fbpx

Tantra to ścieżka rozwoju, która fascynuje ludzi  odmiennym spojrzeniem na seksualność człowieka. Tantra wraz z Tao i Kamasutrą to ścieżki rozwoju, które celebrują ludzką seksualność i uczą jak poprzez poznanie swojej seksualności doświadczyć własnej boskości.

.

Tantra zawiera w sobie praktyki, które pomagają nam zrozumieć energię kundalini/ energię życia i uczą nas jak użyć jej do własnego rozwoju, a także uzdrawiania swojego ciała, życia i duszy.

.

Poprzez poznawanie i transformowanie swojej energii seksualnej, możemy zrozumieć swoją cielesność i w w pełni poznać naszą indywidualną orgazmiczność, a także połączyć się z pierwiastkiem boskim dostępnym w każdym z nas.

.

Dzięki różnego rodzaju praktykom duchowym możemy pozbyć się wstydu wokół ciała, seksualności, obudzi w pełni nasze zmysły i otworzyć się na wiekszą radość z życia, połączyć z wewnętrzną mocą, odbudować kontakt ze swoimi pragnieniami, uwolnić stress, blokady, traumy, uleczyć głębokie rany.

.

Sesja uzdrawiania tantrycznego pomaga nam odbudować swoje połączenie z kobiecością, męskością i seksualnością. Pomaga nam pozbyć się napięć, ograniczeń, bólu.

.

Sprawia, że zaczynamy czuć się dobrze w swoim ciele i własną seksualnością.

.

Na sesjach Tantry w moim gabinecie poznajemy kompletnie odmienne spojrzenie na ludzką erotykę, zmysłowość i seksualność, dzięki czemu możemy stworzyć bardziej pełne i harmonijne relacje d/m. A wszystko to możemy wykonywać solo lub z partnerem/ partnerka!

.

😁Zapraszam na sesje indywidualne i warsztaty grupowe.

.

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz porozmawiać i dowiedzieć się czy praca ze mną jest dla ciebie odpowiednią na tu i teraz zadzwoń do mnie +4881 33 88 99 lub napisz na info@lizakosny.com