fbpx

Witaj w Akademi!

 

 

To miejsce powstało, by  wspierać cię w osiagnięciu twoich marzeń, bez względu na ich rodzaj czy wielkość!

Założyłam to miejsce w 2010 roku i przyznam, że bardzo ewoluowało. To, co zaczęło się jako gabinet  masażu,  ewaluowało przez trening tantryczny, aż do  miejsca  przebudzenia duchowego dla ludzi.


Niektórzy z moich klientek/klientów trafili do mnie gdyż chcieli po prostu zamknąć za sobą przeszłość, wybaczyć  i zacząć  kochać od nowa,  jednak praca ze stwórcą,
zaskoczyła ich swoimi możliwościami i teraz doświadczają niesamowitych zmian na codzień.

 

Mam nadzieje powitać teraz ciebie w tej niesamowitej społeczności.


z miłości
Liza Rina Kośny

Practitioner & Trener Theta Healing®`
Intuitive & Energy Healer

 

 

Wszystkie  kursy  są certyfikowane, zatwierdzone i akredytowane przez Theta Healing® Institute of Knowledge,

 

Akademia  oferuje akredytowane i certyfikowane szkolenia stacjonarne i  ONLINE  na całym świecie.

.

W mojej ofercie mam :

sesje indywidualne dla kobiet i mężczyzn
sesje indywidualne dla biznesu
mini grupowe warsztaty
szkolenia grupowe dla kobiet/ mężczyzn
i ich  małych biznesów,
a także ścieżkę rozwoju dla terapeutów, uzdrowicieli, coachów

.

Jeśli nigdy nie próbowałaś ś pracy w stanie theta, a myślisz o skorzystaniu ze szkoleń, rekomenduje ci zarezerwowanie swoją pierwszą sesję online i doświadczenie na sobie efektów pracy tymi niesamowitymi narzędziami.

.

Praca ze Stwórcą,  po∂świadomością i uzdrawianiem energią to jedna z najszybszych technik dostępnych na tym świecie do zmiany swojego życia. która przyciąga ludzi z całego świata: praktykujących:  Reiki, Fizjoterapeutów, Psychologów, Lekarzy, przedsiębiorców, doradców duchowych, praktyków NLP / EFT/ Hipnoterapeutów, nauczycieli, wróżbitów, dziennikarzy i wiele innych ludzi poszukujących odpowiedzi jak wnieść więcej  pokoju do tego świata.

.

Moim celem jest zapewnienie tobie najwyższych standardów terapeutyczno – coachingowej oraz wsparcie podczas całej twojej edukacji.

 .

Niezależnie czy jesteś nowicjuszem lub długoletnią terapeutą, który chce doskonalić swoje umiejętności, Akademia Miłości jest tutaj, aby Ci pomóc.

Dzięki szerokiej gamie warsztatów, szkoleń i  sesji indywidualnych mogę wesprzeć cię na wiele sposobów, pomóc Ci odkryć i zrealizować swój pełen potencjał.

.

z miłością

Liza Kośny

 

Wiele moich klientek/klientów ma niesamowite historie do opowiedzenia o głębokich przemianach  w ich życiu  – jeśli chcesz ich posłuchać – zajrzyj w zakładkę REKOMENDACJE.