fbpx

Kiedy doświadczamy  problemów finansowych, trudno mówić o szczęśliwym życiu i ogólnym poczuciu bezpieczeństwa.Przebywamy w ciągłym stresie i lęku o przyszłość, osłabiamy system immunologiczny a wraz z nim całe ciało. Tracimy ochotę na życie, radość i seks, możemy podświadomie wyzywać na dzieciach lub naszym partnerze/partnerce, zamiast po prostu cieszyć się życiem i spędzać miło wspólnie czas.

.

Możemy także wpaść w pracoholizm, mieć wręcz paniczny lęk na temat braku pieniędzy, oszczędzać każdy grosz, cały czas spędzając w pracy zamiast z rodziną.

.Wszystko w naszym życiu dotyczące finansów zaczyna się w nas na poziomie energetycznym i tu potrzebuje zostać uzdrowione aby trwale zniknęło z naszego życia. Czasami są to zaburzenia lub błędne przekonania wyniesione z dzieciństwa, czasami  schematy płynące od naszych przodków a czasami nawet przeszłe wcielenia.

.

Wszystko jest w nas – i „dzięki bogu” – gdyż dzięki temu – wszystko możemy uzdrowić i przetransformować, wszystko uwolnić – poczucie winy, urazy, ból, cierpienie i każdy brak -) Cała moc jest w nas -)

.

Zapraszam cię na uzdrawianie relacji z pieniędzmi, dzięki czemu otworzysz się  na dostatek i przepływ obfitości w twoim życiu..Na sesjach będziemy przede wszystkim uzdrawiać blokady w wybranych obszarach na poziomie energetycznym, emocjonalny i mentalnym, dzięki czemu uwolnisz swój przepływ finansowy  i zaczniesz zarabiać bez względu na ekonomię..

Odpowiedz sobie teraz:

Jak wiele razy stwierdziłaś/stwierdziłeś że biznes jest trudny?
Jak wiele razy obraziłeś się na pieniądze?
Jak wiele negatywnych przekonań na temat pieniędzy masz, lub mieli twoi bliscy?
Jakie masz podejście do pieniędzy?
Jak bardzo boisz się utraty pieniędzy?
Jaki cash flow jest u ciebie na dzisiaj?
Jak bardzo pozwalasz pieniądzom wpływać do twojego życia?

Wszystkie te programy możesz zmienić.

.

Jeśli nie jesteś pewien czy twój problem nadaje się na sesję ze mną, zadaj mi pytanie na info@lizakosny.com lub skontaktuj się dzwoniąc +48 881 33 88 99