Terapia ciała dla singli i par – program zaawansowany

Sesja Terapia Ciała to cykl spotkań, gdzie po pracy z twoją podświadomością w obrębie relacji intymnych oraz budowania relacji D/M, wchodzimy w pracę z ciałem.

To 10 sesji, ukierunkowanych na poprawę świadomości ciała, każda z sesji poświecona jest innemu zagadnieniu, na każdej przerabiamy inny aspekt twojej relacji z ciałem, od ćwiczeń medytacyjnych, oddechowych, poprzez ruch, medytację dynamiczną OSHO, taniec intuicyjny, jogę kundalini, po dotyk i masaż. Sesje te inspirowane są starożytną sztuką celebrowania sensualności człowieka  zwanej Tantrą. Poprzez pełen szacunku dotyk i odpowiednie techniki oddechowe poznajesz swoje ciało i uczysz się kontrolować przepływ energii w twoim ciele. Regularne praktykowanie pogłębia świadomość intymnych doznań, uzdrawia relacje z własnym ciałem, otwiera na pokochanie siebie co wpływa na pogłębienie miłość do partnera/partnerki.

Dotyk, czułość, szacunek to najważniejsze cechy tej praktyki, które pozwalają rozbudować w siebie takie cechy jak tolerancja, akceptacja, miłość, współczucie, empatia, odwaga, męstwo, kobiecość…a sama sesja to czas w którym twoje ciało zostanie rozpieszczane i czule dotykane, tak abyś podczas tego czasu odpuścił/odpuściła stress, napięcia i nauczyła/ nauczył się na nowo swojego ciała.

Sesja  trwa ok 90-1120 min, jest to czas gdzie poświęcasz go tylko i wyłącznie sobie.

PRZEBIEG SESJ PRACY Z CIAŁEM:

Przy dźwiękach spokojnej muzyki, przejdziesz przez proces uzdrawiania swojego ciała w obrębie sensualności co zaowocuje polepszeniem się twoich osobistych relacji z partnerką/partnerem. Podczas sesji odbudujesz swoje połączenie z wewnętrzną mocą, a na swoje ciało spojrzysz jako mistyczną bramę do niebywałych doznań.

Każdą sesję zaczniemy od spokojnej kilku minutowej rozmowy tak byś mógł/mogła się wyciszyć i uspokoić.  Kolejno przejdziemy przez pracę z podświadomością odnośnie twoich relacji, miłości i seksu, przyjrzymy się twoim przekonaniom które mogą cie blokować w pełnym uczestniczeniu w relacji, w chodzeniu w relacje, lub pełnym zbliżeniu fizycznym i psychicznym z partnerem/partnerką.

Następnie rozpocznie się wspólna medytacja, rytuał powitalny. Wszelkie te elementy w delikatny sposób przygotuje Cię do odebrania z ufnością i pełną otwartością procesu zmiany jaki doświadczysz podczas sesji dotyku.

Przez cała sesję delikatnie z miłością Twoje ciało będzie rozpieszczane. Będzie obmyte gorącymi ręcznikami, otulone zmysłowym dotykiem pawich piór i namaszczone ciepłym naturalnym olejem. Wszystkiemu będzie towarzyszyć praca z oddechem która pozwoli ci uwolnić napięcia z ciała, odblokować zablokowaną energię i połączyć się ze swoją Mocą.

Poprzez świadomy i pełen miłości dotyk masażystki doświadczysz bezwarunkowej miłości, uwolnisz  zablokowane w ciele emocje i podświadome psychiczne blokady dotyczące sfery intymnej. Masaż  pozwoli Ci poznać prawdziwą bezwarunkową bliskość emocjonalną i  czułość, pozbawioną oczekiwań i gonitwy dnia codziennego, wszystko to oparte na szacunku i przyzwoleniu do bycia sobą, poczujesz się jak w objęciach najukochańszej osoby, otoczony/a wibracją  miłości. Dzięki połączeniu sfery duchowej, emocjonalnej i fizycznej uzyskasz pełną harmonię.

.

ELEMENTY KTÓRE ZAWIERA SESJA PRACY Z CIAŁEM : W SKRÓCIE

1. Rozmowę  o Twoich potrzebach ( problemach )

2..Oczyszczanie energetyczne/ harmonizowanie czakr

3.  Wspólną Medytacje

4. Rytuały ciała

5. Ćwiczenia ciała

6. Praktykę jogi Kundalini I Tantra Jogi

6. Masaż

7. Naukę relaksu i wyciszenia

8. Czas na pytania i odpowiedzi

 

KORZYŚCI:

poprawa życia intymnego, zwiększa pewności siebie, poprawa relacji, pomaga poznać własną dynamikę orgazmu. zwiększa świadomość swoich możliwości seksualnych, zwiększa otwartość seksualną, pomaga wyzbyć się wstydliwości i poczucia winy, pogłębia zmysłowość, uczy kontrolowania przedwczesnego wytrysku, pogłębia świadomość ciała, pomaga pozbyć się uzależnienia od pornografii, uczy miłości do samego siebie, uczy pełnego przeżywania swojej seksualności, pomaga poznać dynamikę swojej seksualności, pomaga pokochać swoje ciało, nauczysz się rozpoznawać potrzeby swojego ciała, nauczysz się jak kochać się bez używek, rozbudzisz swoją intuicje, zmysłowość, erotyczność, sensualność.

DLA KOGO SESJA PRACY Z CIAŁEM

Dla osób, które przeszły ze mną program PODSTAWOWY i chcą pogłębić swoją praktykę o pracę z ciałem. Czują się gotowe  przetransformować swoje negatywne wzorce wobec ciała, odblokować swoją zmysłowość, wejść na wyższy poziom relacji intymnych, poprawić swoje relacje ze swoim ciałem i wzmocnić swoją sensualność. Marzą o głębokim intymnym związku z partnerką/partnerem.  Cena 400 zł czas 90-120  min