fbpx

Mentoring dla Singli

Poznaj usługę

Odkryj wraz ze mną swój indywidualny styl relacji, który uczyni cię w pełni szczęśliwą/szczęśliwym w miłości.

Naucz się jak spełniać swoje potrzeby w relacji poprzez przyciągnięcie do swojego życia odpowiedniego partnera.

Poznaj  jak zmieniać swoje relacje z miłością, lekkością i radością, doświadczając w swoich związkach z każdym dniem coraz więcej  harmonii.

 

Chcesz przyciągnąć do swojego życia bratnią duszę?
Zastanawiasz się, dlaczego nadal jesteś single/ singielką?
Tęsknisz za pełnym miłości związkiem?
Jesteś sfrustrowana przyciąganiem „niewłaściwych”  mężczyzn//kobiet?

Kiedy tęsknisz za pełnym miłości związkiem, a randki nie „pracują dla ciebie”,  istnieją pewne ukryte wzorce dotyczące miłości, związku, małżeństwa, dzieci, seksu przechowywane w podświadomości, które blokują cię w doświadczeniu  prawdziwej miłość.

Gdy zmienimy twoje podświadome programy dotyczące miłości i byciu z bratnią duszą, przygotowujemy się na przyciągnięcie odpowiedniej osoby zgodnej z wibracją twojej duszy.

Z czym jeszcze będziemy pracować?

Jednocześnie pracujemy nad tym, abyś ty sama/sam zakochała/zakochał się w sobie. Gdyż  bez głębokiej i stabilnej miłości do siebie samej/samego  nie stworzysz pełnego miłości związku.

Tak więc twoja pozytywna relacja ze sobą samą jest niezbędna w przyciąganiu pasującej bratniej duszy przy której będziesz czuła/czuł się wspaniale.

Ponieważ nasze  życie osobiste jest niezwykle ważne  d i ma wpływ na nasze życie zawodowe przyjrzymy się również twoim wzorcom rodzinnym dotyczącym prowadzenie biznesu, kariery i zarabiania pieniędzy a także związków i małżeństwa.

Zawsze staramy się dopasować do naszej rodziny na poziomie podświadomości, więc oczyszczenie wszystkiego, co nie służy ci w podświadomości, jest konieczne, aby pojawiła się najbardziej pasująca bratnia dusza.

Czas dzielić życie z  właściwą osobą!

Co jeszcze zawiera w sobie program?

Program zawiera w sobie:

4 sesje po 75 min na zoom  – praca do 3 miesięcy

Bonusy:

3 medytacje prowadzone kalibrujące na miłość o wartości 150zł 200 afirmacji do codziennego słuchania by zmienić twoje nastawienie do miłość oraz poczucie wartości
stały kontakt telefoniczny 150zł

dodatkowo można dokupić:
Sesje Coachingu Tantrycznego
Sesja wizerunku w skład której wchodzą spotkanie ze stylistką, fryzjerką,  dietetykiem, trenerem i przegląd “szafy”.

Zapraszam serdecznie

Pomyśl także 

Pogłębienie relacji intymnych, czyli cykl spotkań  w  obszarze filozofii tantrycznych i relacji nowej ery, gdzie  uczysz się jak pełen miłości i świadomości sposób tworzyć relacje intymne, jak dotykać i kcohać by uzdrawiać  i pogłębiać relacje oraz uzyskać wiekszą  satysfakcje seksualną u obojga partnerów.  par.

Taka holistyczna praca  pozwala na świadomie wejście  w relacje miłosne oraz stworzenie związku opartego na miłości, szacunku, bliskości emocjonalne i fizycznej przez całe życie.  

Dla singli praca skupia się na odnalezieniu bratniej duszy do życia i przejściu z daną osobą.

Cały mentoring całkowicie przygotowuje uczestników do świadomego życia we dwoje. 

