fbpx

Kurs 3 Kroki

Poznaj usługę

Program 3 kroki do Szczęśliwych Relacji to mój autorski program, który stworzyłam po 20 latach pracy z ludźmi w temacie związków i relacji. Przez ten czas przez mój gabinet przeszło ok 19.000 osób, które chciały być szczęśliwe i kochane. Wiele z nich było aktualnie w długoterminowych związkach inni dopiero szukali partnera na życie.

Jednych i drugich łączyły te same  problemy w relacjach – brak komunikacji, brak porozumienia, brak bliskości, brak czasu, problemy z dziećmi, brak współżycia lub zainteresowania bliskością, zdrady, brak bliskości emocjonalnej, brak porozumienia, żal, pretensje, problemy finansowe. Podczas pracy z nimi, uświasmoiniłan sobie, ze problem w związkach wcale nie leży w braku lub złej komunikacji – jak to uczy psychoterapia, a w dzieciństwie i jego brakach. A sama nieporadna  komunikacja i reszta problemów jest konsekwencją braków przeżytych w dzieciństwie. Te odkrycie, pociągnęło za sobà stworzenie autorskiego programu „Uzdrów swoje dzieciństwo – uzdrów swoje życie”.

Program składa się z 3 kroków.

Krok 1

Program Uzdrów swoje dzieciństwo i nawiąże trwałe relacje z wewnętrznym dzieckiem trwa  3-6 miesięcy. Obejmuje cykl szkoleń tematycznych z wybranych i najczęściej spotykanych zaburzeń i nadużyć jakich doświadczyliśmy w dzieciństwie oraz pracy polegającej na zrozumieniu i uzdrawianiu danych sytuacji w swoim życiu  dzięki czemu przestajemy jej doświadczać i polepszają się nasze relacje w rodzinie.  Obejmuje także  pracę indywidualną  z terapeutą.

Uczestnicy dostają medytacje i afirmacje uzdrawiające ból dzieciństwa dzięki czemu trwale uwalniają się z obciążeń rodowych.

Krok 1  to spotkanie tematyczne 1 x tygodniowo, praca grupowa w wybranym temacie, praca indywidualna 1 x m

Krok 2

Po przebytej terapii  grupowej i indywidualnej uczestnicy mogą wziąć udział w cyklu  6 szkoleń tematycznych w temacie pracy z podświadomością  w kontekście relacji, miłości, przyjaźni i dostatku – dzięki czemu wciągu roku ich życie zmieni się o 180 stopni i nabędą odpowiednich  umiejętności do samodzielnej pracy technikami autoterapii TH. 

Krok 2 to 8 szkoleñ po 3 dni: 

Theta Healing Podstawy, 

Theta Healing Zaawansowany, 

Theta Healing Kop Głębiej,

Ty i Stwórca,

Ty Twoji  Przyjaciele, 

Bratnie Dusze,

Twój Wymarzony Partner, 

Manifestacja  i Obfitość

Krok 3

Krok 3  to  Pogłębienie relacji intymnych, czyli cykl szkoleń grupowych w  obszarze filozofii tantrycznych relacji nowej ery, gdzie uczestnicy uczą się jak pełen miłości i świadomości sposób tworzyć relacje, jak dotykać by uzdrawiać  i pogłębiać relacje oraz uzsyacać wiekszą  satysfakcje seksualną u obojga partnerów. Krok 3 kończy się i indywidualnym szkoleniem weekendowym z masażu tantrycznego dla każdej z par.

Taka holistyczna praca  pozwala na świadomie wejście  w relacje miłosne oraz stworzenie związku opartego na miłości, szacunku, bliskości emocjonalne i fizycznej przez całe życie.  Dla singli praca skupia się na odnalezieniu bratniej duszy do życia i przejściu z daną osobą  kroku 3. Cały program trwa 9 miesięcy  Całkowicie przygotowuje uczestników do świadomego życia we dwoje, porozumienia i rozwiązywania ewentualnych konfliktów w pełen miłości sposób, oraz do zostania świadomymi rodzicami ( jeśli jest to w planach) 

Prowadząca

Z wykształcenia jestem Terapeutką , Coach’em, Instruktorką i Fascylitatorką  metody Theta Healing®, Access Concoiussness, Access Bars, Access Facelift,  Bioenergoterapeutką, Terapeutką Ciała, Trenerką Personalną.

