Blokady obfitości i finansów

Każdy z nas chce być bogaty i cieszyć się wolnością finansowa, móc pozwolić sobie na wakacje swoich marzeń, żyć bez leku o przyszłość, posiadać tzw. wolność finansową. Każdy chce jednak nie wielu ma. Zatem co nas blokuje w przepływie pieniędzy?

Według TH  przepływ pieniędzy blokują nasze nieświadome przekonania i wierzenia, które w większości zapożyczymy w wieku 0-6 lat od naszych bliskich rodziców,  kolegów, sąsiadów, nauczycieli, autorytetów.

Jesteśmy kulturą która kultywuje  strach, i  ból, lubimy pławic się w smutku, wspominając nasze tragedie życiowe. Lubimy się martwić i narzekać. Mamy także długą historię licznych wojen. Zatem nasza świadomość grupowa, jest pełna bolesnych wspomnień o  trudzie życia. Żyjąc w danym państwie nie świadomie pływamy jak ryba w wodzie w tych nieświadomych wierzeniach i przekonaniach, dziwiąc się później skąd się biorą nasze problemy finansowe. Otóż biorą się one z tych właśnie nieuwiadomionych przekonań, tj:

pieniądze to zło,
boję się konkurencji,
pierwszy milion trzeba ukraść itp.

Praca w ThetaHealing® finansowy to cykl spotkań indywidualnych ukierunkowana na odnalezienie w naszej podświadomości wszelkich blokujących nas wierzeń na temat pieniędzy.

 

Cena sesji 300- 400 zł /60- 90 min