Prowadząca

Z wykształcenia jestem Terapeutką , Coach’em, Relacji Intymnych, Instruktorką  metody Theta Healing®,  Bioenergoterapeutką, Terapeutką Tantryczną. Specjalizuję się w tematach: Świadome relacje & miłość, pozytywne relacje z ciałem, uzdrawianie traum i dzieciństwa, blokad w spotkaniu pasującej bratniej duszy na życie oraz wspieraniem par w kryzysie,. Jestem autorką prowadzonych medytacji otwierających na miłość, zmysłowość i dostatek. Zapraszam Cię do zmiany!

Często zadawane pytania

Co to jest ThetaHealing®?

ThetaHealing® to technika, która koncentruje się na myślach i modlitwie. ThetaHealing® uczy, jak korzystać z naszej naturalnej intuicji, opierając się na bezwarunkowej miłości Stwórcy wszystkiego, co jest, do wykonywania rzeczywistej „pracy”. Wierzymy, że zmieniając cykl fal mózgowych tak, aby obejmował stan „Theta”, można rzeczywiście oglądać, jak Stwórca wszystkiego, co jest, uzdrawia fizycznie i emocjonalnie

Czy to jest jak Reiki lub inne praktyczne metody leczenia?

Używamy energii Boga / Stwórcy / Źródła, aby współtworzyć zmianę lub transformację, podobnie jak wiele innych metod uzdrawiania energii. Jednak nie jest konieczne stosowanie rąk do ciała lub w jego pobliżu, aby zmienić ograniczające przekonania i uczucia, które mogą być związane z chorobą. Podczas sesji będziemy zadawać ci pytania, więc jest to terapia mówiona. Po prostu sięgamy do podświadomości i nakazujemy Stwórcy, aby dokonał niezbędnych zmian za pomocą jego przewodnictwa i energii.

Dlaczego nazywa się Theta Healing®

Nazwa jest używana, ponieważ dostępne są fale mózgowe theta, aby zmienić to, co już nie działa. Nie musisz chorować, aby skorzystać z sesji lub kursu. Słowo uzdrowienie jest synonimem zmiany i transformacji.

 

Ile sesji będę potrzebować?

Dzięki ThetaHealing® wiele pracy można wykonać w krótkim czasie. Ilość potrzebnych sesji różni się w zależności od osoby, co chcą osiągnąć. Wiele razy klienci doświadczają zmiany w ramach jednej sesji, jednak czasami systemy przekonań wokół problemu są bardziej złożone i wymagają głębszej pracy przekonań wykonanej w ciągu kilku sesji, aby osiągnąć pożądaną zmianę. Aby ustalić, ile sesji będziesz potrzebować z wyprzedzeniem, naprawdę zależy od negatywnych systemów podświadomości związanych z twoim problemem i od tego, jak szybko przeprogramują się w pozytywne i wzmacniające.

Co powinienem zrobić, aby przygotować się do sesji?

Pić dużo wody. Ważne jest, aby być w pełni nawodnionym, dzięki temu testy mięśni będą wyraźne i mocne. Podczas większości sesji potrzebne będą testy mięśni. Ważne jest również wejście na sesję z nastawieniem i intencją chęci pozytywnej zmiany i gotowości do pozytywnych zmian. Ważne jest, aby jasno określić, nad jakim problemem chcesz pracować podczas sesji, a jeśli masz pojęcie, w jaki sposób Twój problem Ci służy lub czego się uczysz w wyniku tego problemu, to szybko przyspieszy tempo twojego sesja.

Jak znaleźć uzdrowiciela, który jest dla mnie odpowiedni?

Każdy uzdrowiciel jest inny. Twoja intuicja poprowadzi cię do właściwego praktyka, który pomoże ci pokonać obecne wyzwania. Im więcej treningu Theta Healing ma praktykujący, tym więcej doświadczenia mają na celu ułatwianie głębokiej wiary w pracę nad innymi i im więcej uzdrowienia zrobili na sobie, co pomoże im lepiej przygotować się do sesji.

Czy ThetaHealing® jest religią?

