fbpx

REKOMENDACJE

Masz wątpliwości czy warto i czy to działa?  Przeczytaj opinie moich klientek i klientów.

Moi drodzy to działa!!! Tak to działa mimo że wydaje się wam to niemożliwe, absurdalne czy też abstrakcyjne!!! Metoda Theta Healing to połączenie duchowości i nauki, takie jest moje zdanie na ten temat. To wszystko jest oczywiście procesem który należy przejść by zrozumieć i zaufać jednak do tego wszystkiego uwierzcie mi potrzebujecie przewodnika.  Mówię to dlatego że miałam okazję rozmawiać z kilkoma osobami które same czytają, próbują i zaczynają wątpić .  Od 2-ch mies. pracuję z Lizą na prywatnych sesjach i tyle się już zmieniło. Każdy dzień wygląda prawie idealnie choć codziennie pojawiają się nowe sytuacje, wychodzą coraz to nowe i coraz głębiej zlokalizowane przekonania które nie pozwalały mi rozwijać się dalej ale to właśnie Liza mi pomaga, to właśnie Ona pokazuje drogę, sposoby jak to wszystko zrozumieć, zmienić/uzdrowić. Zapewniam, jej podejście mnie zaskoczyło mega pozytywnie! Zawsze mogłam do niej napisać, zadzwonić i na bieżąco pokazywała jak sobie pomagać a gdy pojawiały się głębsze przekonania natychmiast podejmowała działania, przesuwałyśmy na wcześniej termin kolejnych sesji. No i tego właśnie potrzebowałam i myślę że wielu z was również.  Wiem co mówię ponieważ jeszcze przed kontaktem z Lizą miałam średnią przyjemność uczestniczyć na szkoleniu T H u innej osoby . Gdyby nie moją chęć poznania i zrozumienia to zapewniam że byłby to pierwszy i ostatni kontakt z tą metodą dlatego podkreślam fakt iż odpowiedni przewodnik jest na wagę złota. Droga Lizo, bardzo dziękuję za to że pojawiłaś się na mojej drodze ze swoją wiedzą, metodą TH i sposobem podejścia. Dzisiaj nie wyobrażam sobie by żyć jak dawniej, bez tej metody, bez tej świadomości.
Spróbuj a nie pożałujesz, by cieszyć się w pełni tym szczęściem które Cię otacza.
Otwórz Oczy, Umysł i Serce i poczuj TO!!!
Ja już mam „Mam tę moc, mam tę moc” 🥰💪
kiedy to pisałam to właśnie tak się poczułam
https://www.youtube.com/watch?v=5BSY_bsfIvk&ab_channel=DisneyFilmy #lizakosny #intuicyjneuzdrawianie ##rozwój # moc #kreacja #access #thetahealing #podświadomość #motywacja #inspiracja #lizakosny #mentoring #coaching #uzdrawi
Obszar załączników

 

Po raz pierwszy trafiłam do Liza bez konkretnego celu ani pomysłu co chcę poprawić w moim życiu, a było tego mnóstwo – nieporozumienia z rodzicami, nieudane związki, w tym wieloletni związek w którym byłam fizycznie, mentalnie i emocjonalnie niszczona. Zaczęłyśmy od przebaczania. Były łzy, ale nie było efektu wow. Na nasze drugie spotkanie przyszłam z bardziej sprecyzowanym celem do osiągnięcia – sypał się mój związek, który wydawał mi się wspaniały, przynajmniej w porównaniu do poprzedniego, więc chciałam to naprawić. Chciałam miłości, namiętności, akceptacji. Miałam na myślę mój ówczesny związek, ale dostałam o wiele więcej. Tydzień po drugiej sesji Theta Healing mój partner zerwał ze mną, musiałam się wyprowadzić bo mieszkaliśmy w jego mieszkaniu. Wtedy myślałam, że to straszna porażka, ale z perspektywy dziewięciu miesięcy widzę, że Stwórca miał dla mnie kogoś lepszego, a nawet wielu lepszych ludzi. Otóż jestem w związku ze wspaniałym człowiekiem, zmieniłam pracę, a mój nowy zespół i szef są fantastycznymi ludźmi, pracuje z nimi z przyjemnością. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że jest to możliwe na takim poziomie. Trzecia sesja dopiero za mną, ale jakakolwiek rewolucja rozpocznie ten nowy etap zmian, podejdę do tego z otwartym sercem i umysłem bo wiem, że ThetaHealing® ma moc. Liza, dziękuję Ci za pomoc i dziękuję Stwórcy, że postawił Cię na moje drodze.

