Stwórz życie swoich marzeń !

Theta Healing® to holistyczny model samorozwoju, który w łatwy i szybki sposób pomaga trwale zmienić życie, dzięki czemu doświadczasz więcej miłości, polepszasz relacje, stajesz się szczęśliwsza/y, zdrowsza/y, pewniejsza/y, zaczynasz zarabiać więcej pieniędzy, na tym co kochasz, dzień po dniu tworzysz życie swoich marzeń.

Na  kursach Theta Healing® uczymy się, że to my sami tworzymy swoją rzeczywistość poprzez nasze myśli i przekonania. Doskonalimy się w odbudowaniu bezpośredniego połączenia ze Stwórcą/Źródłem, ucząc się jak uzdrawiać i jak tworzyć świadomie to czego pragniemy  poprzez  świadomość Stwórcy.

Takie spojrzenie na życie  automatycznie przenosi nas do życia, gdzie stajemy się świadomi zależności jakie powstają pomiędzy naszymi myślami, a tym co spotyka nas w życiu codziennym.

Pozwala nam także w pełni uwierzyć w same/samych siebie, bo skoro to my tworzymy  wszystko, to także my możemy wszystko zmienić poprzez wyższą świadomość.

Odkrycie i zrozumienie tego uwalnia nas z ciągłego godzeniu się na to co doświadczamy w życiu i pozwala samodzielnie tworzyć życie naszych marzeń..

Kiedy zdobywamy pełną świadomość tworzenia życia, oraz mamy w pełni odbudowane połączenie z boskością, możemy w końcu  budować życie  jakiego pragniemy.  Jedynie czego potrzebujemy, to odpowiedniego narzędzia by zmienić  to co nas boli, a następnie  wprowadzać nowe narzędzia w każdy aspekt  naszego  życia.

Jeśli czujesz, że życie jakie obecnie stworzyłaś jest dalekie od życia twoich marzeń, masz dosyć  ciagłego cierpienia,  zmagania się problemami,  czujesz, że wszystko wymknęło ci się z pod kontroli, przestałeś/przestałaś radzisz sobie z życiem, doszłaś/doszedłeś do miejsca, gdzie chcesz porzucić stare schematy myślenia, chcesz przestać obwiniać innych za swoje problemy, marzy ci się życie, gdzie będziesz w pełni szczęśliwy, to wiedz, że niezależnie od tego gdzie jesteś, to o czym marzysz jest możliwe!

Możesz na nowo zbudować swoje życie, odrzucić to co ci nie służy, wyjść ze starych schematów myślenia i zbudować życie swoich marzeń.

Jeśli chcesz zbudować swoje życie  bez ciągłej walki, bólu i cierpienia, ta metoda jest dla ciebie!

Niezależnie od tego jaki jest twój powód dla którego się tutaj znalazłaś/znalazłeś,  teraz jest najlepszym momentem na zmianę, pożegnanie tego co już ci nie służy i rozpoczęcie życia o jakim zawsze marzyłaś!

.

Ok ,ale jak to zrobić? Jak  zmienić swoje życie? Jak rozwiązać swoje obecne problemy?  Jak przestać być zależną/zależnym od innych? Jak mieć fantastyczne relacje z bliskimi? Jak budować dojrzałe związki i stworzyć kochającą, pełną miłości  rodzinę? Jak poznać pasującego partnera/partnerkę na życie? Jak przestać chorować i zacząć być zdrową/zdrowym? Jak przestać bać się przytycia? Jak  pokochać siebie i uwierzyć w siebie? Jak pokochać swoje ciało i nawiązać z nim pozytywną relację? Jak zarabiać więcej pieniędzy, i robić to  co kochasz? Jak żyć życiem o jakim  marzyłaś/marzyłeś zawsze?

Aby tego doświadczyć, potrzebujesz  poznać kim jesteś na prawdę, jakie są twoje prawdziwe marzenia, jakie masz potrzeby, co cię kręci, co sprawia radość, co daje szczęście i  sprawia, że czujesz w sobie miłość i wdzięczność.

Kiedy odkryjesz kim naprawdę jesteś i czego w głębi siebie pragniesz, staniesz się spójna/spójny i silna/silny wewnętrznie, a w tedy naturalny sposób zaczniesz przyciągać do siebie  ludzi o takich samych wartościach, takich samych potrzebach i takiej samej świadomości.  Zaczniesz wybierać dla  siebie  pracę, hobby, drogę życia która odzwierciedla ciebie prawdziwie i wtedy staniesz się szczęśliwa/szczęśliwy.

Poznaj  3 kroki do życia swoich marzeń!

KROK 1

Uwolnij się od poczucia winy, żalu, urazy, braku zasługiwania i poczuj się w końcu godną/godym życia o jakim marzysz.

KROK 2 

Odkryj co blokuję cię w tworzeniu szczęśliwego życia o jakim marzysz, Usuń podświadome blokady i przeprogramuj swój umysł,. Dziki czemu staniesz się spójny z pragnieniami swojej duszy.

KROK 3

Podnieś swoje wibracje, stań się jednym ze Stwórcą i zacznij tworzyć to czego naprawdę pragniesz i dokonywać rzeczy niemożliwych.

Stwórz życie swoich marzeń!

