. Przechowuje także zachowania niezbędne do naszego przetrwania, takie jak odruch walki lub ucieczki. DNA jest także magazynem twoich przekonań i uczuć. A pole energetyczne wokół DNA przechowuje wspomnienia przodków. Praktykujący są szkoleni, aby intuicyjnie „widzieć” DNA podczas współpracy z tobą i być świadkiem, że Stwórca wprowadza zmiany „programu” na wszystkich poziomach.

Czy ludzie podpisują umowę na praktykę i nauczanie Theta Healing®?

Tak, studenci muszą podpisać umowę z Theta Healing® Institute of Knowledge. Ma to na celu utrzymanie czystości pracy. Gdy ludzie uczęszczają na kurs ThetaHealing®, tego oczekują. Nasi nauczyciele mogą uczyć dowolnej modalności, jakiej potrzebują, po prostu wymagamy, aby nauczając ThetaHealing®, uczyli ThetaHealing® tylko w tych dniach, w których odbywa się kurs. Wymagamy, aby nie mieszali modalności podczas nauczania kursu. Podobnie, praktykujący muszą przestrzegać etyki w swojej praktyce.

Chcę wziąć udział w zajęciach theta, ale nie mam teraz pieniędzy. Czy można uzyskać stypendium?

Tak, oferujemy pełne i częściowe stypendia na nasze kursy. Jest on podawany 10% osób uczęszczających na zajęcia, które w innym przypadku mogą nie być w stanie sobie pozwolić na udział w zajęciach. Są to stypendia, dlatego prosimy o pomoc instruktorowi w przygotowaniu pokoju i sprzątaniu. Zasadniczo musisz ubiegać się o stypendium z 3-4 miesięcznym wyprzedzeniem.

Czy mogę trenować jako Theta Healer podczas ciąży?

Tak, możesz. Tak jak w przypadku każdej terapii lub leczenia, zaleca się jednak odczekać do pierwszego trymestru.

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 11:00-21:00
Sob-Ndz: 11:00-18:00

Telefon

+48 881 338 899

Szybki kontakt!
+
Wyślij!