fbpx

Theta Healing

Poznaj usługę

Szukasz metody, która pozwoli Ci skutecznie programować swoją podświadomość na sukces, dostatek i miłość? Metody, która skutecznie pozwoli ci stworzyć to czego pragniesz w swoim życiu? Metody, która pomoże ci rozwinąć zaufanie do swojej intuicji?Jesteś gotowa/y by wprowadzić więcej harmonii do swojego życia?

Odkryj technikę pozwalającą zwiększyć pewność siebie w każdym aspekcie Twojego życia. Technikę, która pozwala odblokować i zwiększyć prosperity w Twoim życiu. Technikę która pozwala rozwijać się w bezpieczny i skuteczny sposób. Uwolnić się od ograniczających przekonań myśli, pozbyć się toksycznych ludzi z Twojego życia. Poznaj metodę, która pomogła tysiącom ludzi odzyskać równowagę w życiu. Naucz się skutecznego manifestowania tego czego pragniesz w swoim życiu. Odkryj magię życia!

Każdy z nas to ma…

 Każdy z nas ma możliwości do dokonywania zmian w swoim życiu.
 Każdy z nas może odblokować twórcze moce i zacząć w pełni korzystać ze swojego naturalnego potencjału.

Jednak najczęściej nasze zdolności manifestacji jak i samo połączenie  z mocą, przyblokowane są urazami z przeszłości i błędnymi przekonaniami, które powstały na wskutek doświadczeń życiowych..

Niewybaczone urazy, gniew, smutek są po przeciwnej stronie do energii manifestacji i kreacji.. Aby je w pełni odblokować, potrzebujesz odpowiednich narzędzi. Jeśli zatem chcesz dowiedzieć się jak możesz w bezpieczny i skuteczny sposób odzyskać dostęp do swojego pełnego potencjału i w końcu tworzyć, to czego pragniesz w swoim życiu, zapraszam Cię na szkolenia Theta Healing na którym nauczę cię osobiście i na żywo: jak skutecznie manifestować to czego pragniesz, jak uzdrawiać za pomocą energii Źródła, jak skutecznie uwolnić urazę, gniew, żal, jak odblokować swój pełen potencjał, jak wejść w stan głebokiej medytacji i połączyć się z boską świadomością wszystkiego co istnieje.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

Na SZKOLENIU poznasz podstawy uzdrawiania, czytania podświadomości i pracy z przekonaniami, rozwiniesz swoją intuicję oraz wewnętrzne widzenie, dzięki czemu STANIESZ SIĘ ŚWIADOMĄ tego co aktualnie tworzysz w swoim życiu i dowiesz się jak tworzyć świadomie to czego chcesz. Poznasz czym jest: moc myśli i słów, prawidłowa praca w falach theta, koncepcji 7 planów, Nauczysz się: harmonizowania i oczyszczania czakr, łączenia z boską świadomością, natychmiastowego uzdrawiania, intuicyjnego skanowania ciała, skutecznego uwalniać blokujących przekonań w zaledwie 30 sekund, wpajania uczuć, programowania swojej podświadomość na dobrobyt, miłość, szczęście, zdrowie, rozmawiania ze swoimi aniołami, przewodnikami, mistrzami duchowymi, oczyszczania energetycznego siebie, bliskich, domu, biura, manifestowania bratniej duszy lub świadomego dokonywania zmian w obecnym związku, skutecznego manifestowania swoich marzeń, czytania przyszłości i zmieniania jej poprzez pracę ze swoją podświadomością, Poznasz także jak dokonać aktywacji genów młodości i witalności, oraz naprawy genów za pomocą boskiej świadomości, 80% SZKOLENIA TO PRAKTYKA I PRACA W GRUPACH DO 20 OSÓB, co daje możliwość bardzo kameralnej pracy i porozmawiania z każdym uczestnikiem indywidualnie, CAŁOŚĆ SZKOLENIA JEST PROWADZONA PRZEZE MNIE OSOBIŚCIE NA ŻYWO I DOSTOSOWANA DO AKTUALNYCH POTRZEB ŻYCIOWYCH UCZESTNIKÓW, PODCZAS SZKOLENIA KAŻDY UCZESTNIK MA MOŻLIWOŚĆ PRACY ZE MNĄ NA FORUM.

W cenę szkolenia wliczony jest:
Certyfikat Instytutu THiNK,
Skrypt PDF`manual
Książka

Kurs zaawansowany

Jeżeli byłeś już na kursie kursie podstawowy na pewno doświadczyłeś pozytywnych zmian w twoim życiu. Czas zatem na kolejny krok  do bycia świadomym twórcą swojego życia!.

