Uzdrawianie choroby w Theta Healing®

ThetaHealing® dla Zdrowia jest szybką alternatywą dla typowej konwencjonalnej terapii. Ta metoda na każdej sesji w sposób szybki i bez bolesny usuwa na każdej sesji kolejne przyczyny twoich problemów zdrowotnych, poprzez dojście do jej podświadomej przyczyny/ konfliktu. Konfliktem może być sytuacja życiowa lub rodzinna rodzinna. ThetaHealing® jest metodą dla tych którzy wierzą że nie ma sytuacji bez wyjścia i wierzą w metody holistycznego uzdrawiania ciała, i wszystkich tych którzy pragną żyć, oraz dla wszystkich tych którzy wierzą w Siłę Wyższą (Boga, Stwórcę, Żródło).

Jest to technika holistyczna, która łączy ze sobą założenia medycyny holistycznej, gdzie ”choroba” jest sygnałem płynącym od organizmu, że coś zostało zaniedbane/pominięte i że trzeba to naprawić. ThetaHealing® zakłada, że nasze ciało poprzez chorobę komunikuje się z nami i wysyła sygnał : hej napraw to!

ThetaHealing® zakłada także, że każdy człowiek ma w sobie moc samonaprawczą, wystarczy mu zapewnić komfortowe warunki by ta moc się w pełni zaktywizowała i uruchomiła. Do tych warunków nalerzy: wsparcie rodziny, zrozumienie rodziny, odpowiednią metodę uzdrawiania w która przede wszystkim wierzy pacjent a nie rodzina, cóż z badań wynika że 80% sukcesu w powrocie do zdrowia to wiara pacjenta w metodę i terapeutę.

ThetaHealing® zakłada także, że to my jestesmy Twórcami naszego życia i  poprzez nasze myśli za którymi stoją odpowiednie przekonania i programy, promieniujemy na świat w pewien indywidualny sposób, wysyłając energię która przyciąga do naszego życia ludzi i sytuacje o podobnych wibracjach. Czyli, im więcej mamy negatywnych myśli i przekonań tym więcej w życiu niepowodzeń im więcej pozytywnych myśli tym więcej powodów do radości.

Dodatkowo w swoim praktyce uzdrowiciela używam elementy medycyny holistycznej, metodą gersona, dietoterapię. oczyszczanie ciała z grzybów, pasożytów,  masaż leczniczy, jogę, oddech, uzdrawianie ziołami, kamieniami, terapię rodziną i elementy ustawień Helingerowskich ( jeśli zachodzi taka potrzeba).

Wszystkie te wyżej wymienione metody, zawierają w sobie wspólny elementy tzw. holistyczne podejście do człowieka i wspólne założenie, że człowiek jest całością i jako organizm nieustanie dąży do tego aby być w równowadze i stanie zdrowia, choroba za to traktowana jest jako informacja/język ciała poprzez który nasze ciało komunikuje się z nami i rozwiązuje wewnętrzny konflikty psychiki na poziomie fizycznym.

Moja praktyka pokazuje także, że wszystko co nas spotyka w życiu jest konsekwencją naszych podświadomych przekonań, wierzeń i poglądów które nabyliśmy w okresie dzieciństwa w okresie płodowym, a także może być konsekwencją tego co doświadczali nasi rodzice do 2 lat przed naszym poczęciem.Jaka jest historia rodziny/rodu. Jak wyglądał nasz poród. jakich trudnych sytuacji doświadczyliśmy w życiu. Uzdrawianie polega na odszukaniu wszelkich konfliktów i sytuacji z życia pacjenta w których pacjent poczuł dyskomfort lub brał udział w trudnej sytuacji np. trauma. Niejednokrotnie praca polega na odszukaniu w podświadomości wszelkich zdarzeń i traum z życia pacjenta które wpłynęły negatywnie na jego postrzeganie świata mogą to być: „zły dotyk”, nadużycia fizyczne, psychiczne, emocjonalne, brak zrozumienia w rodzine, konflikty rodzinne, długotrwałe przeżywanie poczucia odrzucenia i niezrozumienia w rodzinie/związku.

ThetaHealing® mówi także, każda nasza myśl jest wibracją (energią) która przyciąga do naszego życia wibrację (energię) o podobnej częstotliwości jak nasze myśli. Jeśli zatem jesteśmy pełni negatywnych przekonań i wierzeń, że np. choroba jest nieuleczalna, jesteśmy pełni żalu i uraz przyciągniemy do swojego życia jeszcze więcej sytuacji i osób pełnych trudnych emocji by potwierdzić nasze indywidualne patrzenie na świat.  Poprzez pracę z przekonaniami i dzięki odnalezieniu pierwotnego konfliktu (przyczyny naszych obecnych ”problemów”),  dochodzimy do usuniecia z po∂świadomości błędnych założeń lub wniosków które stały się dla nas ’prawdą ostateczną’’ a wcale nie są dla nas korzystne.

Korzyści z sesji Theta Healing
natychmiastowe zmiany w samopoczuciu i postrzeganiu rzeczywistości, sytematyczna poprawa samopoczucia, rozwiązanie nękających nas problemów, rozwiązanie konfliktów na poziomie umysłu i ciała, odzyskanie chęć do życia, odbudowanie wiary, przywrócenie wiary w siebie, rozwiązanie problemów zdrowotnych, odnalezienie swojego celu życia i planu duszy, trwała poprawa stanu zdrowia.

Jeśli zatem czujesz że taka praca ci odpowiada i  chcesz skorzystać z uzdrawiania u mnie , jeśli wciąż chorujesz pomimo prowadzonej terapii konwencjonalnej zapraszam na uzdrawianie energetyczne w celu dotarcia do źródła twoich problemów.

Cena sesji 300-400 zł/ 60 – 90 min