Theta Healing® to metoda uzdrawiania energii i rozwoju osobistego, która powoduje pozytywne zmiany w twoim życiu. To  nie jest religia  ani żadna praktyka religijna. Jednak wiara w twórczą energię, która porusza się przez wszystkie rzeczy, sprawia, że ​​Theta Healing jest łatwiejsze i bardziej dostępne dla ciebie. Praktyk uzdrawiania Theta akceptuje jakąś wyższą Świadomość lub coś większego w naturze niż oni sami. Można to nazwać Boginią, Bogiem, Uniwersalną Inteligencją, Źródłem, Energią Wszystkich Istot, Uniwersalną Miłością lub dowolnym innym imieniem. Doceniamy i doceniamy prawo każdego do własnych przekonań i praktyk duchowych.

Theta Healing® nie jest „uzdrawianiem wiarą” – działa niezależnie od tego, czy wierzysz w wyższą inteligencję, czy nie, o ile uważasz, że możesz leczyć i że naprawdę chcesz leczyć.

Co to jest aktywacja DNA?

Budzi nasze DNA do naszego najwyższego potencjału. Aktywacja DNA pozwala nam przetrwać trucizny środowiskowe stworzone przez człowieka, a także przyspiesza nasze zmysły psychiczne. Jako gatunek ewoluujemy i budzimy uśpione części naszego duchowego DNA. Aktywacja DNA staje się teraz częścią zbiorowej świadomości Ziemi. Aktywowano wystarczającą liczbę osób, tak aby zdarzyło się to spontanicznie, bez pomocy praktyka. Większość ludzi już się intuicyjnie aktywowała. Aktywacja DNA zajmie tylko kilka sekund, zanim praktykujący będzie świadkiem.

DNA Theta Healing® brzmi technicznie. Co to znaczy?

Kiedy praktykujący pracuje z tobą i twoimi przekonaniami, pracuje z „kodem” lub „programowaniem” przechowywanym w DNA. Twoje DNA nie tylko przechowuje twoje fizyczne atrybuty, takie jak kolor włosów, pigment skóry lub płeć. Przechowuje także zachowania niezbędne do naszego przetrwania, takie jak odruch walki lub ucieczki. DNA jest także magazynem twoich przekonań i uczuć. A pole energetyczne wokół DNA przechowuje wspomnienia przodków. Praktykujący są szkoleni, aby intuicyjnie „widzieć” DNA podczas współpracy z tobą i być świadkiem, że Stwórca wprowadza zmiany „programu” na wszystkich poziomach.

Czy ludzie podpisują umowę na praktykę i nauczanie Theta Healing®?

Tak, studenci muszą podpisać umowę z Theta Healing® Institute of Knowledge. Ma to na celu utrzymanie czystości pracy. Gdy ludzie uczęszczają na kurs ThetaHealing®, tego oczekują. Nasi nauczyciele mogą uczyć dowolnej modalności, jakiej potrzebują, po prostu wymagamy, aby nauczając ThetaHealing®, uczyli ThetaHealing® tylko w tych dniach, w których odbywa się kurs. Wymagamy, aby nie mieszali modalności podczas nauczania kursu. Podobnie, praktykujący muszą przestrzegać etyki w swojej praktyce.

Chcę wziąć udział w zajęciach theta, ale nie mam teraz pieniędzy. Czy można uzyskać stypendium?

Tak, oferujemy pełne i częściowe stypendia na nasze kursy. Jest on podawany 10% osób uczęszczających na zajęcia, które w innym przypadku mogą nie być w stanie sobie pozwolić na udział w zajęciach. Są to stypendia, dlatego prosimy o pomoc instruktorowi w przygotowaniu pokoju i sprzątaniu. Zasadniczo musisz ubiegać się o stypendium z 3-4 miesięcznym wyprzedzeniem.

Czy mogę trenować jako Theta Healer podczas ciąży?

Tak, możesz. Tak jak w przypadku każdej terapii lub leczenia, zaleca się jednak odczekać do pierwszego trymestru.

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 11:00-21:00
Sob-Ndz: 11:00-18:00

Telefon

+48 881 338 899

Szybki kontakt!
+
Wyślij!