Tym razem  nauczysz się: głębszego połączenia ze Stwórcą/Wszechświatem/ Żródłem, rozszerzonej wersji pracy z uczuciami i przekonaniami, dostaniesz ok 200 doładowań i uczuć które zmienią natychmiastowo twoje życie, poznasz zasadę 3R, przejdziesz przez wszystkie  7 planów, skasujesz  przysięgi i zobowiązań, uzdrawiania traumy, uzdrawiania płodu, uzdrawiania duszy, rozmawiać z roślinami, rozmawiać z Przodkami, pracy z przekonaniami  kiedy twoje  materializacje się blokują, programować i uzdrawiać materią nieorganiczną, rozmawiać ze swoim Wyższym Ja, tonu pieśni który uwalnia nagromadzony ból z ciała, przygotujesz się do pracy z ”niemożliwym

Kurs Theta Healing Kop Głębiej

Kurs DIG DEEPER jest szkoleniem dla osób, które ukończyli kurs podstawowy, zaawansowany i  chcą pogłębić swoje umiejętności pracy z  przekonaniami. Na szkoleniu przez dwa dni uczymy się jak dokładnie oczyszczać swoją podświadomość z błędnych programów, ograniczających wierzeń, jak prawidłowo pracować 10 stopniami dokopywania się, dzięki czemu możemy żyć życiem swoich marzeń.

Nauczysz się: płynnej pracy z przekonaniami,
przekonaniami przodków, poprzednimi wcieleniami, dokopywania się do podświadomych przyczyn choroby, poznasz technikę pracy  z niemożliwym, nauczysz się jak pracować gdy manifestacja się blokuje 

Będzie intensywnie, dynamicznie i bardzo, bardzo głęboko.

Zapraszam do rejestracji!

Zapisz się już dziś, „zapnij  pasy” i razem poszybujemy daleko do samej przyczyny twoich obecnych wyzwań życiowych 🙂

80% KURSU TO PRAKTYKA!!!

Prowadząca

Z wykształcenia jestem Terapeutką & Instruktorką  metody Theta Healing®, Bioenergoterapeutką, Terapeutką Ciała.

Specjalizuję się w tematach: świadomych relacji & miłość, pozytywnych relacji z ciałem, uzdrawianie traum i dzieciństwie, blokady przed sukcesem & marzeniami. Jestem także autorką prowadzonych medytacji otwierających na miłość, dostatek i spełnienie.

Zapraszam Cię do zmiany!

Często zadawane pytania

Co to jest ThetaHealing®?

ThetaHealing® to technika, która koncentruje się na myślach i modlitwie. ThetaHealing® uczy, jak korzystać z naszej naturalnej intuicji, opierając się na bezwarunkowej miłości Stwórcy wszystkiego, co jest, do wykonywania rzeczywistej „pracy”. Wierzymy, że zmieniając cykl fal mózgowych tak, aby obejmował stan „Theta”, można rzeczywiście oglądać, jak Stwórca wszystkiego, co jest, uzdrawia fizycznie i emocjonalnie

Czy to jest jak Reiki lub inne praktyczne metody leczenia?

Używamy energii Boga / Stwórcy / Źródła, aby współtworzyć zmianę lub transformację, podobnie jak wiele innych metod uzdrawiania energii. Jednak nie jest konieczne stosowanie rąk do ciała lub w jego pobliżu, aby zmienić ograniczające przekonania i uczucia, które mogą być związane z chorobą. Podczas sesji będziemy zadawać ci pytania, więc jest to terapia mówiona. Po prostu sięgamy do podświadomości i nakazujemy Stwórcy, aby dokonał niezbędnych zmian za pomocą jego przewodnictwa i energii.

Dlaczego nazywa się Theta Healing®

Nazwa jest używana, ponieważ dostępne są fale mózgowe theta, aby zmienić to, co już nie działa. Nie musisz chorować, aby skorzystać z sesji lub kursu. Słowo uzdrowienie jest synonimem zmiany i transformacji.

 

Ile sesji będę potrzebować?

Dzięki ThetaHealing® wiele pracy można wykonać w krótkim czasie. Ilość potrzebnych sesji różni się w zależności od osoby, co chcą osiągnąć. Wiele razy klienci doświadczają zmiany w ramach jednej sesji, jednak czasami systemy przekonań wokół problemu są bardziej złożone i wymagają głębszej pracy przekonań wykonanej w ciągu kilku sesji, aby osiągnąć pożądaną zmianę. Aby ustalić, ile sesji będziesz potrzebować z wyprzedzeniem, naprawdę zależy od negatywnych systemów podświadomości związanych z twoim problemem i od tego, jak szybko przeprogramują się w pozytywne i wzmacniające.

Co powinienem zrobić, aby przygotować się do sesji?

Pić dużo wody. Ważne jest, aby być w pełni nawodnionym, dzięki temu testy mięśni będą wyraźne i mocne. Podczas większości sesji potrzebne będą testy mięśni. Ważne jest również wejście na sesję z nastawieniem i intencją chęci pozytywnej zmiany i gotowości do pozytywnych zmian. Ważne jest, aby jasno określić, nad jakim problemem chcesz pracować podczas sesji, a jeśli masz pojęcie, w jaki sposób Twój problem Ci służy lub czego się uczysz w wyniku tego problemu, to szybko przyspieszy tempo twojego sesja.