Joasia

wywiad z Joasią online link –

 

Lizę poznałem całkiem niedawno i nie zdawałem sobie sprawy, że zmieni ona moje postrzeganie świata w tak krótkim czasie. Skierował mnie do niej mój serdeczny kolega, kiedy okazało się że moje „zdolności”randkowe  czerpią z niewłaściwych źródeł. Wtedy poznałem Lizę. Sympatyczna, roześmiana, pełna empatii i cudownej Energi. Pomogła mi uzdrowić moje relacje  Zajęliśmy się też przeszłością. Potem poszedłem na kurs, wspaniały proces, który pozwolił mi poznać, zrozumieć siebie  i dały narzędzia na codzień  do działania. Świat również zaczął się zmieniać :)(To jest cudowna zmiana. Bo czasem porostu wiesz, że jesteś we właściwym miejscu, z właściwymi osobami.) I chcesz więcej 😜

David.

Wywiad z Davidem  https://www.youtube.com/watch?v=ewoZjUH_5Pc

 

 

Wywiad z Elą kursantką  https://www.youtube.com/watch?v=8oWcXhqi21s&t=10s

 

Bardzo dziękuję za prowadzenie mnie i mojej siostry na kursach Theta Healing® przez Lizę. Po szkoleniu i zaledwie 2  sesjach indywidualnych – nasza relacja z siostrą po 40 letnim okresie pretensji i braku zrozumienia stała się pełną miłości relacją dwóch dojrzałych kobiet,  ROZMAWIAMY ZE SOBĄ, I TO ROZMAWIAMY SPOKOJNIE. Zaczyna się tworzyć po raz pierwszy w życiu więź siostrzana. Pracujemy oczywiście każda nad sobą,  Theta Healing® pierwsza technika wśród baaaardzo wielu, które stosowałam, dala 100% efektów. Dziękuje Lizie, za pokazanie nam tej metody i nauczenie nas połączenia ze Świadomością  Wyższą.

Hania

 

Z Lizą znam się już od kilku lat i to właśnie jej pomoc była krokiem milowym w moim rozwoju osobistym i zrozumieniu samego siebie.
Nauczyciel, przewodnik, uzdrowiciel, piękna osóbka, którą kocham serduchem. Jeżeli nie wiem, jak sobie ze sobą poradzić, to znaczy, że czas na spotkanie z Lizą. Do tej pory nie jestem w stanie jednoznacznie zrozumieć działania tej techniki, aczkolwiek nie tyle one potrzebne mi są do szczęścia, co efekty – a te widoczne są momentalnie. Przez długie lata borykałem się z poczuciem żalu i nienawiści do swojego ojca. Mimo tego, że mówiłem przed nim, przed sobą i przed innymi, że wszystko jest w porządku i nie boli mnie jego obraz we wspomnieniach, tak każdorazowo zapalała się we mnie niewielka iskra, która z każdą minutą pochłaniała mnie coraz bardziej i sprowadzała do poziomu pokrzywdzonego. Praca z Lizą i jak ręką odjął.

Miłosz

 

Poznałem Lizę jakiś czas temu, przyszedłem na sesję z powodu nadmiernego poczucia obowiązku wobec siebie i innych, które męczyło mnie  ( i pewnie innych). Praca przebiegała szybko, Liza zna się na tym co robi i wie dokładnie, gdzie szukać. W przeciągu zaledwie 90 min pomogła mi zrozumieć w czym tkwi problem i uzdrowić to, dzięki czemu pozbyłem się nad odpowiedzialności z którą borykałem się całe życie. To niesamowita kobieta, o złotym sercu i ogromnej pasji! To co robi jest jak dla mnie niesamowite, choć ona sama mówi, że wszytko da się wyjaśnić racjonalnie. Proszę nie zrażaj się  także jej młodym wyglądem, ma ona bowiem ogromną wiedzę i moc uzdrawiania.

Staszek