Specjalizuję się w tematach: Świadome relacje & miłość, pozytywne relacje z ciałem, uzdrawianie traum i dzieciństwa, blokady przed sukcesem & marzeniami, transformowanie biznesów w biznes nowych czasów. Jestem także autorką prowadzonych medytacji otwierających na miłość, dostatek i spełnienie.

Zapraszam Cię do zmiany!

Często zadawane pytania

Co to jest ThetaHealing®?

ThetaHealing® to technika, która koncentruje się na myślach i modlitwie. ThetaHealing® uczy, jak korzystać z naszej naturalnej intuicji, opierając się na bezwarunkowej miłości Stwórcy wszystkiego, co jest, do wykonywania rzeczywistej „pracy”. Wierzymy, że zmieniając cykl fal mózgowych tak, aby obejmował stan „Theta”, można rzeczywiście oglądać, jak Stwórca wszystkiego, co jest, uzdrawia fizycznie i emocjonalnie

Czy to jest jak Reiki lub inne praktyczne metody leczenia?

Używamy energii Boga / Stwórcy / Źródła, aby współtworzyć zmianę lub transformację, podobnie jak wiele innych metod uzdrawiania energii. Jednak nie jest konieczne stosowanie rąk do ciała lub w jego pobliżu, aby zmienić ograniczające przekonania i uczucia, które mogą być związane z chorobą. Podczas sesji będziemy zadawać ci pytania, więc jest to terapia mówiona. Po prostu sięgamy do podświadomości i nakazujemy Stwórcy, aby dokonał niezbędnych zmian za pomocą jego przewodnictwa i energii.

Dlaczego nazywa się Theta Healing®

Nazwa jest używana, ponieważ dostępne są fale mózgowe theta, aby zmienić to, co już nie działa. Nie musisz chorować, aby skorzystać z sesji lub kursu. Słowo uzdrowienie jest synonimem zmiany i transformacji.

 

Ile sesji będę potrzebować?

Dzięki ThetaHealing® wiele pracy można wykonać w krótkim czasie. Ilość potrzebnych sesji różni się w zależności od osoby, co chcą osiągnąć. Wiele razy klienci doświadczają zmiany w ramach jednej sesji, jednak czasami systemy przekonań wokół problemu są bardziej złożone i wymagają głębszej pracy przekonań wykonanej w ciągu kilku sesji, aby osiągnąć pożądaną zmianę. Aby ustalić, ile sesji będziesz potrzebować z wyprzedzeniem, naprawdę zależy od negatywnych systemów podświadomości związanych z twoim problemem i od tego, jak szybko przeprogramują się w pozytywne i wzmacniające.

Co powinienem zrobić, aby przygotować się do sesji?

Pić dużo wody. Ważne jest, aby być w pełni nawodnionym, dzięki temu testy mięśni będą wyraźne i mocne. Podczas większości sesji potrzebne będą testy mięśni. Ważne jest również wejście na sesję z nastawieniem i intencją chęci pozytywnej zmiany i gotowości do pozytywnych zmian. Ważne jest, aby jasno określić, nad jakim problemem chcesz pracować podczas sesji, a jeśli masz pojęcie, w jaki sposób Twój problem Ci służy lub czego się uczysz w wyniku tego problemu, to szybko przyspieszy tempo twojego sesja.

Jak znaleźć uzdrowiciela, który jest dla mnie odpowiedni?

Każdy uzdrowiciel jest inny. Twoja intuicja poprowadzi cię do właściwego praktyka, który pomoże ci pokonać obecne wyzwania. Im więcej treningu Theta Healing ma praktykujący, tym więcej doświadczenia mają na celu ułatwianie głębokiej wiary w pracę nad innymi i im więcej uzdrowienia zrobili na sobie, co pomoże im lepiej przygotować się do sesji.

Czy ThetaHealing® jest religią?