Jak znaleźć uzdrowiciela, który jest dla mnie odpowiedni?

Każdy uzdrowiciel jest inny. Twoja intuicja poprowadzi cię do właściwego praktyka, który pomoże ci pokonać obecne wyzwania. Im więcej treningu Theta Healing ma praktykujący, tym więcej doświadczenia mają na celu ułatwianie głębokiej wiary w pracę nad innymi i im więcej uzdrowienia zrobili na sobie, co pomoże im lepiej przygotować się do sesji.

Czy ThetaHealing® jest religią?

Theta Healing® to metoda uzdrawiania energii i rozwoju osobistego, która powoduje pozytywne zmiany w twoim życiu. To  nie jest religia  ani żadna praktyka religijna. Jednak wiara w twórczą energię, która porusza się przez wszystkie rzeczy, sprawia, że ​​Theta Healing jest łatwiejsze i bardziej dostępne dla ciebie. Praktyk uzdrawiania Theta akceptuje jakąś wyższą Świadomość lub coś większego w naturze niż oni sami. Można to nazwać Boginią, Bogiem, Uniwersalną Inteligencją, Źródłem, Energią Wszystkich Istot, Uniwersalną Miłością lub dowolnym innym imieniem. Doceniamy i doceniamy prawo każdego do własnych przekonań i praktyk duchowych.

Theta Healing® nie jest „uzdrawianiem wiarą” – działa niezależnie od tego, czy wierzysz w wyższą inteligencję, czy nie, o ile uważasz, że możesz leczyć i że naprawdę chcesz leczyć.

Co to jest aktywacja DNA?

Budzi nasze DNA do naszego najwyższego potencjału. Aktywacja DNA pozwala nam przetrwać trucizny środowiskowe stworzone przez człowieka, a także przyspiesza nasze zmysły psychiczne. Jako gatunek ewoluujemy i budzimy uśpione części naszego duchowego DNA. Aktywacja DNA staje się teraz częścią zbiorowej świadomości Ziemi. Aktywowano wystarczającą liczbę osób, tak aby zdarzyło się to spontanicznie, bez pomocy praktyka. Większość ludzi już się intuicyjnie aktywowała. Aktywacja DNA zajmie tylko kilka sekund, zanim praktykujący będzie świadkiem.

DNA Theta Healing® brzmi technicznie. Co to znaczy?

Kiedy praktykujący pracuje z tobą i twoimi przekonaniami, pracuje z „kodem” lub „programowaniem” przechowywanym w DNA. Twoje DNA nie tylko przechowuje twoje fizyczne atrybuty, takie jak kolor włosów, pigment skóry lub płeć. Przechowuje także zachowania niezbędne do naszego przetrwania, takie jak odruch walki lub ucieczki. DNA jest także magazynem twoich przekonań i uczuć. A pole energetyczne wokół DNA przechowuje wspomnienia przodków. Praktykujący są szkoleni, aby intuicyjnie „widzieć” DNA podczas współpracy z tobą i być świadkiem, że Stwórca wprowadza zmiany „programu” na wszystkich poziomach.

Czy ludzie podpisują umowę na praktykę i nauczanie Theta Healing®?

Tak, studenci muszą podpisać umowę z Theta Healing® Institute of Knowledge. Ma to na celu utrzymanie czystości pracy. Gdy ludzie uczęszczają na kurs ThetaHealing®, tego oczekują. Nasi nauczyciele mogą uczyć dowolnej modalności, jakiej potrzebują, po prostu wymagamy, aby nauczając ThetaHealing®, uczyli ThetaHealing® tylko w tych dniach, w których odbywa się kurs. Wymagamy, aby nie mieszali modalności podczas nauczania kursu. Podobnie, praktykujący muszą przestrzegać etyki w swojej praktyce.

Chcę wziąć udział w zajęciach theta, ale nie mam teraz pieniędzy. Czy można uzyskać stypendium?

Tak, oferujemy pełne i częściowe stypendia na nasze kursy. Jest on podawany 10% osób uczęszczających na zajęcia, które w innym przypadku mogą nie być w stanie sobie pozwolić na udział w zajęciach. Są to stypendia, dlatego prosimy o pomoc instruktorowi w przygotowaniu pokoju i sprzątaniu. Zasadniczo musisz ubiegać się o stypendium z 3-4 miesięcznym wyprzedzeniem.

Czy mogę trenować jako Theta Healer podczas ciąży?

Tak, możesz. Tak jak w przypadku każdej terapii lub leczenia, zaleca się jednak odczekać do pierwszego trymestru.

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 11:00-21:00
Sob-Ndz: 11:00-18:00

Telefon

+48 881 338 899

Szybki kontakt!
+
Wyślij!