fbpx

Tantra to ścieżka rozwoju, która fascynuje ludzi odmiennym spojrzeniem na życie intymne człowieka.

Tantra to  ścieżka rozwoju, która celebruje ludzką sensualność i uczy jak poprzez poznanie swojego ciała doświadczyć własnej boskości.

.

Tantra zawiera w sobie praktyki, które pomagają nam zrozumieć energię kundalini/ energię życia i uczy nas jak użyć jej do własnego rozwoju i uzdrawiania swojego ciała i duszy.

.

Poprzez transformowanie energii życiowej, możemy zrozumieć swoją cielesność i w w pełni poznać naszą indywidualną przyjemność, a także połączyć się z boskim pierwiastkiem w każdym z nas.

.

Dzięki różnego rodzaju praktykom możemy pozbyć się wstydu wokół ciała, intymności, obudzi w pełni nasze zmysły i otworzyć się na wiekszą radość z życia, połączyć z wewnętrzną mocą, odbudować kontakt ze swoimi pragnieniami, uwolnić stress, blokady, traumy, uleczyć głębokie rany.

.

Sesja uzdrawiania tantrycznego pomaga nam odbudować swoje połączenie z esencją kobiecości, męskości i fizyczną oraz duchową przyjemnością.
Pomaga także  pozbyć się napięć, ograniczeń i  bólu.

.

Sprawia, że zaczynamy czuć się dobrze w swoim ciele i cieszymy się bardziej życiem intymnym.

.

Na sesjach Tantry w moim gabinecie poznajemy kompletnie odmienne spojrzenie na ludzką sensualność, dzięki czemu możemy rozwinąć własną zmysłowość, stworzyć bardziej  harmonijne relacje, a wszystko to możemy wykonywać solo lub z partnerem/ partnerka!

.

😁Zapraszam na sesje indywidualne i warsztaty grupowe.

.

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz porozmawiać i dowiedzieć się czy praca ze mną jest dla ciebie odpowiednią na tu i teraz zadzwoń do mnie +4881 33 88 99 lub napisz na info@lizakosny.com