Theta Healing® to metoda uzdrawiania energii i rozwoju osobistego, która powoduje pozytywne zmiany w twoim życiu. To  nie jest religia  ani żadna praktyka religijna. Jednak wiara w twórczą energię, która porusza się przez wszystkie rzeczy, sprawia, że ​​Theta Healing jest łatwiejsze i bardziej dostępne dla ciebie. Praktyk uzdrawiania Theta akceptuje jakąś wyższą Świadomość lub coś większego w naturze niż oni sami. Można to nazwać Boginią, Bogiem, Uniwersalną Inteligencją, Źródłem, Energią Wszystkich Istot, Uniwersalną Miłością lub dowolnym innym imieniem. Doceniamy i doceniamy prawo każdego do własnych przekonań i praktyk duchowych.

Theta Healing® nie jest „uzdrawianiem wiarą” – działa niezależnie od tego, czy wierzysz w wyższą inteligencję, czy nie, o ile uważasz, że możesz leczyć i że naprawdę chcesz leczyć.

Co to jest aktywacja DNA?

Budzi nasze DNA do naszego najwyższego potencjału. Aktywacja DNA pozwala nam przetrwać trucizny środowiskowe stworzone przez człowieka, a także przyspiesza nasze zmysły psychiczne. Jako gatunek ewoluujemy i budzimy uśpione części naszego duchowego DNA. Aktywacja DNA staje się teraz częścią zbiorowej świadomości Ziemi. Aktywowano wystarczającą liczbę osób, tak aby zdarzyło się to spontanicznie, bez pomocy praktyka. Większość ludzi już się intuicyjnie aktywowała. Aktywacja DNA zajmie tylko kilka sekund, zanim praktykujący będzie świadkiem.

DNA Theta Healing® brzmi technicznie. Co to znaczy?

Kiedy praktykujący pracuje z tobą i twoimi przekonaniami, pracuje z „kodem” lub „programowaniem” przechowywanym w DNA. Twoje DNA nie tylko przechowuje twoje fizyczne atrybuty, takie jak kolor włosów, pigment skóry lub płeć. Przechowuje także zachowania niezbędne do naszego przetrwania, takie jak odruch walki lub ucieczki. DNA jest także magazynem twoich przekonań i uczuć. A pole energetyczne wokół DNA przechowuje wspomnienia przodków. Praktykujący są szkoleni, aby intuicyjnie „widzieć” DNA podczas współpracy z tobą i być świadkiem, że Stwórca wprowadza zmiany „programu” na wszystkich poziomach.

Czy ludzie podpisują umowę na praktykę i nauczanie Theta Healing®?

Tak, studenci muszą podpisać umowę z Theta Healing® Institute of Knowledge. Ma to na celu utrzymanie czystości pracy. Gdy ludzie uczęszczają na kurs ThetaHealing®, tego oczekują. Nasi nauczyciele mogą uczyć dowolnej modalności, jakiej potrzebują, po prostu wymagamy, aby nauczając ThetaHealing®, uczyli ThetaHealing® tylko w tych dniach, w których odbywa się kurs. Wymagamy, aby nie mieszali modalności podczas nauczania kursu. Podobnie, praktykujący muszą przestrzegać etyki w swojej praktyce.

Chcę wziąć udział w zajęciach theta, ale nie mam teraz pieniędzy. Czy można uzyskać stypendium?

Tak, oferujemy pełne i częściowe stypendia na nasze kursy. Jest on podawany 10% osób uczęszczających na zajęcia, które w innym przypadku mogą nie być w stanie sobie pozwolić na udział w zajęciach. Są to stypendia, dlatego prosimy o pomoc instruktorowi w przygotowaniu pokoju i sprzątaniu. Zasadniczo musisz ubiegać się o stypendium z 3-4 miesięcznym wyprzedzeniem.

Czy mogę trenować jako Theta Healer podczas ciąży?

Tak, możesz. Tak jak w przypadku każdej terapii lub leczenia, zaleca się jednak odczekać do pierwszego trymestru.

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 11:00-21:00
Sob-Ndz: 11:00-18:00

Telefon

+48 881 338 899

Szybki kontakt!
+
Wyślij!