fbpx

Uwolnij swoje prosperity

Kiedy doświadczamy  problemów finansowych w życiu, trudno mówić o szczęśliwej, pogodnej rodzinie,  spokojny życiu, udanym dzieciństwie dla naszych dzieci  i ogólnym poczuciu bezpieczeństwa dla nas samych czy naszych bliskich.

Przebywamy w ciągłym stresie i lęku o przyszłość, osłabiamy system immunologiczny a wraz z nim całe ciało. Tracimy ochotę na życie, radość i seks, możemy podświadomie zacząć się wyzywać na dzieciach lub naszym partnerze/partnerce, zamiast po prostu cieszyć się życiem i spędzać miło wspólnie czas.

Albo możemy wpaść w pracoholizm, mieć wręcz obsesje na punkcie braku pieniędzy, oszczędzać każdy grosz, cały czas spędzając w pracy zamiast z rodziną.

Wszystko w naszym życiu od nadwagi, po problemy w związkach a na problemach finansowych skończywszy zaczyna się w nas na poziomie energetycznym i tu potrzebuje zostać uzdrowione aby trwale zniknęło z naszego życia. Czasami są to energie które idą z nami z wcielenia na wcielenie, czasami są to schematy płynące od naszych przodków.
Tak czy siak wszystko jest w nas – i „dzięki bogu” – gdyż dzięki temu – wszystko możemy uzdrowić i przetransformować, wszystko uwolnić – poczucie winy, urazy, ból, cierpienie i każdy brak -) Cała moc jest w nas -)
Zapraszam cię na cykl 3 warsztatów tematycznych – uzdrawianie relacji z pieniędzmi i przyjemnością, które organizuję już w najbliższą środę i które otworzą cię na dostatek i przepływ obfitości w twoim życiu.
Więc jeśli doświadczasz obecnie w swoim życiu blokad w przepływie finansów, dostatku, miłości, radości to ten cykl warsztatów jest właśnie dla ciebie.
Na sesjach będziemy przede wszystkim uzdrawiać blokady w wybranych obszarach na poziomie energetycznym, emocjonalny i mentalnym, dzięki czemu uwolnisz swój przepływ finansowy  i zaczniesz zarabiać bez względu na ekonomię. Na sesjach dostaniesz także narzędzia do pracy ze sobą w domu.
Zatem odpowiedz sobie teraz:
Jak wiele razy uznałaś/ uznałeś, że pieniądze są złe?
Jak wiele razy stwierdziłaś/stwierdziłeś że biznes jest trudny?
Jak wiele razy obraziłeś się na pieniądze?
Pieniądze i  przyjemność idą w parze i tworzą udane życie.
Jakie masz podejście do pieniędzy?
Jak bardzo pozwalasz sobie na przeżywanie przyjemności w życiu?
Nasza otwartość i umiejętność przyjmowania w życiu przyjemnoś, przekłada sie na nasze prosperity w życiu, im więcej otwartości tym więcej przyjemności i tym większy przepływ cash flow w życiu.
Jaki cash flow jest u ciebie na dzisiaj?
Jak bardzo pozwalasz przyjemności i pieniądzom wpływać do twojego życia?
Zapraszam na uzdrawianie blokad finansowych

 

Jak się zapisać:

W celu umówienia się na konsultacje wypełnij kwestionariusz i odeślij do mnie na email info@lizakosny.com:

https://mailchi.mp/7398619e9d10/obfito

1. po podesłaniu odpowiedzi zapisz sie na bezpłatną konsultacje na zoom i porozmawiaj ze mną online o tym jak mogę ci pomóc,  napisz na info@lizakosny.com lub zadzwoń aby sie umówić na 881 33 88 99
2. po konsultacji, jeśli podejmiemy decyzje o współpracy opłać pojedynczą sesję lub 3 miesięczny program na:

3. wpisz w kalendarzu daty spotkań
4. w dniu sesji zaloguj się na link podesłany  przeze mnie  w email
Dane do płatności:
Liza Kośny
Konto
40 2360 0018 0107 0000 0083 3480