W ciągu ostatnich 10 lat przeprowadziłam ponad 2000 sesji indywidualnych. Pomogłam ponad 1000 osobom uzdrowić swoje życie. Obecnie prowadzę  certyfikowane kursy samouzdrawiania i tworzenia życia swoich marzeń metodą Theta Healing® autorstwa Vianna Stibal. Prowadzę także praktykę indywidualną przyjmując w gabinecie warszawie lub zdalnie online.

Rekomendacje:

 

Bardzo dziękuję za prowadzenie mnie i mojej siostry na kursach Theta Healing® przez Lizę. Po szkoleniu i zaledwie 2  sesjach indywidualnych – nasza relacja z sisitra 40 letnim okresie pretensji i braku zrozumienia stała się pełną miłości relacją dwóch dojrzałych kobiet,  ROZMAWIAMY ZE SOBĄ, I TO ROZMAWIAMY SPOKOJNIE. Zaczyna się tworzyć po raz pierwszy w życiu więź siostrzana. Pracujemy oczywiście każda nad sobą,  Theta Healing® pierwsza technika wśród baaaardzo wielu, które stosowałam, dala 100% efektów. Dziękuje Lizie, za pokazanie nam tej metody i nauczenie nas połączenia ze Świadomością  Wyższą.

Hania

Po raz pierwszy trafiłam do Liza bez konkretnego celu ani pomysłu co chcę poprawić w moim życiu, a było tego mnóstwo – nieporozumienia z rodzicami, nieudane związki, w tym wieloletni związek w którym byłam fizycznie, mentalnie i emocjonalnie niszczona. Zaczęłyśmy od przebaczania. Były łzy, ale nie było efektu wow. Na nasze drugie spotkanie przyszłam z bardziej sprecyzowanym celem do osiągnięcia – sypał się mój związek, który wydawał mi się wspaniały, przynajmniej w porównaniu do poprzedniego, więc chciałam to naprawić. Chciałam miłości, namiętności, akceptacji. Miałam na myślę mój ówczesny związek, ale dostałam o wiele więcej. Tydzień po drugiej sesji Theta Healing mój partner zerwał ze mną, musiałam się wyprowadzić bo mieszkaliśmy w jego mieszkaniu. Wtedy myślałam, że to straszna porażka, ale z perspektywny dziewięciu miesięcy widzę, że Stwórca miał dla mnie kogoś lepszego, a nawet wielu lepszych ludzi. Otóż jestem w związku ze wspaniałym człowiekiem, zmieniłam pracę, a mój nowy zespół i szef są fantastycznymi ludzmi, pracuje z nimi z przyjemnością. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że jest to możliwe na takim poziomie. Trzecia sesja dopiero za mną, ale jakakolwiek rewolucja rozpocznie ten nowy etap zmian, podejdę do tego z otwartym sercem i umysłem bo wiem, że Theta Healing ma moc. Liza, dziękuję Ci za pomoc i dziękuję Stwórcy, że postawił Cię na moje drodze.

Joasia

 

Lizę poznałem całkiem niedawno i nie zdawałem sobie sprawy, że zmieni ona moje postrzeganie świata w tak krótkim czasie. Skierował mnie do niej mój serdeczny kolega, kiedy okazało się że moje „zdolności”randkowe  czerpią z niewłaściwych źródeł. Wtedy poznałem Lizę. Sympatyczna, roześmiana, pełna empatii i cudownej Energi. Pomogła mi uzdrowić moje relacje  Zajęliśmy się też przeszłością. Potem poszedłem na kurs, wspaniały proces, który pozwolił mi poznać, zrozumieć siebie  i dały narzędzia na codzień  do działania. Świat również zaczął się zmieniać :)(To jest cudowna zmiana. Bo czasem porostu wiesz, że jesteś we właściwym miejscu, z właściwymi osobami.) I chcesz więcej 😜

David

 

Z Lizą znam się już od kilku lat i to właśnie jej pomoc była krokiem milowym w moim rozwoju osobistym i zrozumieniu samego siebie.
Nauczyciel, przewodnik, uzdrowiciel, piękna osóbka, którą kocham serduchem. Jeżeli nie wiem, jak sobie ze sobą poradzić, to znaczy, że czas na spotkanie z Lizą. Do tej pory nie jestem w stanie jednoznacznie zrozumieć działania tej techniki, aczkolwiek nie tyle one potrzebne mi są do szczęścia, co efekty – a te widoczne są momentalnie. Przez długie lata borykałem się z poczuciem żalu i nienawiści do swojego ojca. Mimo tego, że mówiłem przed nim, przed sobą i przed innymi, że wszystko jest w porządku i nie boli mnie jego obraz we wspomnieniach, tak każdorazowo zapalała się we mnie niewielka iskra, która z każdą minutą pochłaniała mnie coraz bardziej i sprowadzała do poziomu pokrzywdzonego. Praca z Lizą i jak ręką odjął.

Miłosz

 

 

Poznałem Lizę jakiś czas temu, przyszedłem na sesję z powodu nadmiernego poczucia obowiązku wobec siebie i innych, które męczyło mnie  ( i pewnie innych). Praca przebiegała szybko, Liza zna się na tym co robi i wie dokładnie, gdzie szukać. W przeciągu zaledwie 90 min pomogła mi zrozumieć w czym tkwi problem i uzdrowić to, dzięki czemu pozbyłem się nad odpowiedzialności z którą borykałem się całe życie. To cudotwórczyni! Magik, choć ona sama mówi, że wszytko co robi da się wyjaśnić racjonalnie.

Staszek